در ترکیب رنگ لباس های زمستانی به این ۵ نکته توجه داشته باشید

328
ترکیب رنگ لباس های زمستانی

در ترکیب رنگ لباس های زمستانی به این ۵ نکته توجه داشته باشید

رنگ لباس اهمیت ویژه‌ای دارد، علی‌الخصوص درمورد لباس‌های گران و پرمصرفی مانند كت، پالتو، بارانی و مواردی از این قبیل. اینگونه لباس‌ها را معمولا از میان رنگ‌های ساده خنثی مانند بژ، خاكستری، سفید و سیاه برمی‌گزینیم. این رنگ‌ها اغلب پوشیده می‌شوند. رنگ سفید برای همه فصل‌ها ایده‌آل است. بااین‌كه اغلب به عنوان رنگی تابستانی شناخته شده است، ولی در زمستان نیز جذابیت ویژه‌ای دارد، مخصوصا درصورتی‌که با رنگ‌های گرم پوشیده شود. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه شوید تا شما را ۵ نکته مهم در ترکیب رنگ لباس های زمستانی آشنا نماییم.

  • رنگ های مناسب

رنگ لباس بهتراست با رنگ پوست و مو در یک سو باشد. البته تمایلات شخصی اشخاص هم مطرح است، ولی اکثرا هرشخص رنگی را می‌پسندد كه به او بیشتر بیاید. تجربه نشان می‌دهد كه برای اشخاصی که موهای سرخی دارند با صورت‌های كك و مكی رنگ‌های بژ و سبز كه با های‌لایت‌های طلایی طبیعی آنها هماهنگی دارد متناسب‌تر است.

ترکیب رنگ لباس های زمستانی
ترکیب رنگ لباس های زمستانی

برای پوست‌های گندمگون و زیتونی با موهای قهوه‌ای تیره، رنگ‌های قرمز سیر و آلبالویی توصیه می‌شود. مو بلوندهایی كه پوست بسیار روشنی دارند از رنگ‌های بژ و آبی می‌توانند مناسبترین نتیجه را بگیرند. اشخاصی كه موهای قهوه‌ای روشن یا خاكستری دارند توصیه می‌شود از رنگ‌های آبی استفاده كنند و درصورتی‌که پوست رنگ پریده‌ای دارند ترکیب سفید و آبی برایشان رنگ ایده‌آلی بحساب می‌آید.

  • رنگ سیاه

هنگامی‌ لباس مشکی به تن می‌کنید توجه داشته باشید كه رنگ مشکی روی چهره تاثیر می‌گذارد. این رنگ اندام را باریكتر نشان می‌دهد. به‌همین جهت درصورتی‌که لاغر هستید، از این رنگ چشم بپوشید.

  • رنگ‌های سازگار

ست كردن رنگ لباس، با كفش و كیف و … نیاز مبرم به دقت دارد. مثلاً رنگ آبی نیلی بسیار زیبا و دلربا است، ولی ست كردن كفش و كیف با آن، کار دشواری بحساب می‌آید. درصورتی‌که پوشاك خود را دریك ته رنگ انتخاب نمایید (یعنی تیره و روشن یک رنگ خاص) كار راحتر می‌شود. مثلاً یك كت بژ با پلیور كرم یا شیری و شلوار یا دامن بژ تیره باكفش بژ یا كرم تیره همخوانی دارد. ست كردن لباس به این صورت، ساده‌تر از ست كردن چندین رنگ متعدد است. البته جوان‌ترها لباس‌های رنگارنگ شاد را بیشتر می‌پسندند، ولی آنها نیز باید سازگاری رنگ‌ها را درنظر بگیرند.

ترکیب رنگ لباس های زمستانی
ترکیب رنگ لباس های زمستانی
  • رنگ سفید

سفید رنگی است كه اغلب به همه‌اشخاص می‌آید، به شرط اینكه خالص باشد. درصورتی‌که رنگ دیگری (هرچند کم) به آن اضافه شده باشد، تأثیرش بطور کامل از بین می‌رود مثلاً سفید مایل به نباتی یا شیری و یا عاجی هریک با رنگ پوستی سازگاری دارد درصورتی كه سفید خالص با همه‌ نوع پوست هماهنگی دارد.

  • همه چیز را امتحان کنید

نقش‌ها را در كنار هم قرار دهید و با یکدیگر ست كنید. طراحان باهوش و مجرب از این راه معروف شده‌اند.

در ترکیب رنگ لباس های زمستانی به این ۵ نکته توجه داشته باشید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

بررسی

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی لباس‌هایتان آن تاثیری که دوست دارید را روی اطرا…