فوت و فن های لاغری ویژه‌ی خانم‌های خانه دار

472
فوت و فن های لاغری ویژه‌ی خانم‌های خانه دار

فوت و فن های لاغری ویژه‌ی خانم‌های خانه دار

برای بسیاری شنیدن نام رژیم آنها را هم عصبی می‌کند. گرسنگی و غذا نخوردن و ضعف را به یادشان می‌آورد. چگونه میتوان بدون رژیم لاغر شد؟ در دورانی که بعضی‌ها جهت رسیدن به تناسب اندام، از رژیم‌های غذایی سخت یا کلاس‌های بدنسازی استفاده می‌نمایند، یک راهکار مفید و ساده برای لاغری وجود دارد که بسیاری افراد از آن غافل هستند. در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با فوت و فن های لاغری مخصوصا برای خانم‌های خانه دار آشنا نماییم. با ما همراه باشید

درصورتی‌که فرصت کافی برای رفتن به کلاس‌های ورزشی ندارید درکنار انجام پیاده‌روی‌های روزانه می‌توانید با گردگیری و پاک‌کردن خانه به تناسب اندام مورد نظر خود دست یابید و یک فعالیت آسان و پرسود انجام دهید. براساس مطالعات انجام شده، گردگیری و تمیز کردن خانه به مدت تنها ۲ ساعت می‌تواند تا ۶۵۰ کالری انرژی (برابر با پنج کیلومتر پیاده روی) در بدن بسوزاند.

جارو کشیدن همه خانه دومین تکنیک برای از بین بردن کالری‌های اضافی به میزان ۱۱۰ کالری در ۲۰ دقیقه است. با گردگیری و پاک کردن خانه به تناسب اندام مورد نظر خود دست یابید. براین اساس، تمیزکردن پنجره شدیدترین فعالیت با از بین بردن ۱۲۰ کالری در ۲۵ دقیقه بود.

فوت و فن های لاغری ویژه‌ی خانم‌های خانه دار
فوت و فن های لاغری ویژه‌ی خانم‌های خانه دار

تمیز کردن حمام، کفپوش، زیردوشی و پاک کردن سینک و شیرآلات هم ۱۰۵ کالری انرژی در طول ۲۵ دقیقه در بدن می سوزاند. انجام همه کارهای خانه به مدت ۲ ساعت می تواند تا ۷۰۰ کالری انرژی بسوزاند به شرط آنکه بعداز اتمام کار، فرد مواد شیرین از جمله شیرینی و یا کیک استفاده نکند و برای حفظ کاهش وزن خود اندکی پیاده‌روی انجام دهد.

استفاده از مواد غذایی شیرین یا استراحت بلند مدت بعداز پایان گردگیری و تمیز کردن خانه و محل کار موجب بی‌اثر شدن سوزانده شدن کالری ها و چاقی مجدد اشخاص می‌شود. کارشناسان به افرادی که قصد دارند با انجام فعالیت‌هایی همچون گردگیری و نظافت وزن خود را کنترل کنند پیشنهاد می‌کنند از دستبند های هوشمند جهت بررسی میزان کالری سوزانده شده استفاده نمایند. با تمیز کردن مداوم و روزانه، در کنار پیاده روی و تنظیم رژیم غذایی سالم به تدریج فرد به تناسب اندام مورد نظر خود دست پیدا می کند.

فوت و فن های لاغری ویژه‌ی خانم‌های خانه دار نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 1 =

بررسی

لاغری سریع با دانه های اسفرزه و طریقه مصرف آن

لاغری سریع با دانه های اسفرزه و طریقه مصرف آن لاغری سریع با دانه های اسفرزه و طریقه مصرف آ…