افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

1,953
افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

نیاز به روابط جنسی از جمله نیازهای اساسی هر انسان است که اگر از طریق صحیح آن یعنی ازدواج به آن پاسخ داده شود آرامشی را در انسان بوجود می آورد که مایه سعادت و پیشرفت بشر است . این نیاز به قدری پیچیده و مهم است که میتوان گفت بخش عظیمی از مشکلات زناشویی و جدایی زوجین ، از مشکلات آنها در روابط جنسی نشات میگیرد . بنابراین تمامی زوجین باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و از این نیروی غریزی در جهت تحکیم خانواده استفاده کنند . یکی از مشکلاتی که ممکن است زوجین با آن روبرو باشند کوچکی آلت تناسلی مردان است که باعث بروز برخی ناراحتی ها در به ارگاسم رسیدن همسرشان شود . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم درمورد افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور ، مطالب مفیدی را به شما تقدیم کنیم پس همراه ما باشید .

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور
افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

برخی زوجین ممکن است در زندگی زناشویی خود با مشکلاتی از قبیل زود انزالی مرد یا کوچکی آلت تناسلی او مواجه شوند و این ناراحتی ها باعث سردی روابط بین زن و شوهر شده و حتی مشکلات دیگری را نیز بوجود بیاورد . باید درنظر داشت که بروز این ناراحتی نباید باعث دلسردی زوجین شود بلکه زوجین باید با کسب اطلاعات لازم و در صورت نیاز مشاوره با پزشکان متخصص ، نسبت به رفع آنها اقدام کنند . خوشبختانه طب پزشکی امروز پیشرفت های چشمگیری داشته و شما علاوه بر جراحی و داروهای مختلف ، میتوانید حتی به روش های طبیعی نیز این مشکلات را رفع کنید پس دیگر جایی برای ناراحتی و نگرانی نیست .

به عنوان مثال اگر یک مرد از زود انزالی رنج میبرد و احساس میکند که توانایی مردانه اش کاهش یافته ، براحتی میتواند با انجام تمرینات کگل و تقویت عضلات کف لگن ، مدت زمان رابطه جنسی را افزایش داده و حتی حالت “چند ارگاسمی” را نیز تجربه کند در این شرایط یک مرد میتواند زمان رابطه جنسی خود را حتی به یک ساعت نیز برساند و درواقع تمامی ناراحتی های خود را برطرف نماید . این تنها یک مثال بود که به شما ثابت کنیم میشود بجای ناراحتی و استرس ، با کسب آگاهی های لازم در جهت رفع مشکل اقدام کنیم . اما موضوع اصلی این بحث در مورد افزایش سایز آلت تناسلی مردان به روش پنیمور است . روش پنیمور در واقع مجموعه ای از حرکات و تمرینات روزانه است که اگر بصورت پیوسته و صحیح انجام شود بسیار مفید خواهد بود .

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور
افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

این روش طبیعی ترین و بی عارضه ترین راه برای افزایش سایز آلت مردان است که بدون هیچ دارویی میتواند شما را با احتمال ۹۸ درصد به موفقیت برساند . روش پنیمور سالهاست که در کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار میگیرد ولی چون تاثیر آن به تدریج بوده و به کمی صبر و حوصله نیاز دارد ، اغلب مردان از داروها و اسپری های شیمیایی برای تاثیر فوری استفاده می کنند . مصداق شعر “رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود   دوست آنست که آهسته و پیوسته رود” همیشه سریعترین راهها بهترین نیستند مخصوصا در موارد این چنینی که هر دارویی میتواند تاثیر جدی در سلامت بدن داشته باشد . پس بنابراین ما به شما توصیه میکنیم که از تمرینات پنیمور که کاملا اصولی و بدون عوارض است برای افزایش سایز آلت استفاده کنید .

مردانی که از کوچکی آلت تناسلی رنج می برند اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهند معمولاً اثر آن را بعد از سه هفته تا یک ماه مشاهده میکنند و اگر این تمرینات را تا ۶ماه ادامه دهند میتوانند با احتمال % ٩٨ به موفقیت برسند . نکته مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد اینست که برخی فاکتورها میتوانند این زمان را کاهش یا افزایش دهند به عنوان مثال فردی که برنامه تغذیه مناسبی داشته و بدلیل انجام ورزش های مختلف سلامت قلب و عروق خود را افزایش داده بهتر و زودتر از فردی نتیجه میگیرد که تغذیه مناسبی نداشته و سیگار میکشد . علاوه بر استعمال سیگار ، فاکتورهای دیگری مانند آلودگی هوا ، لباسهای زیر تنگ و نایلونی ، مایوهای شنا و لباسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و برعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر روش روش پنیمور دارد .

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور
افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

در گذشته روشهای مختلفی برای افزایش سایز آلت استفاده میشد مثلا برخی داروها (که یا بی تاثیر بوده و یا عوارض داشتند ) ، استفاده از دستگاه های مکنده (باعث درد و کبودی میشد) و استفاده از وزنه (که باعث بیماری قانقاریا میشد) که همگی مشکلات خود را دارند . بطور میانگین میتوان گفت سایز آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ بین ۱۱ تا ۱۵ سانتی متر است و با توجه به اینکه نقطه حساس واژن خانم (نقطه جی) در نزدیکی ورودی واژ« است کوچکی آلت زمانی مشکل ساز است که طول آن کمتر از ۵سانتیمتر باشد و نتوان عمل نزدیکی را انجام داد .

نکات مهم در مورد تمرینات پنیمور

این تمرینات را باید بصورت مستمر در ۵ روز هفته انجام داد و دو روز را استراحت کرد . بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی کوتاه شود . تمامی تمرینات را باید به آرامی انجام داد تا آسیبی به آلت وارد نشود پس اگر درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات بوجود آمد باید بدانید زیاده روی کرده اید و باید استراحت کنید تا درد برطرف شود . به گفته متخصصان ، داشتن ذهنیت مثبت بسیار مفید است پس با یک دید مثبت این تمرینات را انجام دهید . مراحل انجام این تمرینات بطور خلاصه به این صورت است که : ١- استفاده از حوله گرم بمدت ١ دقیقه ، ٢- تمرینات کششی بمدت ۲۵ تا ۳۰ دقیقه ، ٣- تمرینات رشد و گردش خون بمدت ١ دقیقه ، ۴- استفاده ار ماده لیز کننده ، ۵- تمرینات جلکینگ بمدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه ، ۶- ماساژ و گرم کردن بمدت ۵ تا ۱۰ دقیقه است .

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور
افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

مراحل انجام تمرینات پنیمور

استفاده از حوله گرم : یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب و گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید . این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی می شود . هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود .

 تمرینات کششی : این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی می شود . افرادی که می خواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر می باشد . نکته مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید ، در حالت استراحت( آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود ) سپس آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (البته نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید و عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید .

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور
افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

تمرینات رشد و گردش خون : بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن میشود . برای این منظور آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر حدود ۳۰ ضربه آرام به آن وارد کنید باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند .

استفاده ار ماده لیز کننده : قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقدار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ میشود .

تمرینات جلکینگ : این تمرین باعث افزایش محیط آلت تناسلی در حاتی میشود که آلت تناسلی در حالت نیمه راست شده است . ساده ترین حرکت جلکینگ به اینصورت است که ابتدا توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده و پس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را بدوشید ، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به سمت جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید . با این کار سر آلت تناسلی شما به علت تجمع خون قرمز و بزرگ میشود که طبیعی است ، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است . اگر در حین این تمرینات آلت تناسلی شما کاملا راست شد باید کمی صبر کنید تا دوباره به حالت نیمه راست برگردد . این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید .

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور
افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور

روش دیگر جلکینگ اینست که پس از استفاده از لوبریکانت و وقتی آلت تناسلی به حالت نیمه راست شده درآمد ، توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده سپس از ابتدای آلت تناسلی دست را به سمت سر آلت حرکت داده و دست را نزدیک سر آلت به مدت ۵ثانیه نگه دارید. سپس این عمل را با دست دیگر انجام دهید.این کار را میتوانید به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر تمرین انجام دهید .

ماساژ و گرم کردن : پس از انجام مراحل ذکر شده نوبت ماساژ و استراحت میرسد که باید به نرمی انجام شود . میتوانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان میتوانید آلت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید .

افزایش سایز آلت تناسلی آقایان به روش پنیمور نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

بررسی

۱۰ ارتباط عجیب در بدن مردان که باید آنها را بشناسید

۱۰ ارتباط عجیب در بدن مردان که باید آنها را بشناسید ۱۰ ارتباط عجیب در بدن مردان : قسمتهای …