توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده برای ۱۱ میلیون خانوار

358
توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده برای 11 میلیون خانوار

توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده برای ۱۱ میلیون خانوار

سبد حمایتی دولت برای اقشار کم درآمد جامعه ، طرحی است که در سالهای گذشته اجرا شده و میتواند بخش کوچکی از هزینه های خانوارها را در ایام نزدیک سال نو تامین کند . امسال نیز دکتر ربیعی خبر از توزیع سبد مواد غذایی در بین یازده میلیون نفر از اقشار کم درآمد جامعه داد . با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده ، بدست بیاورید .

توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سبد کالا هفته آینده بین ۱۱میلیون خانوار ایرانی توزیع می‌شود . علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توزیع سبد غذایی در هفته آینده بین ۱۱ میلیون خانوار خبر داد و افزود : در توزیع سبد کالای جدید ۵۰ میلیارد تومان اعتبار بیشتر از دوره گذشته در نظر گرفته شده است . ربیعی ادامه داد: این سبد کالا به نیازمندان، افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و همچنین به ۸۰۰ هزار نفر از نیازمندانی که خودمان شناسایی کرده‌ایم، تعلق می‌گیرد . وی گفت: تأمین اعتبار برای سبد کالای حمایتی تا فردا کامل می‌شود تا هفته آینده بین ۱۱ میلیون نیازمند توزیع شود .

توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده برای 11 میلیون خانوار
توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده برای ۱۱ میلیون خانوار

پیش تر سرپرست دفتر حمایتی و توانمندسازی وزارت رفاه مریم‌السادات میرمالک در رابطه با توزیع سبد حمایت غذایی گفته بود : در سال ۹۶ سبد کالا در ماه رمضان توزیع شد و تا قبل از عید نیز یک نوبت سبد جدید توزیع خواهد شد . در دوره‌های قبل شناسایی دقیقی از افراد وجود نداشت به همه کالابرگ داده می‌شد اما در حال حاضر برای هدفمند کردن، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که در دهک‌های پایین درآمدی قرار دارند مشمول دریافت این سبد هستند البته هر فردی که به عنوان قشر نیازمند شناسایی شده باشد و تحت این دو نهاد هم نباشد چنانچه به تأیید وزارت رفاه برسد مشمول دریافت سبد خواهد شد . در شهریور ۹۶ و در توزیع سبد قبلی ۳۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس شبانه‌روزی مناطق محروم که تحت پوشش نهادهای حمایتی نبودند شناسایی شده و با پایگاه رفاه ایرانیان وزارت رفاه مرتبط بوده و این مبالغ به کارتشان واریز شد .

توزیع سبد حمایتی دولت از هفته آینده برای ۱۱ میلیون خانوار نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =

بررسی

خلاصه مناظره سوم نامزدهای ریاست جمهوری

خلاصه مناظره سوم نامزدهای ریاست جمهوری طبق زمانبندی قبلی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست ج…