اشتباهات رایجی که در خرید اینترنتی لباس به آن دچار می‌شوید

472
خرید اینترنتی لباس

اشتباهات رایجی که در خرید اینترنتی لباس به آن دچار می‌شوید

خرید کردن یک سرگرمی وسوسه کننده و هیجان‌انگیز برای همه علی‌الخصوص خانم‌ها است. اینترنت و فروشگاه‌های آنلاین مراحل خرید کردن را بسیار راحت کرده‌اند ولی این آسان شدن از طرف دیگر عادت خرید کردن را درما بدتر کرده است و موجب می‌شود افراد قسمت عمده‌ای از درآمدهای خود را صرف خرید اینترنتی لباس نمایند. ولی چگونه می‌توان عادات خرید اینترنتی را اصلاح کرد و از اشتباهات و خرج بیش‌از حد جلوگیری نمود؟ با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا شما را با اشتباهات رایجی که در خرید اینترنتی لباس مرتکب می‌شوید آشنا نماییم.

  • خرید بیش از نیاز برای ارسال رایگان

اغلب سایت‌ها برای خریدهای بیش از سقف معین تخفیف، ارسال رایگان در نظر می‌گیرند تا خریداران را به خرید بیشتر روی بیاورند که البته موفق هم می‌شوند. به همین جهت شما سبد خرید خود را از کالاهایی که واقعا نیاز ندارید پر می‌کنید و کمد لباس‌های شما نیز از لباس‌هایی پر می‌شود که واقعا نیاز دارید و نخواهید پوشید.

خرید اینترنتی لباس
خرید اینترنتی لباس
  • خرید چیزی تنها به خاطر تخفیف خوردن

روش دیگر سایت‌های فروش لباس برای جلوگیری از ضرر دادن تخفیف‌های استثنایی روی لباس‌ها است که شما را به خرید آن‌ها راغب می‌کند بدون آن که واقعا آن لباس‌ها را نیاز داشته باشید، از سوی دیگر اغلب لباس‌هایی که تخفیف می‌خورند دارای عیب و ایرادی هستند که بعداز رسیدن خریدتان متوجه آن خواهید شد.

  • همه اقلام مشکی باشند

اکثرا افراد در خرید‌های اینترنتی خود به‌جهت این که ریسک کمتری داشته باشند لباس‌ها و پوشاک مشکی رنگ انتخاب می‌کنند درنتیجه به تدریج کمد لباس‌های شما از لباس‌های مشکی و تیره مملو می‌شود و بازه انتخاب‌های شما در پوشیدن لباس تنگ و تنگ‌تر خواهد شد.

همچنین بخوانید :   خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود
خرید اینترنتی لباس
خرید اینترنتی لباس
  • خرید در آخرین لحظه

درصورتی‌که جهت حضور درمراسم یا منظور خاصی لباسی احتیاج دارید خرید اینترنتی را برای لحظه آخر نگه ندارید زیرا‌که احتمال دارد به هرعنوانی نتیجه خرید شما رضایت بخش نباشد یااین که خرید شما به موقع نرسد و نتوانید به موقع آماده شوید.

اشتباهات رایجی که در خرید اینترنتی لباس به آن دچار می‌شوید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 12 =

بررسی

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود

خرید اینترنتی کرم پودر و نکاتی که به آن باید توجه نمود اغلب افراد جهت خرید کرم پودر و لواز…