استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ

462
استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2018 برای برندینگ

استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ

استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ : بازاریابی محتوا به طور مداوم در حال تکامل است . همانند سال های گذشته، انتظار می رود که بازاریابی محتوا یک استراتژی کلیدی برای افزایش آگاهی برند و به دست آوردن مشتریان جدید باشد و این منطقی است زیرا در مقایسه با سال ۲۰۱۶، کسب و کارهای بیشتری در سال ۲۰۱۷ با بازاریابی محتوا موفقیت آمیز بوده است . کلید موفقیت مداوم در این راه، توانایی شما برای پیش بینی روند آینده و پذیرش تغییر در اسرع وقت است . در این زمینه، چندین گرایش وجود دارد که بازاریابی محتوا را در سال ۲۰۱۸ شکل می دهد .

سال ۲۰۱۷ سال برای محتوا تعاملی، بازاریابی تأثیرگذار، ویدیو موبایل و پخش های مستقیم، ربات های گفتگو، واقعیت افزوده، محتوای کوتاه مدت مانند Snapchat و استراتژی های موبایل همراه و بهینه سازی بود . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم با استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ بیشتر آشنا شویم . همراه ما باشید .

استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸

استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2018 برای برندینگ
استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ

۱ – تولید محتوا

بازاریابی محتوا به عنوان بهترین روش برای کسب و کارهای کوچک برای دستیابی به مشتریان شناخته شده است، زیرا به بودجه عظیمی نیاز ندارد . با این حال، بر اساس گزارش های مختلف، مارک های بزرگ مانند اپل، فیس بوک و گوگل نیز مقدار قابل توجهی در محتوای اصلی سرمایه گذاری می کنند. بنابراین، محتوای سازگار و اصلی ، ( برای همه نوع کسب و کار) ظاهرا بسیار محبوب است . در سال ۲۰۱۸، انتظار می رود که برندهای تجاری هزینه های بیشتر برای بازاریابی محتوا، صرف کنند و آن را با دیگر انواع بازاریابی رقابتی تر سازند.

۲ – ویدیو مارکتینگ

ویدیو آینده بازاریابی محتوا است. سیسکو برآورد می کند که ویدیو تا سال ۲۰۱۹  ، ۸۰ درصد از کل ترافیک اینترنت را تشکیل می دهد . علاوه بر این، ۶۴ درصد از بازاریاب ها موافقند که ویدیو به زودی بر استراتژی های بازاریابی محتوای آنها تسلط خواهد یافت .
با ترکیب ویدیو با روند فروش خود، شما می توانید به مشتریان خود یک تجربه ی خود خدمت و برحسب تقاضای کاربر ارائه دهید. به این ترتیب، شما می توانید در زمان مناسب به آن ها اطلاعات دهید، بدون نیاز به این که فروشندگان همیشه در دسترس باشند .

استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2018 برای برندینگ
استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ

۳ – برنامه زنده

برنامه زنده یک روند در حال ظهور دیگر است که به سرعت به یک هنجار در سراسر صنایع تبدیل می شود . برندها در حال یافتن راه های نوآورانه برای استفاده از این بستر جدید هستند . به طور کلی بازاریابی ویدیویی زنده به دلیل شفافیت آن کار می کند . افراد عاشق برندهای واقعی هستند و فیلم های زنده نشان می دهند که چه چیزی در پشت صحنه اتفاق می افتد، به مشتریان اجازه می دهد تا بیشتر درباره نام تجاری خود بدانند .

۴ – شخصی سازی محتوا

مارک هایی که تا سال ۲۰۱۸ در انواع مختلف شخصی سازی سرمایه گذاری می کنند، (با ۲۰ درصد تاثیر) ارزش فروش بیش تری از آن هایی که چنین کاری نکرده اند خواهند داشت. به طور خلاصه، کارآیی استراتژی شخصی سازی محتوا برای افرادی که آن را پذیرفته اند بسیار بالا است .
البته، شخصی سازی محتوا یک کار چالش برانگیز است، که نیازمند یک تلاش طولانی مدت و درگیری تیم محتوا است. بنابراین، با ایجاد یک کمپین هدف دار در سایت با استفاده از پنجره های مُدال و بلوک های پویا شروع کنید. از طریق اتوماسیون ایمیل برای اطلاع رسانی مشتریان خود، با ارائه اطلاعات مناسب در زمان مناسب بکوشید.

استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2018 برای برندینگ
استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ

۵ – محتوای ایجاد شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) در شبکه های اجتماعی به عنوان اثبات اجتماعی عمل می کند زیرا انسان تمایل به اعتماد دارد و از اقدامات و انتخاب های دیگران پیروی می کند. در واقع، افراد به محتوای ایجاد شده توسط دیگران بیش از محتوای خود علامت تجاری اعتماد دارند.
با اجرای یک کمپین محتوای تولید شده توسط کاربر، می توانید در میان افراد بالقوه مخاطب خود احساس مثبتی ایجاد کنید و به طور کلی در صنعتتان برای خود قدرت ایجاد کنید.
UGC به ویژه در Instagram شایع است، که در آن برند ها به آسانی می توانند از هشتگ های محبوب استفاده کنند و داستان های جالبی ایجاد کنند. همچنین افزایش تعامل کاربر و دیده شدن شما را، که عواملی هستند که در نهایت آگاهی از نام تجاری را افزایش می دهند، افزایش می دهد.

۶ – محتوای واقعیت افزوده

محتوای واقعیت مجازی و افزوده شده در سال ۲۰۱۷ بسیار بزرگ بوده است پس از آنکه Pokémon Go با طوفان جهان را در بر گرفت ، ما تیم های ورزشی و برند های مد را دیده ایم که با استفاده از واقعیت افزوده برای ایجاد تجربه جدید و هیجان انگیز برای مصرف کنندگان انقلاب دیجیتالی به پا کردند؛ اما به عنوان یک تاکتیک نسبتا جدید بازاریابی، نسبت هزینه و زمان آن نیاز سرمایه گذاری بزرگ است. تیم های بازاریابی باید اطمینان حاصل کنند که تجربه ای که برای مصرف کنندگان در سال ۲۰۱۸ ایجاد می کند، مرتبط و با منافع اجتماعی ارزشمند باشد تا “عشق”، نظر و به اشتراک گذاشته شود.

استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2018 برای برندینگ
استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ

۷ – محتوای بهینه سازی صوتی

در سال ۲۰۱۷ ، ۲۰٪ از جستجوهای آنلاین با استفاده از جستجوهای صوتی انجام شده است ، با استفاده از Alexa، Google Home، Cortana، Siri و سایر و تا سال ۲۰۲۰ این درصد می تواند تا ۵۰٪ افزایش یابد. داده های جمع آوری شده در مورد مصرف کنندگان: میزان کلیک، بازدید دوباره به فروشگاه ها و همچنین صفحات محصولات آنلاین، کلیدی برای بهینه سازی محتوا برای جستجو های صوتی در سال ۲۰۱۸ هستند. پایگاه های CRM با مراجعه به لینک های بینابینی که در مکان های فیزیکی برندها جمع آوری می شوند، یک تصویر بی نظیر از اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند و نیازهای آنها چه هست را برای شما می سازد.

۸ – تغییر محبوب ترین کانال های اجتماعی

اگر شما در تیم بازاریابی هستید، احتمالا از این نقطه در حال حاضر آگاه هستید که اینستاگرام به جای فیسبوک در سال جاری به عنوان محبوبترین پلتفرم رسانه اجتماعی تبدیل شد. با این حال، دانستن اینکه کدام رسانه های اجتماعی محبوب مشتریان شما هستند اهمیت دارد. بازاریابی مبتنی بر حساب های کاربری برای رسانه های اجتماعی مانند رویا و افسانه ای است اما در صورتی که شما از سایر رقبا و بچه گربه های بازار عبور کنید، اما به زودی یک واقعیت برای سال ۲۰۱۸ خواهد بود. حرکت به سوی بازاریابی های شخصی سازی شده، هدف گیری دقیق مصرف کنندگان است، اینکه پلتفرم رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود را به جای یک آگهی عمومی که نمیدانیم آیا تحت تاثیر عموم قرار گرفته است یا خیر، از حجم بسیار زیاد کلیک بر روی سایت، فروشگاه آنلاین، صفحات اجتماعی شما خواهد کرد.۸. کمپین های تبلیغاتی گرم.

استراتژی بازاریابی محتوا در سال ۲۰۱۸ برای برندینگ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 10 =

بررسی

برند سازی اینترنتی حرفه ای در ۱۰ گام

برند سازی اینترنتی حرفه ای در ۱۰ گام برند سازی اینترنتی حرفه ای در ۱۰ گام : برند سازی اینت…