اگر سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول دارید بخوانید

350

اگر سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول دارید بخوانید

اگر سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول دارید بخوانید : اپراتور همراه اول گزارش داده است که در راستای مشتری‌ مداری و توجه بیشتر به حقوق مصرف‌کننده ، کسر مالیات بر ارزش افزوده شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول به جای زمان خرید ، در هنگام مصرف شارژ صورت می‌گیرد . برای کسب اطلاعات بیشتر با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید .

اگر سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول دارید بخوانید
اگر سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول دارید بخوانید

اگر سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول دارید بخوانید

سیم‌کارت‌های اعتباری در سال‌های اخیر مورد توجه ویژه اقشار جامعه قرار گرفته‌اند ، چرا که افراد می‌توانند بر اساس میزان مصرف خود، سیم‌کارت را شارژ کنند . اگر کاربر اینگونه سیم‌کارت‌ها هستید، می‌دانید که با خرید یک کارت شارژ، مبلغی به عنوان مالیات از آن کسر می‌شود ولی اکنون همراه اول خبر می‌دهد که شیوه کسر این مالیات را تغییر خواهد داد و در ابتدای ثبت کارت شارژ، تمام رقم درج شده روی کارت شارژ به سیم‌کارت منتقل خواهد شد .

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ، در راستای مشتری مداری و توجه بیشتر به حقوق مصرف کننده ، کسر مالیات بر ارزش افزوده شارژ سیم کارت های اعتباری همراه اول به جای زمان خرید ، در هنگام مصرف شارژ صورت می گیرد . بر این اساس، از روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه ۹۷ روال کسر مالیات ۹ درصدی ارزش افزوده شارژ برای مشترکین اعتباری اپراتور اول تغییر می کند و مبلغ مالیات بر ارزش افزوده که تاکنون در هنگام خرید شارژ از مشترک کسر می شد، در زمان مصرف شارژ کسر شده و هنگام خرید تمام مبلغ شارژ خریداری شده به حساب مشترک منظور می شود .

به عنوان مثال با خرید شارژ ۲ هزار تومانی ، دیگر مبلغ کمتری از این مقدار در شارژ پولی سیم‌کارت مشترک لحاظ نخواهد شد و هزینه اضافه‌ای که برای خرید آن از فرد دریافت می‌شد، در صورت مصرف شارژ از اعتبار کم می‌شود . گفتنیست این اتفاق برای اولین بار در بین اپراتورهای کشور رخ می‌دهد .

اگر سیم‌کارت‌ اعتباری همراه اول دارید بخوانید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =

بررسی

معرفی سه بازی پرطرفدار اندرویدی برای گوشی های همراه

معرفی سه بازی پرطرفدار اندرویدی برای گوشی های همراه با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند ،…