مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار

318
مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار

مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار

امروز بخش عظیمی از اقتصاد جهان را صنایع جدید و فناوری‌های نوین می‌گردانند. در زمانه‌ای که شرکت‌های فناوری، استارتاپ‌ها و محصولات دیجیتال روز به روز گسترده‌تر می‌شوند، فرصت‌های شغلی برای کار در این حوزه‌ نیز بیشتر و بیشتر می‏شوند. لذا در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کا را معرفی نماییم. با ما همراه باشید

درصورتی‌که به دنیای فناوری و تکنولوژی تمایل دارید و قصد دارید در شرکت‌های معتبری که در این صنعت فعالیت می‌کنند استخدام شوید، پیشنهاد می‌کنیم به دنبال یادگیری یک یا چندتا از این مهارت‌ها باشید و آنها را در رزومه خود بنویسید تا شانس بالاتری برای استخدام به دست بیاورید.

  • کدنویسی

شاید تصور داشته باشید بازار کار برنامه‌‌نویسان به اندازه کافی اشباع شده است؛ اما اینگونه نیست. هر چقدر که برنامه‌نویس بیشتر به بازار اضافه شود فرصت‌ها کاربری بیشتری نیز برای این حرفه ایجاد می‌شود. درحال حاضر هیچ صنعت و شرکتی را پیدا نمی‌کنید که احتیاج به استخدام برنامه‌نویس نداشته باشد. پس با فراگرفتن یک یا دو زبان برنامه‌نویسی این شانس را خواهید داشت که به سرعت در شرکتی استخدام شوید.

  • اکسل

بسیاری به اکسل به دید یک نرم‌افزار و مهارت ساده و مبتدی نگاه می‌کنند؛ اما قابلیت‌ها و امکانات اکسل بسیار گسترده است. با اینکه احتمال دارد غالب اشخاصی که با کامپیوتر کار می‌کنند اکسل نیز بلد باشند، کمتر شخصی پیدا می‏شود که به صورت حرفه‌ای از اکسل استفاده کند و بتواند جدول‌ها و گراف‌های پیشرفته‌ای بسازد. ذکر شدن این مهارت در رزومه شما و نشان دادن توانایی که در کار با اکسل دارید می‌تواند نظر مدیران را عوض کند.

مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار
مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار
  • توسعه وب

با اینکه اکنون وب‌سایت‌ها غافله ‌را به اپلیکیشن‌ها باخته‌اند و بازدید حالت موبایل بیشتر از حالت دسکتاپ است؛ همچنان بازار کار به توسعه‌دهندگان وب احتیاج دارد. بسیاری از شرکت‌ها نیاز به شخصی دارند که بتواند سایت‌ها را توسعه ببخشد و امکانات نوینی به آنها اضافه کند.

  • نویسندگی

تولید محتوای بکر و جذاب همراه با تمرکز بر ارتباط نزدیک با مشتری تنها از دست شخصی برمی‌آید که قدرت نوشتن بالایی داشتن باشد. درصورتی‌که به فهرست فرصت‌های شغلی شرکت‌های متعدد نگاه کنید قطعا یکی از آنها نیاز به نیرویی با توانایی نوشتن است پس ذکر این مهارت در روزمه شما می‌تواند منجر به استخدامتان شود.

  • مدیریت پروژه

بابزرگ شدن تیم‌ها و گسترده شدن کارها و وظایف کارمندان، احتیاج به شخصی احساس می‏شود که بتواند به خوبی پروژه را مدیریت کند و به مدیران اطمینان دهد که همه چیز مطابق با زمان‌بندی و بودجه تعیین شده است. اشخاصی که از مهارت مدیریت کردن پروژه برخوردارند می‌توانند به راحتی کار پیدا کنند.

  • سخنرانی

هرچقدر هم محصول شرکتی خوب باشد درصورتی‌که نتوان آن را به خوبی به دیگران معرفی کرد در بازار موفق نخواهد شد. به همین جهت شرکت‌ها به دنبال اشخاصی می‌گردند که سخنران و سخنور باشند و به خوبی بتوانند با مخاطبان ارتباط برقرار کنند.

مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار
مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار
  • گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس ابزاری است که نشان می‌دهد تلاش‌های صورت گرفته در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت چه نتیجه‌ای داشته است. شخصی که مهارت کار با گوگل آنالیتیکس را داشته باشد و بتواند داده‌های آن را تحلیل کند قطعا در هر شرکتی جا برای او هست.

  • دیجیتال مارکتینگ

مهارت دیجیتال مارکتینگ نیز یکی دیگر از مواردی است که امروزه بسیاری از شرکت‌ها به آن احتیاج دارند. درصورتی‌که بتوانید در این زمینه مهارت کسب کنید خواهید دید که فرصت‌های شغلی متعددی پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

مهارت های لازم برای استخدام بی‌دردسر در بازار کار نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

بررسی

ترفندهای ثروتمند شدن با وجود داشتن درآمد متوسط

ترفندهای ثروتمند شدن با وجود داشتن درآمد متوسط هر شخصی تصور می‌کند برای ثروتمند شدن باید ش…