۷ نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند

662
7 نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند

۷ نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند

وفاداری در زندگی زناشویی یکی از نیازهای اصلی داشتن زندگی زناشویی سالم و پایدار است. ولی باید توجه داشته باشید که معنای این وفاداری تنها خیانت نکردن نیست. عاملی که پیوند زناشویی بیشتر از هر چیزی به آن احتیاج دارد، تعهد کامل نسبت به همدیگر است. یعنی شما نباید نگران باشید که مبادا همسرتان رفتاری خارج از تعهدی که به شما دارد داشته باشد یا او هم نباید نگران این باشد که شاید شما کاری بکنید که برخلاف تعهدتان باشد. وفاداری در رابطه‌ی زناشویی فراتر از صرفا ارتباط برقرار نکردن با زن یا مردی دیگر است. وفاداری واقعی یعنی اینکه باهمسرتان کاملا یکی و متحد شوید. در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک شما را با ۷ نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند آشنا می‌نماییم.

  • وفاداری یعنی با زن/مرد دیگری گرم نگیرید

هرگونه رفتاری که فراتر از یک تعامل ساده بین شما و شخص دیگری از جنس مقابل‌تان باشد، مصداق بی‌وفایی و خیانت است. شما آگاه هستید که صرفا بی‌ضرر بودن این نوع ارتباط و تعامل با جنس مخالف، توجیه کننده‌ی رفتار شما نیست.

  • وفاداری یعنی در مورد همسرتان بد صحبت نکنید

به عنوان یک دوست وفادار حتما اجازه نمی‌دهید شخصی در مورد دوست‌تان بد حرف بزند و شما هم پشت سر او حرف ناپسند نمی‌زنید. در زندگی زناشویی هم باید در مورد همسرتان و پشت سر او، از هر گونه کلام منفی خودداری نمایید. وفاداری یعنی اینکه تحت هر شرایطی پشت سر همسرتان مثبت حرف بزنید. اگر مشکلی دارید که باید آن را مطرح کنید، فقط با همسرتان و در خلوت خودتان این کار را بکنید.

  • وفاداری یعنی راز‌های‌تان را تنها با همسرتان در میان بگذارید

شما زندگی مشترکی با همسرتان دارید، به همین جهت او تنها شخصی است که باید روح مشترک با او پیدا کنید. اگر احتیاج به شانه‌هایی برای گریه کردن دارید، اجازه دهید همسرتان تکیه گاه شما باشد. درست است که شما بیرون از خانه هم یک سیستم حمایتی از دوستان دارید، ولی نباید رازهای‌تان را تنها با همسرتان در میان بگذارید.

7 نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند
7 نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند
  • وفاداری یعنی رازدار همسرتان باشید

وفادار بودن نسبت به همسر یعنی رازدار او بودن. شما باید بدانید رازهای همسرتان مانند راز‌های خود شما هستند و نباید این موارد را با شخص دیگری مطرح نمایید.

  • وفاداری یعنی چیزی برای پنهان کردن از همسرتان نداشته باشید

شما نباید نیاز به این پیدا کنید که ایمیل‌ها، پیام‌ها و … را از همسرتان مخفی کنید. وفادار بودن یعنی درغیاب همسرتان هرگز چیزی به شخصی نگویید یا کاری نکنید که درصورتی‌که او ببیند آزرده و ناراحت می‌شود.

  • وفاداری یعنی با جنس مخالف ارتباطی برقرار نکنید که رابطه‌ی زناشویی‌تان را تحت تاثیر قرار بدهد

درصورتی‌که با شخصی از جنس مخالف ملاقات دو نفره‌ای داشته باشید که احتمال عمیق‌تر شدن رابطه وجود دارد، یعنی بی‌وفایی به همسرتان. وفاداری یعنی دوری کردن از هر رابطه‌ای که می‌تواند رابطه‌ی شما و همسرتان را تحت الشعاع قرار بدهد.

  • وفاداری یعنی هیچ کسی را به همسرتان ترجیح ندهید

زندگی شما مملو از اشخاص مهم و دوست داشتنی است، ولی هیچ کس را نباید به همسرتان ترجیح بدهید. تفاوتی ندارد پدر و مادرتان باشند یا فرزندتان و یا رئیس‌تان، همسر شما باید مقدم بر همه باشد. وفاداری با تمام وجود یعنی همسرتان الویت صددرصد شما باشد.

۷ نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =

بررسی

شعله ور کردن عشق همسرتان با ۱۸ توصیه کارساز

شعله ور کردن عشق همسرتان با ۱۸ توصیه کارساز در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک توصیه‌های …