۵ توصیه برای جلوگیری از پاره شدن خشتک شلوار جین

1,048
پاره شدن خشتک شلوار جین

۵ توصیه برای جلوگیری از پاره شدن خشتک شلوار جین

احتمال دارد تابه‌حال فکر میکردید که پاره شدن خشتک شلوار جین تنها برای افراد چاق اتفاق می‌افتد. اما این طرز فکر به هیچ وجه صحیح نیست. در ادامه ۵ توصیه برای جلوگیری از پاره شدن خشتک شلوار جین به شما می‌کنیم.

  • سایز مناسب شلوار

برای بسیاری از ما پیش‌آمده است شلوار را در مغازه پرو می‌کنیم. با تلاش فراوان زیپ شلوار را بالا می‌کشیم ولی به‌شکلی که کمر چنان سفت شده است که شکم به پایین هیچ چیزی را حس نمی‌کنیم. ذرصورتی‌که شلوار بسیار تنگ برای خود بخرید به فاق‌تان فشار زیادی وارد می‌شود و استارت پاره شدن خشتک‌تان از همان دقیقه‌ای که شلوار را پوشیدید زده می‌شود.

  • انتخاب شلوار مناسب برای دوچرخه‌سواری

دوچرخه‌سواری با شلوارجین هزینه‌ی زیادی روی دستان خواهد گذاشت. درصورتی‌که شلوار جین پای‌تان است حس دوچرخه سوار حرفه‌ای را به خود نگیرید زیرا رکاب زدن موجب اصطکاک بیشتر در ناحیه‌ی فاق شده و درنهایت به ایجاد سوراخ در خشتک‌تان ختم خواهد شد.

پاره شدن خشتک شلوار جین
پاره شدن خشتک شلوار جین
  • شستشوی به‌موقع شلوار

شستن مداوم شلوار علی‌الخصوص شلوارهایی که رنگ تیره‌تری دارند، حاصلی ندارند جز از رنگ و ریخت افتادن شلوار. اگر قرار باشد هرهفته شلوارتان را ببرید و داخل ماشین لباسشویی بیاندازید، سرماه نشده شلوارتان رنگ خود را از دست خواهد داد. اما اگراز آن‌طرف بام بیفتید و ازترس بی‌رنگ و رو شدن شلوار هیچ‌وموقع آن‌را نشویید، جرم و کثیفی و عرق روی شلوارتان می‌ماند که خود عاملی است برای پاره شده خشتک شلوارتان. درصورتی‌که شلوار را هر ماه یا نهایتا هر ۲ ماه یک‌بار بشویید حالت تعادل را حفظ کرده‌اید. علاوه برآن که شلوار تمیز می‌شود، مقاومت پارچه‌اش نسبت به سائیدگی بیشتر می‌شود. در صورت امکان توصیه می‌شود شلوار بادست بشویید.

  • تشخیص زود هنگام ساییدگی

لازم است پیش‌از آن‌که محل ساییدگی سوراخ شود آن‌را پیدا کنید تا بتوانید شلوارتان را رفو کنید و چند ماه به عمر شلوارتان اضافه نمایید. درصورتی‌که همه شلوارهای‌تان به این شکل از رده خارج شده‌اند، بدنیست هر از چندگاهی بعد از این‌که از سر کار برگشتید، در زمان درآوردن شلوار یک نگاهی به فاقش بیاندازید تا قبل از پاره شدن متوجه سائیدگی شلوار بشوید.

همچنین بخوانید :   راهنمای انتخاب لباس متناسب با قد و اندام بدنتان
پاره شدن خشتک شلوار جین
پاره شدن خشتک شلوار جین
  • تقویت فاق شلوار

تعدادی از برندها هستند که بر روی قسمت فاق شلوارهای‌شان یک لایه‌ی تقویتی نیز دوخته‌اند تا مقاومت بیشتری داشته باشد. اگر شلوار شما اینگونه نیست خودتان هم می‌توانید از تکه‌های پارچه‌ی شلوار جین‌های قبلی‌تان برای استحکام خشتک شلوار فعلی استفاده نمایید.

۵ توصیه برای جلوگیری از پاره شدن خشتک شلوار جین نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 9 =

بررسی

معرفی ۴ مدل شلوار برای جذابیت مردانه در زمستان

معرفی ۴ مدل شلوار برای جذابیت مردانه در زمستان معرفی ۴ مدل شلوار برای جذابیت مردانه در زمس…