زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

227

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

زن و مرد به سبب نوع خلقت شان تفاوت های اساسی با همدیگر دارند و این تفاوت ها اغلب اوقات مایه دردسر و اختلافات زناشویی میشود . اغلب زنان دوست دارند در مورد خواسته ها و نیازهای خود با همسرشان صحبت کنند ولی مردان برعکس عمل می کنند یعنی علاقه ای به حرف زدن نداشته و بیشتر دوست دارند که عمل کنند . همین تفاوت ساده باعث میشود معیارهای اساسی مردان برای زنان مخفی بماند . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم در مورد اینکه زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است صحبت کنیم همراه ما باشید .

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است
زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

همانطور که اشاره شد مردان بیشتر خواهان عمل هستند تا حرف زدن . اغلب مردان از گفتن جمله “دوستت دارم “به همسر خود طفره رفته و سعی میکنند با رفتار خود دوست داشتن را نشان دهند . یکی از تاثیرات این رفتار ، عدم آشنایی زنان با معیارها مردان است . زنان دوست دارند بدانند که همسرشان در هر لحظه چه فکری در سر داشته و به چه مواردی بیشتر اهمیت می دهند . هر چند افکار مردان بعد از گذشت مدتی تا حدود زیادی مشخص شده و زنان میتوانند با دقت بر روی رفتار مردان ، افکارشان را بیشتر بشناسند ولی برخی معیارهای اساسی در اغلب مردان وجود داشته که میتواند به زنان در کسب شناخت بیشتر کمک کند .

کم توقع باشید

یکی از اصلی ترین خواسته های مردان اینست که همسرشان کم توقع باشد . زنی که توقعات زیادی دارد اغلب تلاش های شوهر خود را به عنوان وظیفه مرد دانسته و رفتاری از خود نشان می دهد که باعث ناراحتی مرد خواهد شد . به این ترتیب مرد هر چقدر هم که برای پیشرفت خانواده خود تلاش کند فقط به وظیفه خود عمل کرده و مورد لطف و تشویق همسر خود قرار نمی گیرد بنابراین انگیزه خود برای تلاش بیشتر را از دست داده و به تدریج دچار یاس و نا امیدی خواهد شد . اما اگر زنی کم توقع باشد با هر تلاش مرد خوشحال شده و رفتاری مرد پسند از خود بروز می دهد و باعث ارضای حس مردانه در همسر خود خواهد شد و زمینه موفقیت های بیشتر را رقم خواهد زد .

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است
زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

به زیبایی خود اهمیت دهید

هر چقدر یک زن اهمیت بیشتری به زیبایی و بهداشت خود قائل باشد بیشتر خواهد توانست در دل شوهر خود جای باز کند . طبق گفته متخصصان ، اغلب زنان مدتی بعد از ازدواج کمتر به زیبایی و بهداشت خود (صرفا برای همسر نه برای میهمانی ها ) اهمیت داده و این امر باعث ناراحتی مردان میشود . ظرافت و زیبایی در رفتار یا به اصطلاح برخوردهای زنانه نیز می تواند تاثیر مثبتی بر روی مردان داشته باشد . پس هر چقدر که میتوانید زیبایی دخترک درون خود را هم در ظاهر و هم در رفتارهای شیطنک آمیز به شوهرتان نشان دهید .

یک زن خاص باشید

اغلب مردان تمایل بیشتری به زنان خاص دارند که اهل شکایت کردن از این و آن نبوده و در کنار زیبایی و رفتارهای گاها کودکانه خود ، یک زن منطقی بوده و در مشکلات زندگی همراه او باشد یعنی سهمی از مشکلات را متعلق به خود دانسته و برای حل آنها راه حل ارائه دهد . اغلب مردهای امروز ، به دنبال همسری می گردند که چیزی بیشتر از زنان دیگر دارد . مردها یک زن منطقی و با حساب و کتاب می خواهند که آن ها را در سراسر زندگی شان حمایت کند و در موقعیت های حساس همیشه بتوانند روی کمکش حساب کنند . از طرف دیگر زن ایده آل آن ها شباهت زیادی با همان کلیشه همسر در خانواده و اجتماع دارد. آن ها اغلب زنی را ستایش می کنند که مورد ستایش خانواده و اطرافیان شان قرار می گیرد و حتی اگر خودشان هم این واقعیت را ندانند در ناخودآگاه شان آن را پرورش داده و به تصمیم گیری های شان راه می دهند .

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است
زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

خوش رفتار باشید

دل کندن از آزادی های دوران مجردی برای مردان اغلب سخت است مخصوصا اگر به دلیل برخوردهای زنان ، گرفتار تنهایی بعد از ازدواج شوند . اغلب مردان دوست دارند روابط قبلی شان را این بار در کنار همسرشان تجربه کنند . رابطه با خانواده و اعضای فامیل شان و همین طور دوستانی که حضورشان برای آن ها اهمیت دارد . هیچ مردی نمی تواند بدگویی علیه دوست یا خانواده اش را تحمل کند و تمام عمرش را تنها و تنها با همسرش بگذراند . آن ها ترجیح می دهند، با ازدواج خانواده پیشین شان بزرگ تر شود نه این که از یک خانواده بیرون بروند و خانواده تازه ای را بسازند . اغلب مردها در ارتباط داشتن با آدم های تازه و شرایط تازه کمی مشکل دارند . آن ها دوست دارند، زن شان روابط اجتماعی خوبی داشته باشد و آن ها را در پیوند زدن به این اجتماع یاری دهد البته اگر شوهر شما درونگرا باشد شاید میل زیادی به روابط اجتماعی زیاد شما نداشته و شاید هم ناراحت شود .

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است
زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

اهل تلاش و پیشرفت باشید

مردان دوست دارند که همسرشان مدام در حال رشد و پیشرفت بوده و به قول معروف تنبلی نکند مواردی مانند : پختن غذاهای جدید ، لباس ها و دکوراسیون جدید ، نظافت و تمییزی منزل و حتی مطالعه کتاب های مفید میتواند مورد توجه آقایان قرار گیرد . یک زن هرچه قدر هم که باهوش و زیبا و تحصیل کرده باشد ، اگر روند پیشرفتش را بعد از ازدواج متوقف کند ، نمی تواند یک همسر ایده آل باشد . مردها دوست دارند زن شان به دنبال یادگرفتن چیزهای جدید باشد و حتی بعد از مادر شدن هم آنقدر با زمانه پیش برود که بتواند مایه افتخار او و فرزندانش شود . برای مردهای پرمشغله تنها داشتن یک همسر خانه دار و هنرمند کافی نیست بلکه آن ها به دنبال زنی دنیا دیده می گردند که موضوعات روز را می شناسد و هیچ وقت دست از یادگرفتن و پیشرفت بر نمی دارد .

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + پانزده =

بررسی

حکم شرعی خوردن شیر همسر و پاسخ مراجع تقلید

حکم شرعی خوردن شیر همسر و پاسخ مراجع تقلید حکم شرعی خوردن شیر همسر و پاسخ مراجع تقلید : در…