ارز دیجیتال گرام جدیدترین دست‌آورد تلگرام

579
ارز دیجیتال گرام جدیدترین دست‌آورد تلگرام

ارز دیجیتال گرام جدیدترین دست‌آورد تلگرام

این روزها بازار ارزهای دیجیتال رونق فراوانی داشته و رشد باور نکردنی بیت کوین و رسیدن ارزش این ارز به حدود ۱۹۰۰۰ دلار، این بازار را رونق بیشتری داده است. بازار ارز دیجیتال به قدری پیشرفت داشته و همه‌گیر شده است که تلگرام، یکی از پرطرفدارترین پیام‌رسان‌های موجود در سراسر دنیا، با بیش از ۱۹۰ میلیون کاربر هم در فکر ورود به این حوزه افتاده است. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه شوید تا شما را با ارز دیجیتال گرام جدیدترین دست‌آورد تلگرام آشنا نماییم.

طبق اسراری که آنتون روزنبرگ، یکی از مهندسین سابق تلگرام فاش نموده است، این گونه به نظر می‌رسد که تلگرام درنظر دارد فناوری بلاک چین ویژه به خود را گسترش دهد. این تکنولوژی جدید که باعبارت TON عنوان شده است درحال حضر مشخص نیست که مخفف عبارت The Open Network است یا Telegram Open Network. تکنولوژی TON می‌شود گفت همچون فناوری بلاک چین است، فناوری که بیت کوین و … هم از آن بهره می‌برند ولی این‌گونه به نظر می‌رسد که TON نسبت به بلاک چین با تکامل‌هایی همراه خواهد بود.

ارز دیجیتال گرام جدیدترین دست‌آورد تلگرام
ارز دیجیتال گرام جدیدترین دست‌آورد تلگرام

گفته می‌شود که ارز دیجیتالی که تلگرام در دست توسعه دارد، گرام (Gram) نام خواهد داشت و نکته قابل توجه اینجاست که تلگرام در نظر دارد شرایطی جهت نقل و انتقال این ارز بین کاربران از طریق خود پیام‌رسان تلگرام فراهم نماید. بااین‌که نقل و انتقال پول از طریق پیام‌رسان‌ها به‌هیچ وجه موضوع جدیدی نیست ولی انتقال ارز دیجیتال برای اولین بار است که از طریق پیام‌رسان صورت خواهد گرفت و مهم‌تر اینکه این ارز دیجیتال ویژه خود پیام‌رسان تلگرام است!

طبق اسرار فاش شده امکان انتقال گرام، از طریق دیگر پیام‌رسان‌ها هم فراهم خواهد شد. تلگرام درنظر دارد یک اپلیکیشن جانبی به عنوان کیف پول الکترونیکی کم‌حجم هم برای کاربران توسعه دهد که کاربران جهت استفاده از گرام احتیاجی به دریافت کل بلاک چین اختصاصی تلگرام را نداشته باشند.

ارز دیجیتال گرام جدیدترین دست‌آورد تلگرام نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =

بررسی

۴ پیام رسان امن و رمزنگاری شده در جهان

۴ پیام رسان امن و رمزنگاری شده در جهان ۴ پیام رسان امن و رمزنگاری شده در جهان : این روزها …