رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی

620
رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت 5 نکته کلیدی

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی

لباس‌هایتان آن تاثیری که دوست دارید را روی اطرافیانتان نمی‌گذارند؟ بعضی اوقات اطرافیانتان یک‌طوری ظاهرتان را برانداز می‌کنند که خوشتان نمی‌آید؟ ما در این مقاله از مجله اینترنتی بیرکلیک با مطرح کرد ۵ نکته کلید از رازهای خوشتیپ تر شدن به شما می گوییم چی بپوشید تا بهتون بیاد. با ما همراه باشید

  • تی‌شرت تبلیغاتی ممنوع!

هنگامی‌که یک تی‌شرت با یک لوگوی بزرگ تبلیغاتی می‌پوشید شبیه یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک به‌نظر می‌رسید! دور اینگونه تی‌شرت‌ها را خط بکشید. در عوض به‌دنبال تی‌شرت‌های کلاسیک با یقه‌های هفت بروید‌ مثل تی شرت های لاگوست. این روز‌ها لباس‌هایی با خطوط فارسی گزینه‌های زیبا و با اصالتی هستند که می‌توانند حال‌و‌هوای تازه‌ای به تیپ شما ببخشند.

  • تمام رسمی یا تمام اسپرت

لباس‌هایی که بالا تنه را می‌پوشانند باید با لباس‌هایی که پایین بدن را می‌پوشانند سنخیت داشته باشند. درصورتی‌که قرار است لباس اسپرت بپوشید تلاش کنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است‌، یک ظاهر رسمی را انتخاب کنید، از پیراهن و کت تان گرفته تا شلوار باید کاملا رسمی باشد.

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت 5 نکته کلیدی
رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی
  • کفش تمیز و براق

برای کفش‌هایتان خوب خرج کنید و خوب هم وقت بگذارید. کفش‌ها بخش سخنگوی تیپ شما هستند! بله، آن‌ها به سادگی با بیننده حرف می‌زنند و معمولا اولین بخش ظاهر شما هستند که به‌خصوص خانم‌ها به آن توجه می‌کنند. پس توجه داشته باشید کفش‌هایتان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند.

  • صندل‌و‌جوراب نپوشید

آقایان! صندل‌ها درست مثل کفش‌ها نشان‌دهنده سلیقه شما هستند ولی نیاز است یک نکته را همیشه درنظر داشته باشید، صندل شما حتی اگر زیبا‌ترین و ‌آراسته‌‌ترین مدل بین مدل‌های ارائه شده سال باشد پوشیدن آن به همراه جوراب می‌تواند همه چیز را تنها ظرف مدت چند ثانیه خراب کند! پوشیدن جوراب فقط مخصوص کفش‌هایی است که جلو بسته بود. یا اینکه مخصوص ورزش هستند. در غیر این صورت پوشیدن جوراب به همراه صندلتان یکی از فجایع دنیای مد به حساب می‌آید.

  • خوشبو باشید

هیچ‌چیزی به اندازه یک ادکلن خوش‌بو نمی‌تواند تیپ یک مرد را کامل کند. عطر‌ها معمولا برای شخصیت‌های مختلف ساخته می‌شوند. یک عطر می‌تواند تداعی‌کننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی‌کننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت تان سراغ عطر‌ها بروید. برای عطر‌هایتان خوب خرج کنید.

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 2 =

بررسی

۹ اشتباهی که به جذابیت ظاهری تان آسیب می‌رساند

۹ اشتباهی که به جذابیت ظاهری تان آسیب می‌رساند مطمئنا هر شخصی تمایل دارد که همیشه مرتب و ج…