قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

535
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند
لینک کوتاه مطلب : http://birclick.com/EQ38m

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

ما انسان ها در مواقع خاص ممکن است برخی قول هایی به خود بدهیم تا موجب تغییراتی در گفتار و رفتار خود شویم . این قول و قرارها با توجه به شخصیت و شرایط هر فرد ممکن است متفاوت باشد ، معمولا خانم های باهوش متوجه نکات ظریفی در مسایل مختلف زندگی میشوند و برای برآوردن آنها سعی میکنند با خود قول و قرارهایی گذاشته و به خواسته های اصلی خود برسند . شاید این قول و قرارها ساده نباشند اما در واقع واقعیاتی هستند که خانم های باهوش تمام سعی و تلاش خود را در جهت رسیدن به آنها صرف میکنند . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم در مورد قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند با شما صحبت کنیم لطفا همراه ما باشید .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

اجازه بدهید یک سوال از شما بپرسم ، آیا شما به قولی که می‌دهید وفادار هستید ؟ یا اغلب اوقات از انجام کاری که قول داده‌اید انجام دهید سرباز می‌زنید؟ بسیاری از ما اغلب اوقات درگیر موضوعات این چنینی هستیم . برخی از افراد می‌گویند که کاری را در مدت زمان خاص انجام می‌دهند و متاسفانه زیر حرفشان می‌زنند و این سر قول و قرار نماندن میشود یکی از دلایل کاهش اعتماد بنفس در آنها . بنظر روانشناسان ، یکی از کارهایی که میتوان برای افزایش اعتماد بنفس انجام داد انجام دادن کارهایی است که قول انجام آن را داده ایم پس این موضوع از جهات مختلفی اهمیت دارد . در ادامه به برخی از قول و قرارهایی اشاره خواهیم کرد که زنان باهوش به خود می‌دهند .

همچنین بخوانید :   باهوش به نظر رسیدن با این راه ها خیلی راحت است

بهترین دوست خود باش

دوست خود بودن به این معنی است که خود را دوست داشته باشید و این خود شامل تمام افکار و رفتار شما میشود . اگر خود را دوست داشته باشید درواقع به خود احترام گذاشته اید پس میتوانید همسر ، فرزندان و خانواده خود را نیز دوست داشته باشید . فراموش نکنید فردی که خود را دوست نداشته باشد نمیتواند به دیگران عشق بورزد . یک زن باهوش و عاقل ، از تنها بودن نمی‌ترسد . در واقع او می‌داند که باید اوقات خوبی را با خودش سپری کند و گاهی نیاز دارد از دنیای اطراف خود فاصله بگیرد و از استرس رها شود . او هر آنچه که هست را دوست دارد و پذیرفته است و تمام ویژگی‌هایی را که دلش می‌خواهد دوستش داشته باشد ، خودش دارد .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

متاسفانه بسیاری از مردم به خودشان سخت میگیرند . آنها اغلب فکر میکنند برای دستیابی بیشتر به اهدافشان ، باید بیشتر کار کنند و از طرفی فکر میکنند به اندازه کافی نیز خوب نیستند این نگرش منفی در نهایت موجب کاهش اعتماد به نفس میشوند . برای بسیاری از افرادی که موانع دشوار و یا غیرضروری برای خود به وجود می آورند زندگی میتواند بسیارسخت تر نیز بشود . لازم به ذکر است که زندگی کردن با عدم اعتماد به نفس ، میتواند منبع فشار روانی زیادی شود و این مسئله میتواند به راستی به هر کسی صدمه بزند . با توجه به اینکه این طرز فکر باعث اضطراب و افسردگی میشود باید به خودمان قول دهیم تا خود را دوست داشته باشیم و زیاد به خود سخت نگیریم .

همچنین بخوانید :   تاثیرات شگفت انگیز شیر بر روی سلامتی انسان

چه زمانی باید بیشتر تلاش کنی

یک زن باهوش و عاقل می‌داند که کامل نیست اما این را هم خوب می‌داند که چه زمانی باید به خودش سخت بگیرد و بیشتر تلاش کند . او با خودش روراست است و اگر تصمیم بگیرد سختی را تحمل کند ، حتما این کار را می‌کند . ممکن است دیگران به او بگویند لازم نیست ، اما او می‌داند که می‌تواند بهتر از این باشد و برای استفاده از تمام توان خود، هر کاری خواهد کرد . یاد گرفتن تمام این قول و قرارها ، به زمان و درک نیاز دارد ، اما تداوم‌شان همان چیزی است که یک زن باهوش را موفق می‌کند . شاید پایبند ماندن به این قول‌ها دشوار باشد اما ارزشش را دارد .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

خودت را باور داشته باش

یک زن باهوش و خردمند می‌داند چه توانمندی‌هایی دارد . او می‌داند که اگر رویای خواسته‌هایش را در سر بپروراند به آنها خواهد رسید . او درک می‌کند که این کار ساده‌ای نیست ، اما از امتحان کردن نمی‌ترسد . از همه مهمتر ، او خوب می‌داند که اگر شکست خورد یا از مسیرش خارج شد ، می‌تواند برگردد و دوباره تلاش کند . وقتی راه رفتن آموختی، دویدن بیاموز و دویدن که آموختی ، پرواز را . البته باید توجه داشت یک زن باید باهوش و منطقی میداند که نمی‌تواند هر کاری را به تنهایی انجام دهد . او گاهی واقعا نیاز دارد تا برای حفظ شادی‌اش از دیگران کمک بگیرد . طلب کمک کردن بخشی از زندگیست و هیچ ایرادی ندارد که از افراد درست در موقعیتی درست کمک بخواهید .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر
به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + بیست =

اینم جالبه

چطور باهوش به نظر برسیم

چطور باهوش به نظر برسیم ما انسان ها معمولا یکدیگر را با اعمال و رفتارمان مورد قضاوت قرار م…