آموزش رنگ کردن مو با قهوه تنها در چند مرحله

509
آموزش رنگ کردن مو با قهوه تنها در چند مرحله

آموزش رنگ کردن مو با قهوه تنها در چند مرحله

رنگ کردن موها همیشه کار سهل و آسانی نیست. علی‌الخصوص باوجود مواد شیمیایی موجود در رنگ‌هایی که در سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند و یا از فروشگاه‌ها می‌خریم. خوشبختانه شما می‌توانید با استفاده از قهوه موهای خود را به صورت طبیعی چند درجه تیره کنید. در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک با آموزش رنگ کردن مو با قهوه در خانه با شما همراه هستیم.

  • دم کردن قهوه

یک یا دو فنجان (تقریبا ۲۴۰ تا ۴۷۰ میلی‌لیتر) قهوه ارگانیک را دم کنید. توجه داشته باشید قهوه حتما باید ارگانیک باشد زیرا قهوه‌های غیرارگانیک مقداری مواد شیمیایی و نگهدارنده دارند که به آن‌ها اضافه شده است. توصیه می‌شود از قهوه تیره یا اسپرسو استفاده نمایید. این کار موجب می‌شود که رنگ موها تیره‌تر شود. شما می‌توانید قهوه را هرصورتی که مایل هستید دم کنید چه با دستگاه قهوه‌ساز چه روی اجاق گاز. اجازه دهید قهوه سرد شود و هنگامی که کاملا سرد و یا ولرم بود از آن استفاده نمایید.

  • ترکیب قهوه با نرم کننده مو

شما هر مدل نرم کننده مویی را می‌توانید با قهوه ترکیب نمایید ولی نرم کننده‌های قوی‌تر تاثیر مناسبتری خواهند داشت. یک فنجان از قهوه‌ای که دم کرده‌اید را با ۲۵ میلی‌لیتر یا دو قاشق غذاخوری نرم کننده مو و دو قاشق غذاخوری پودر قهوه ارگانیک ترکیب کنید. از قاشق کمک بگیرید و این مواد را باهم ترکیب نمایید. درصورتی‌که موهای شما بلند است می‌توانید مقدار موادی که گفته شد را بیشتر کنید.

آموزش رنگ کردن مو با قهوه تنها در چند مرحله
آموزش رنگ کردن مو با قهوه تنها در چند مرحله
  • مخلوط را به موهای خود بزنید

این ترکیب را با دست روی موها پخش کنید و از شانه دندانه درشت جهت پخش کردن این مواد بین تارهای مو کمک بگیرید. بعداز این کار موها را بالای سر جمع نمایید و اجازه دهید مواد یک ساعت روی موهای شما باقی بماند. توصیه می‌شود این ترکیب را در حمام و روبروی آینه روی موهای خود بزنید تا اطمینان حاصل کنید که تمام موها را پوشش داده‌اید. یک حوله یا پارچه روی شانه‌های خود بیاندازید تا مطمئن شوید که ترکیبی که برای رنگ کردن مو تهیه کرده‌اید روی لباستان نریزد.

  • موهای خود را بشویید

ترکیب نرم کننده و قهوه را از روی موهای خود بشوئید. به موها شامپو نزنید و موها را تنها با آب ولرم بشوئید و پاک کنید. احتمال دارد لازم باشد این روند را چند بار برای رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار کنید.

آموزش رنگ کردن مو با قهوه تنها در چند مرحله نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 14 =

بررسی

آشنایی با ۳ نوع میکس هیجان انگیز قهوه

آشنایی با ۳ نوع میکس هیجان انگیز قهوه آشنایی با ۳ نوع میکس هیجان انگیز قهوه : دانه‌ی قهوه …