۳ تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی

294
3 تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی

۳ تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی

۳ تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی : رابطه جنسی به خودی خود یک تمرین ورزشی محسوب می شود. یک مطالعه کوچک نشان داده است که در طول رابطه جنسی، مردان در هر دقیقه ۴.۲ کالری و زنان ۳.۱ کالری می سوزانند. ولی با یک رابطه جنسی ۲۰ دقیقه ای تفاوت زیادی در کالری سوزیتان ایجاد نخواهد شد. همین مطالعه نشان داده است که نیم ساعت حرکت روی تردمیل ۲۷۶ کالری در مردان و ۲۱۳ کالری در زنان می سوزاند . ولی برای این که در زمان رابطه جنسی احساس بهتری داشته باشید، از دیدگاه علمی باید قبل از آن در باشگاه کالری بسوزانید . ضربان قلبتان بالا می رود، فشار و جریان خونتان افزایش می یابد، میزان تنفسان بالا می رود و عضلات درگیر می شوند. درست مثل اتفاقی که در باشگاه می افتد. ورزش کردن آگاهی و حساسیت کلی بدن را بالا می برد که خود این موضوع باعث می شود بدنتان حس های بیشتری را درک کند . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم ۳ تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی را معرفی نماییم. همراه ما باشید .

۳ تمرین ورزشی مناسب برای رابطه جنسی

با انجام تمرینات ساده ای که به شما معرّفی می کنیم ، رابطه ی جنسی راحت تر، لذّت جنسی بیشتر و زندگی صمیمی تر خواهید داشت .

۱ – پلانک

3 تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی
3 تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی

پلاک یک ورزش ساده است. افزایش قدرت قسمت مرکزی بدن برای سلامت زنان و مردان از اهمیت بالایی برخوردار است از جمله برای داشتن یک رابطه جنسی بهتر. این حرکت باعث تقویت عضلات شکم، کمر و کف لگن می شود که تقویت این عضلات می تواند در طولانی تر شدن مدت رابطه جنسی اثرگذار باشد . به حالت پوش آپ قرار بگیرید سپس آرنج خود را روی زمین قرار دهید. پاها باید کمتر از عرض شانه باز باشند و انگشتان پا روی زمین قرار بگیرند . برای جلوگیری از آسیب دیدن کمر باید عضلات شکمتان را منقبض کنید. سر و شانه و ستون فقرات باید در یک امتداد مستقیم قرار بگیرند .

۲ – پوش آپ

3 تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی
3 تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی

پوش آپ علاوه بر این که یک ورزش عالی برای کل بدن است برای افرادی که می خواهند پوزیشن های جدید و متفاوتی را تجربه کنند هم ضروری است. بدن و بازوها با این ورزش قوی شده و باعث می شود توانایی انجام پوزیشن هایی که تمام بدن را درگیر می کند را داشته باشید. .دستها را به اندازه شانه ها باز کرده روی زمین قرار دهید و به طور مستقیم روی دست ها بلند شوید . سر و شانه ها در امتداد پشت و بدنتان در یک خطر مستقیم باشید. پاها باید به اندازه عرض شانه ها باز شود و انگشتان پا روی زمین قرار بگیرند و زانوها را صاف نگه دارید. مگر این که بخواهید ورزش را ساده تر انجام دهید که در این صورت زانوها را روی زمین قرار می دهید . با خم کردن آرنج بدن را به زمین نزدیک کنید و سپس به حالت اول بازگردید.

۳ – اسکوات پرشی

3 تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی
3 تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی

آیا استقامت بیشتری در اتاق خوابتان می خواهید؟ باید کمی تمرین با شدت بالا انجام دهید. این ورزش می تواند شما را برای یک رابطه ماراتنی آماده کند. اسکوات پرشی برای افزایش ضربان قلب و به علاوه بهبود قدرت و ثبات پاها عالی است. اگر علاقمند به تجربه موقعیت جدید با شریک زندگی خود هستید این ورزش را فراموش نکنید . پاها را به اندازه عرض شانه ها باز کنید و روی زانوها بنشینید به طوری که زانوها از پنجه پا جلوتر نباشد. به سمت بالا بپرید و دوباره به حالت اول بازگردید. می توانید دستها را هم حین پریدن بالا ببرید.

۳ تمرین ورزشی مناسب برای بهبود رابطه جنسی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 14 =

بررسی

مشکلات رابطه جنسی قبل از ازدواج و عواقب آن

مشکلات رابطه جنسی قبل از ازدواج و عواقب آن مشکلات رابطه جنسی قبل از ازدواج و عواقب آن : را…