ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود

149

ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود

امروزه اینترنت جزو ملزومات اساسی زندگی محسوب میشود و تقریبا در تمامی خانه ها ردپای آن قابل مشاهده است . این روزها داشتن اینترنت پرسرعت در منزل دیگر مثل گذشته یک اتفاق لوکس و خاص نیست و اینترنت همانند یک عضو جدید برای وسایل منزل ، بخوبی جای خود را در خانه ها پر کرده است . یکی از چالش های مهم برای شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت (شرکت های ISP ) هزینه سرویس است که رابطه مهمی با رضایتمندی مشتری دارد از این جهت این شرکت ها همواره سعی کرده اند که هزینه اینترنت ارائه شده را پایین نگه دارند . البته در برخی موارد این شرکت ها برای کاهش هزینه ، کیفیت سرویس های خود را پایین می آورند که به طبع آن رضایت مشتریان را از دست خواهند داد . اخیرا یکی از شرکت های معروف در زمینه اینترنت و ارتباطات ، رتبه بندی اینترنت کشورهای جهان از نظر هزینه را ارائه کرده که شما را به مشاهده آن دعوت می کنیم . پس برای اطلاع از اینکه ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود ، با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید .

ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود
ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود

ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود

اخیرا مؤسسه تحقیقاتی BDRC انگلیس ، لیستی از کشورهای جهان بر اساس هزینه سرویس اینترنت را ارائه کرده که قابل توجه است . این موسسه هزینه های سرویس اینترنت را در بین ۱۹۶ کشور جهان مقایسه کرده و نتیجه را در در سایت خود برای عموم مردم جهان قرار داده است . رتبه های بالای لیست را کشورهایی مانند اوکراین ، روسیه و کشورهایی از جمهوری‌های سابق شوروی به خود اختصاص داده اند که اینترنت ارزان را در اختیار مردم خود قرار می دهند . اما شاید باور نکنید که کشور ایران در رتبه نخست این لیست حضور دارد . ایران با هزینه متوسط ۵.۳۷ دلار در ماه ارزان ترین و کشور بورکینافاسو با ۹۵۴.۵۴ دلار گران‌ترین اینترنت دنیا را ارائه می کنند .

در این لیست پس از ایران ، کشور اوکراین با هزینه متوسط ۵.۵۲ دلار در ماه و روسیه با ۹.۸۲ دلار در ماه در جایگاه دوم و سوم ارزان‌ترین اینترنت در جهان قرار دارند . در غرب اروپا کشورهای ایتالیا با هزینه ۲۸.۸۹دلار ، آلمان با ۳۴.۰۷دلار ، دانمارک با ۳۵.۹۰دلار و فرانسه با ۳۶.۳۴دلار از نظر قیمت اینترنت جزو ارزان‌ترین کشورهای منطقه خود شناخته می‌شوند .

ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود
ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود

در خاورمیانه نیز سوریه با هزینه ۱۲.۱۵دلار ، عربستان سعودی ۸۴.۰۳دلار و امارات متحده عربی ۱۵۵.۱۷دلار ارزان‌ترین اینترنت را میان کشورهای این منطقه دارند . در آسیا کشورهای نپال (۱۸.۸۵دلار)، سریلانکا (۲۰.۱۷دلار) در رتبه های بعدی هستند . مکزیک با هزینه متوسط ۲۶.۶۴ دلار در ماه ارزان‌ترین اینترنت را میان کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی دارد . همچنین هزینه متوسط اینترنت ماهانه در کانادا ۵۴.۹۲ دلار و در ایالات متحده آمریکا ۶۶.۱۷ دلار است . بدترین خدمات اینترنتی در کشورهای آفریقایی ارایه می‌شود که پایین‌ترین سرعت و بالاترین قیمت را دارند .

ارزان ترین اینترنت دنیا در کدام کشور ارائه می شود نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =

بررسی

معرفی ۵ سرویس ویژه جهت ارسال فایلهای با حجم بالا

معرفی ۵ سرویس ویژه جهت ارسال فایلهای با حجم بالا ارسال فایلهای با حجم بالا : در چند سال گذ…