عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند

387
عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند

عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند

درصورتی‌که بخواهیم با آقایانی که این مطلب را میخونن صادق باشیم باید به آنها بگوییم که گاهی اوقات شما متوجه این نمی‌شوید که عادت های شما زنان را ناراحت میکند و متاسفانه شما زمانی‌که در کنار شریک زندگیتون هستید این عادات رو تکرار می کنید. توجه داشته باشید، یک رابطه با وجود هر دوی شما شکل می گیرد و درصورتی‌که اصلاحاتی را روی رابطه خودتون با همسرتون انجام ندهید این رابطه قطعا به پایان خواهد رسید. در ادامه تعدادی از عادت های مردانه ای که زنان از آنها بیزارند را نام میبریم

  • مشغول بودن به بازی های رایانه‌ای

بسیاری از افراد در نسل های جدید به دنیای مجازی بیشتر از دنیای واقعی وابسته شده‌اند. زنان از این موضوع که مردان بعد از بزرگ شدن هنوز هم به بازی‌های رایانه ای که فکر میکنن مخصوص نوجوانان است، می پردازن و آن را ترک نمی کنن، بیزارند. زنان از این نفرت دارن که مردان ساعت‌ها به صفحه کامپیوتر یا تلویزیون خیره میشوند و به آنها توجهی نمی کنند. آیا تا به حال به این فکر کردین هنگامی که شریک زندگیتون کنارتون نشسته و شما مرتب بازی می کنین، فقط اون رو عصبانی می کنین. همسر شما از این واقعیت که برای او وقت ندارین و در عوض به شدت علاقمند بازی خودتون هستین، متنفر است.

عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند
عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند
  • بروز ندادن احساساتتون

این کار یعنی بروز ندادن احساستان، اونها را ناراحت میکند و این ناراحتی را به سادگی بروز میدهند. از طرف دیگه، مردان هیچ وقت سعی نمی کنن این رفتارشون را اصلاح کنند بلکه این کار رو همیشه تکرار می کنن. هیچ تغییری معمولا در این رفتار آقایان به وجود نمیاد. زنان معمولا این رفتار رو به خودشون می گیرن، زیراکه فکر می کنن دلیل صحبت نکردن مردها در مورد احساس درونیشون، نداشتن علاقه محبت آمیزه. مردان گریه نمی‌کنن و احساسات خودشون رو هم علنا ابراز نمی کنن، اما این موضوع توسط زنان پذیرفته نمیشه. وقتی مردها احساس خودشون رو نشون ندن، زنان بیشتر دچار اضطراب میشوند.

  • قضاوت کردن زنها

وقتی آقاین همسراشون رو قضاوت میکنن که مثلا راننده خوبی نیستن، در واقع به اعتماد به نفس اونها ضربه میزنن و زنان این صحبت ها رو به سادگی قبول نمی کنن. در یک رابطه، آقایان باید در زمان صحبت در مورد خصوصیات مربوط به جنسیت زنان، مراقب باشند. زنان احساس خوبی ندارن از اینکه در مورد جنسیتشون قضاوت بشوند. این کار موجب می‌شود که آنها از دست شما عصبانی شوند. در این گونه مسائل با زن خود جر و بحث نکنین، در غیر این صورت مورد خشم عمیق اونها قرار میگیرید.

عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند
عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند
  • فراموش کاری

فراموش کردن حرف هایی که زنان به شما میزنن دربیشتر مواقع برای زنان پذیرفتنی نیست. آقایان به دلیل خصیصه‌هایی که دارند بیشتر مسائل رو فراموش میکنن اما در هر حال این موضوع برای زنان قابل درک نیست. برای زنان نفرت انگیزه هنگامی که این مسئله به یک عادت روزانه تبدیل میشه و مردان برای فراموشی های خودشون هر روز بهانه ای دست و پا میکنن. فراموش کردن روز تولد، سالگرد و تاریخ های مهم دیگه که برای زنان بسیار پر اهمیت هستن، اونها رو عصبانی میکنه و برایشان قابل توجیه نیست. زنان از این رفتار نفرت دارن و از این واقعیت رنجیده خاطر میشن.

  • توجه نکردن به وضع ظاهری

زنان معمولا مردانی رو ترجیح میدن که مرتب باشن و ظاهر مناسبی داشته باشن و هر روز یک لباس نپوشند. زنان از اینکه مردان شلخته و بی نظم به نظر برسن، نفرت دارن. درصورتی‌که ازدواج کنین و یا در یه رابطه باشین، احتمال دارد هزاران بار از همسر خودتون بشنوین که دوش بگیرین و یک شلوار جدید بپوشین.

عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند
عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند
  • صحبت از روابط گذشته

در مقابل همسر جدیدتون هیچ وقت در مورد همسر سابقتون صحبت نکنین. زنان از این واقعیت که اون هنوز در ذهن شماست متنفرن و اینکه شما در مورد او صحبت می کنین تحملش را برایش سختتر میکنه. این کار اونها رو ناراحت میکنه و اونها نمی تونن ازش به راحتی بگذرن. پس بهتره که در مورد همسر سابقتون صحبت نکنین. تنها راهی که می تونین همسرتون رو خوشحال نگه دارین اینه که در مورد گذشته خودتون صحبت نکنین مگه اینکه خودش چیزی از شما بخواد.

عادت های مردانه ای که زنان از آنها متنفر هستند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 10 =

بررسی

برای رسیدن به خوشبختی با همسرتان یکسو شوید

برای رسیدن به خوشبختی با همسرتان یکسو شوید رسیدن به خوشبختی : برای اینکه یک زندگی خوشبخت و…