قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

553
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

ما انسان ها در مواقع خاص ممکن است برخی قول هایی به خود بدهیم تا موجب تغییراتی در گفتار و رفتار خود شویم . این قول و قرارها با توجه به شخصیت و شرایط هر فرد ممکن است متفاوت باشد ، معمولا خانم های باهوش متوجه نکات ظریفی در مسایل مختلف زندگی میشوند و برای برآوردن آنها سعی میکنند با خود قول و قرارهایی گذاشته و به خواسته های اصلی خود برسند . شاید این قول و قرارها ساده نباشند اما در واقع واقعیاتی هستند که خانم های باهوش تمام سعی و تلاش خود را در جهت رسیدن به آنها صرف میکنند . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم در مورد قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند با شما صحبت کنیم لطفا همراه ما باشید .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

اجازه بدهید یک سوال از شما بپرسم ، آیا شما به قولی که می‌دهید وفادار هستید ؟ یا اغلب اوقات از انجام کاری که قول داده‌اید انجام دهید سرباز می‌زنید؟ بسیاری از ما اغلب اوقات درگیر موضوعات این چنینی هستیم . برخی از افراد می‌گویند که کاری را در مدت زمان خاص انجام می‌دهند و متاسفانه زیر حرفشان می‌زنند و این سر قول و قرار نماندن میشود یکی از دلایل کاهش اعتماد بنفس در آنها . بنظر روانشناسان ، یکی از کارهایی که میتوان برای افزایش اعتماد بنفس انجام داد انجام دادن کارهایی است که قول انجام آن را داده ایم پس این موضوع از جهات مختلفی اهمیت دارد . در ادامه به برخی از قول و قرارهایی اشاره خواهیم کرد که زنان باهوش به خود می‌دهند .

بهترین دوست خود باش

دوست خود بودن به این معنی است که خود را دوست داشته باشید و این خود شامل تمام افکار و رفتار شما میشود . اگر خود را دوست داشته باشید درواقع به خود احترام گذاشته اید پس میتوانید همسر ، فرزندان و خانواده خود را نیز دوست داشته باشید . فراموش نکنید فردی که خود را دوست نداشته باشد نمیتواند به دیگران عشق بورزد . یک زن باهوش و عاقل ، از تنها بودن نمی‌ترسد . در واقع او می‌داند که باید اوقات خوبی را با خودش سپری کند و گاهی نیاز دارد از دنیای اطراف خود فاصله بگیرد و از استرس رها شود . او هر آنچه که هست را دوست دارد و پذیرفته است و تمام ویژگی‌هایی را که دلش می‌خواهد دوستش داشته باشد ، خودش دارد .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

متاسفانه بسیاری از مردم به خودشان سخت میگیرند . آنها اغلب فکر میکنند برای دستیابی بیشتر به اهدافشان ، باید بیشتر کار کنند و از طرفی فکر میکنند به اندازه کافی نیز خوب نیستند این نگرش منفی در نهایت موجب کاهش اعتماد به نفس میشوند . برای بسیاری از افرادی که موانع دشوار و یا غیرضروری برای خود به وجود می آورند زندگی میتواند بسیارسخت تر نیز بشود . لازم به ذکر است که زندگی کردن با عدم اعتماد به نفس ، میتواند منبع فشار روانی زیادی شود و این مسئله میتواند به راستی به هر کسی صدمه بزند . با توجه به اینکه این طرز فکر باعث اضطراب و افسردگی میشود باید به خودمان قول دهیم تا خود را دوست داشته باشیم و زیاد به خود سخت نگیریم .

چه زمانی باید بیشتر تلاش کنی

یک زن باهوش و عاقل می‌داند که کامل نیست اما این را هم خوب می‌داند که چه زمانی باید به خودش سخت بگیرد و بیشتر تلاش کند . او با خودش روراست است و اگر تصمیم بگیرد سختی را تحمل کند ، حتما این کار را می‌کند . ممکن است دیگران به او بگویند لازم نیست ، اما او می‌داند که می‌تواند بهتر از این باشد و برای استفاده از تمام توان خود، هر کاری خواهد کرد . یاد گرفتن تمام این قول و قرارها ، به زمان و درک نیاز دارد ، اما تداوم‌شان همان چیزی است که یک زن باهوش را موفق می‌کند . شاید پایبند ماندن به این قول‌ها دشوار باشد اما ارزشش را دارد .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند
قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند

خودت را باور داشته باش

یک زن باهوش و خردمند می‌داند چه توانمندی‌هایی دارد . او می‌داند که اگر رویای خواسته‌هایش را در سر بپروراند به آنها خواهد رسید . او درک می‌کند که این کار ساده‌ای نیست ، اما از امتحان کردن نمی‌ترسد . از همه مهمتر ، او خوب می‌داند که اگر شکست خورد یا از مسیرش خارج شد ، می‌تواند برگردد و دوباره تلاش کند . وقتی راه رفتن آموختی، دویدن بیاموز و دویدن که آموختی ، پرواز را . البته باید توجه داشت یک زن باید باهوش و منطقی میداند که نمی‌تواند هر کاری را به تنهایی انجام دهد . او گاهی واقعا نیاز دارد تا برای حفظ شادی‌اش از دیگران کمک بگیرد . طلب کمک کردن بخشی از زندگیست و هیچ ایرادی ندارد که از افراد درست در موقعیتی درست کمک بخواهید .

قول‌هایی که زنان باهوش به خود می‌دهند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + پنج =

بررسی

چطور باهوش به نظر برسیم

چطور باهوش به نظر برسیم ما انسان ها معمولا یکدیگر را با اعمال و رفتارمان مورد قضاوت قرار م…