ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

961
ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت : جهان هستی به ارتعاشات ما پاسخ می دهد و ما باید برای لطافت ارتعاشات خود کاری انجام دهیم تا سلامتی و ثروت و شادی در زندگی ما متجلی شود . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت را مورد بررسی قرار دهیم . همراه ما باشید .

ارتعاشات مثبت کوانتومی

۱ – وضو گرفتن

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت
ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

وضو گرفتن به شدت سطح انرژی ما را بالا می‌برد، ارتعاشات ما را به جهان هستی تلطیف می‌کند و یک انرژی سالم و پر از عشق را به کائنات ارسال می‌کند . اگر هدف و رویایی دارید، اگر تجسم خلاق می‌کنید، اگر قصد رسیدن به موفقیت و خواسته‌ای را دارید، یکی از بهترین زمان‌های بکارگیری قانون جذب زمانی است که ما با وضو هستیم، وضو بگیرید و مراقبه کنید، به خواسته‌هایتان فکر کنید یا هر کار دیگری که فکر می‌کنید درست است را انجام بدهید.

قلب ما منشا دریافت و ارسال ارتعاشات با جهان هستی است و وقتی وضو می‌گیریم داد و ستد ما با جهان هستی بیشتر و قدرتمندتر می‌شود و ارتعاشات عالی‌تر و سیگنال قوی‌تر به جهان هستی ارسال می‌کنیم . پس وضو بگیریم و به اهدافمان فکر کنیم چون وضو گرفتن سطح چاکراهای ما به خصوص چاکراهای پایینی را بزرگ می‌کند .

وضو گرفتن فقط یک کار مذهبی نیست، وضو گرفتن یک تمرین انرژیکی است  ، بلکه از وضو گرفتن برای ارسال ارتعاشات عالی به جهان هستی کمک می‌گیریم.

نمی‌گوییم دائم الوضو باشیم ولی هر موقع فرصت کردید، هر موقع حال خوبی ندارید وضو بگیرید، کمی بعد خودتان متوجه خواهید شد که حالتان تغییر کرده است و اکنون با حال خوب نوبت به ارسال ارتعاشات عالی به جهان هستی است و جهان هستی هم بهترین‌ها را در اختیار ما قرار خواهد داد. پس با وضو گرفتن حال خوب و نهایتاً اتفاقات خوبی را برای خودمان رقم خواهیم زد.

۲ – دوش ثروت

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت
ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

یکی از بهترین فرصت‌های پاکسازی ما، پاکسازی زیر دوش است، افکار منفی را به آب بسپاریم و دقیقاً وقتی افکار زائد کنار می‌رود همان موقع یکی از بهترین فرصت‌ها برای بکارگیری قانون جذب است.

زیر دوش دقیقاً حس خوب را در خودتان ایجاد کنید. چون آب حامل انرژی و یک پیام رسان عالی است و کمک می‌کند ارتعاش عالی‌تری را به جهان هستی ارسال کنیم. آب به عنوان یک ترانزیستور، یک آمپلی‌فایر و یک افزاینده بسیار قوی عمل می‌کند  .

استحمام که می‌کنید، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت و پاکسازی افکار و تلطیف احساسات خود استفاده کنید و تجسم خلاق و استفاده از قانون جذب را در دقیقاً در آن هنگام انجام بدهید و در انتهای استحمام هم به یک سطل پر از آب برنامه بدهید.

چون آب شعور دارد و برنامه پذیراست و هر آنچه جمله مثبت، هر آنچه هدف و خواسته را‌ دارید به آب بگویید و آن را روی سر خود بریزید تا ما هم برنامه ریزی کوانتومی بشویم. اگر ساده باشیم و این قوانین را به سادگی قبول کنیم باور کنید رسیدن به موفقیت شدنی است.

پس سعی کنید از دوش گرفتن هم برای رسیدن به موفقیت و ارسال ارتعاش عالی استفاده کنید و انرژی‌های منفی خودتان را به آب بسپارید و زیر دوش به خواسته‌های ‌خودتان فکر کنید و شکم‌مان هم برای رسیدن به اهدافمان صابون بزنیم، چرا که نه! خداوند هر آنچه را که ما بخواهیم به ما عطا خواهد کرد.

۳ – نوشیدن آب

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت
ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

ما روزانه ۶ لیوان یا ۸ لیوان آب می‌نوشیم، قبل از این که لیوان آب را بخورید به آن برنامه بدهید، جملات مثبتی مثل دوستت دارم، من سرشار از عشق هستم، من به موفقیت می‌رسم، من ثروتمند هستم و هر آنچه که شما می‌خواهید را به آب بگویید. این آب انرژی ما را دریافت و آن را چند برابر خواهد کرد و با خوردن آن آب، ناخودآگاه ما برنامه‌ریزی کوانتومی خواهد شد.

متاسفانه ناخودآگاه ما به واسطه تربیت، جامعه هر عامل دیگری بد برنامه‌ریزی شده است و پر از نمی‌توانیم‌ها و نمی‌شود‌ها هستیم. برای این که ناخود‌آگاه خود را اصلاح کنیم باید از این آب خوردن ساده کمک بگیریم. ما هر روز مایعات مختلف به خصوص آب می‌نوشیم پس چرا از این فرصت استفاده نمی‌کنیم، چرا به آب انرژی نمی‌دهیم. پس سعی کنیم از این به بعد به آبی که می‌خوریم انرژی بدهیم و بنوشیم تا ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.

۴ – خندیدن

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت
ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

خواهشاً اخم نکنید، چون وقتی اخم می‌کنیم در حال ارتعاش بد به جهان هستی هستیم. بخندیم، بگذار هر کسی ما را می‌بیند بگوید که ما نماینده یک انسان الهی هستیم. یک مومن همیشه شاد است پس بگذار شادی را از چهره ما ببینند و حتی اگر از درون ناراحت هستیم ولی ظاهری شاد و بشاشی داشته باشیم .

حضرت علی (ع) می‌فرماید : الْمُؤْمِنُ بِشْرُهُ فِي وَجْهِهِ وَ حُزْنُهُ فِي قَلْبِهِ، شادى مؤمن در چهره‏اش، و اندوهش در دل اوست.

آیینه‌ای برداریم و وضعیت صورتمان را در آن ببینیم اگر اخم کرده‌ایم بدانیم که فراوانی، ثروت و موفقیت در کار نیست. با اخم کردن هیچگاه به خواسته‌هایمان نمی‌رسیم. اما وقتی لبخند می‌زنید و شادی را به جهان هستی ارسال می‌کنید بازتاب این شادی و حس خوب به شما باز خواهد گشت. یکی از ملاک‌های جهان هستی برای عطا کردن، صورت ماست. بیاییم صورت شادابی داشته باشیم، بیاییم به لطف و فضل خداوند شادی کنیم.

۵ – عشق ورزیدن به خود

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت
ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت

شب‌ها قبل از خواب از بدنمان تشکر کنیم، من خودم را دوست دارم، من قلبم را دوست دارم، من به تک تک اعضای بدنم عشق می‌ورزم. از سرمان شروع به تشکر کردن کنیم . حتماً می‌گویید اینا چیه میگی، فقط یک لحظه ذهن منطقی خود را کنار بگذارید و انجامش بدهید و آن وقت می‌بینید که پوستتان هر روز شاداب‌تر می‌شود، بدن ما دارای شعور است، کل هستی دارای شعور است. وقتی به خودمان عشق بورزیم و از اعضای بدنمان تشکر کنیم، سلامتی به ما باز می‌گردد.

ما باید خودمان را دوست داشته باشیم و از بدنمان تشکر کنیم با این کار خستگی بدن ما از وجودمان خارج می‌شود، تشکر کردن به نوعی تخلیه بار منفی از بدنمان است، تشکر کردن ارتعاشات ما را به جهان هستی عالی می‌کند. اگر عضوی از بدنتان درد می‌کند بدان همان نقطه از بدن نیاز به محبت بیشتری دارد.

ارتعاشات مثبت کوانتومی برای کسب موفقیت نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =

بررسی

اصل پارتو چیست و چه تحولی در زندگی شما ایجاد می‌کند

اصل پارتو چیست و چه تحولی در زندگی شما ایجاد می‌کند تقریبا هرروز با چالش منابع محدود مواجه…