ویژگی‌ های کاپشن استاندارد و مناسب جهت خرید

304
ویژگی‌ های کاپشن استاندارد

ویژگی‌ های کاپشن استاندارد و مناسب جهت خرید

هوا این روزهای کشورمان کاملا سرد شده است و احتیاج به کاپشن برای هر شخصی احساس می‌شود. اینکه این کاپشن‌ها چه خصوصیت‌هایی باید داشته باشند تا از سرما، شما را محافظت کنند، یک مسئله مهم و ضروری است. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا شما را با ویژگی‌ های کاپشن استاندارد آشنا نماییم.

  • ضد آب بودن

ضد آب بودن پارچه‌های استفاده شده در رویه‌ی کاپشن یکی از اصلی‌ترین خصیصه‌های یک کاپشن خوب است. کاپشن هایی که ضدآب می‌باشند از پارچه‌هایی که به صورت ذاتی یا در اثر عملیات‌های صورت گرفته بر روی آنها، در برابر نفوذ آب و مرطوب شدن مقاوم‌اند، دوخته شده‌اند. ضدآب بودن کاپشن مانع نفوذ باران و برف به بدن شما می‌شود و از سرماخوردن شما را محافظت می‌کند.

ویژگی‌ های کاپشن استاندارد
ویژگی‌ های کاپشن استاندارد
  • آستر کاپشن

آستر کاپشن‌ها یکی دیگر از موضوعاتی است که باید به آن دقت داشت. این آستر می‌تواند از جنس پشم، پر و پشم مصنوعی باشد که مناسبترین آنها، همان آستر پر است. به دلیل اینکه هوا در بین پرها نفوذ می‌کند و به عنوان عایق شمارا از سرما محافظت می‌کند.

  • رنگ کاپشن

مناسبترین رنگ در انتخاب کاپشن، انتخاب رنگ‌های تیره است. این رنگ‌ها، این توانایی را دارند که نور خورشید را جذب کنند و شما را گرم‌تر نگه دارند. علاوه برآن کاپشن‌هایی که به رنگ روشن هستند، سریعتر کثیف شده و احتیاج به شست و شو دارند.

  • اندازه ی کاپشن

کاپشن‌هایی که از لحاظ اندازه بلندتر هستند، می‌توانند پهلوهای شما را از سرما محافظت کنند، به همین جهت به عنوان یک خصیصه‌های مثبت به شمار می‌روند. از نظر سایز هم توصیه می‌شود اندازه‌ی کاپشن، متناسب با بدن شما باشد. به این مفهوم که نه زیاد تنگ باشد که در آن احساس ناراحتی کنید و نه زیاد گشاد باشد که نامتناسب دیده شوید.

ویژگی‌ های کاپشن استاندارد
ویژگی‌ های کاپشن استاندارد
  • کلاه کاپشن

این که یک کاپشن کلاه داشته باشد، اهمیت بالایی دارد. زیرا این کلاه می‌تواند، سرشما را از سرما، باران و برف محافظت نماید. داشتن خز اطراف این کلاه نیز یک ویژگی مثبت هر کاپشن به حساب می‌آید، زیرا این خز علاوه بر زیبایی ظاهری، از پیشانی و صورت شما در مقابل سرما مراقبت می‌نماید.

ویژگی‌ های کاپشن استاندارد و مناسب جهت خرید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

بررسی

۷ توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام

۷ توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم …