توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها

423
توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها

توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها

حدود ۱۱ درصد از زنان دنیا هیچوقت اوج لذت جنسی را تجربه نکرده‌اند. دکتر کول وستون متخصص مشاوره جنسی می‌گوید بارها با این قبیل زنان مواجه شدم که از من راهنمایی می‌خواستند و به دنبال این بودند که ریشه مشکلشان را حل کنند. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا راهکارها و راهنمایی های دکتر وستون را درباره ارگاسم زنان و رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها بررسی نماییم.

نکته اول و اساسی‌ترین کاراکتر در طول رابطه جنسی داشتن آرامش و دوری از تنش و استرس می‌باشد. اغلب زنانی که به من مراجعه نموده‌اند در این مبحث متعجب شده و می‌پرسند که چگونه می‌توان آرامش داشت و به ارگاسم رسید زیراکه که ارگاسم زنان و رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها به نوعی با تنش و فعالیت همراه می‌باشد.

توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها
توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها

واضح است که در این قسمت هدف از آرامش، بعد روانی آن می‌باشد و به مفهوم استراحت کردن و ثابت ماندن نیست. تعداد کثیری از زنان به اشتباه بر این باور باشند که برای به ارگاسم رسیدن می‌بایست آرام باشند به همین جهت عضلات خود را شل می‌کنند و سعی می‌کنند فعالیت زیادی نداشته باشند. ولی مشخص است که فعالیت و حرکت داشتن برای به ارگاسم رسیدن زنان ضروری است. معمولا پیش از ارگاسم زنان و رسیدن به اوج لذت جنسی بدن شاهد مشغول شدن عضلات پا، شکم و باسن در کنار هم می‌باشد. برخی از زنان براین باورند که انقباضات عضلانی آنها در زمان ارگاسم شامل عضلات لگن می‌باشد. عضلاتی که وظیفه قطع جریان ادرار را انجام می‌دهند پس از ارگاسم و اوج لذت جنسی منقبض می‌شوند.

انقباض یک عضله خاص , جریان خون به ناحیه‌ی تناسلی و سراسر بدن را افزایش داده و موجب می‌شود تا ارگاسم رخ بدهد. ارگاسم زنان به نوعی می‌تواند وصف عبارت ( آرامش بعد از یک دوره سختی ) باشد. در زمان رابطه جنسی بعد از فعالیت‌ها و درگیر شدن عضلات و به طور حتم خستگی و حتی درد ارگاسم رخ می‌دهد. آگاهی داشتن از این موضوع موجب می‌شود که زنان ترس از حرکت و فعالیت‌های جنسی و یا حتی شرم را کنار گذاشته و راه رسیدن به اوج لذت جنسی را بدانند.

دقت داشته باشید که در این زمان داشتن یک تفکر منفی احساسات شما را تحریک می‌کند و می تواند برانگیختگی تان را کاهش دهد. به همین دلیل می‌باشد که باید تلاش نمود آرامش روانی داشته و از تنش‌های عصبی دور باشید و در کنار آن فعالیت بدنی داشته باشید. پس از نکته اول من از مراجعین می‌خواهم که با یک تکلیف به خانه بروند. در زمان رابطه جنسی هنگامی‌که ماهیچه های شما درگیر می‌شوند اجازه دهید ذهن تان به طور خودکار ، کار خودش را انجام دهد. این کار احتیاج به تمرین دارد. اما می تواند بعد از مسلط شدن بر آن موثر باشد.

توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها
توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها

تعدادی از زنان نیز به خاطر برخی بیماری ها و مشکلات جسمی قادر نیستند ارگاسم و اوج لذت جنسی را تجربه کنند. شاید عوارض جانبی یک دارو هم چنین اثری روی آن ها بگذارد. به همین دلیل ضروری است گاهی با مراجعه به پزشک متخصص این احتمالات را رد کرد.

توصیه هایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در خانم ها نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 7 =

بررسی

اهمیت تقویت عضله کف لگن برای خانم ها

اهمیت تقویت عضله کف لگن برای خانم ها در زندگی ما برخی نکات ساده وجود دارند که رعایت آنها م…