۴ توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید

429
4 توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید

۴ توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید

شکسپیر در جمله‌ای می‌گوید: برخی افراد موفق به دنیا می‌آیند، برخی خودشان به موفقیت می‌رسند و برخی دیگر هستند که باید موفقیت به آنها تحمیل شود. به همین خاطر اطمینان حاصل کنید که ارزش کار را به کودک خود آموخته‌اید. در ادامه این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با راهکارهای ادگار اینجاب برای داشتن کودک میلیونر آشنا نماییم. باماهمراه باشید!

“ادگار اینجاب” یکی از کم سن‌وسال ترین افراد ثروتمند فیلیپین بحساب می‌آید که نامش در فهرست ثروتمندترین افراد کشورهای آسیایی در سال ۲۰۱۶ به ثبت رسیده است. ادگار در کتاب جدید خود به نام قوانین زندگی توصیه‌هایی را مطرح می‌کند که والدین چگونه کودکان خود را میلیونر بار بیاورند:

  • بهترین الگو برای کودکتان باشید

والدین من به عنوان نسل ثانویه مهاجر، تلاش‌های فراوانی داشتند و زحمت‌های بسیاری کشیدند. همین خصیصه آنها، من و خواهر و برادرم را به انسانی سخت‌کوش تبدیل کرد. فداکاری و سخت کوشی آنها به گسترش و رونق شغلشان کمک کرد و من شاهد بودم که چطور معاملات روزانه آنها به رشد شرایط زندگی آنها رونق بخشید. روحیه کار من با مشاهده روحیه کاری والدینم تقویت شد.

4 توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید
4 توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید
  • به فرزندان خود مسئولیت بدهید

زمانی‌که “ادگار” از سن ۷ سالگی در مغازه خواروبار فروشی پدرش مشغول به‌کار شده بود همه متوجه استعداد اقتصادی و کاری او شدند. یکی از وظایف او بسته‌بندی کیسه‌های شیرینی و شکلات بود. ادگار در کتاب خود نوشته که کیسه‌ها را بوسیله یک شمع مهر و موم می‌کرده است. بر اساس خواست “ادگار” برای بسته‌بندی کیسه‌ها یک دستگاه الکتریکی بسته‌بندی تهیه کردند. این شاید یک تغییر ناچیز بود ولی همین تغییر ناچیز کار آنها را بهبود بخشید.

  • مهمترین گام برای ثروتمند شدن تلاش و سخت‌کوشی است

ادگار توضیح می‌دهد که والدینش از اول کار ثروتمند نبودند. زمانیکه تشکیل خانواده دادند تا سالها مجبور بودند سخت تلاش کنند تا مخارج زندگی را تأمین کنند. وی سخت‌کوشی و تواضع را از والدین‌اش فرا گرفته است. سال‌ها طول کشید تا من با مشاهده شیوه اداره امور پدر و مادرم راه‌های صحیح انجام دادن کار را یاد بگیرم. آنها ناخواسته درس‌های زیادی به من آموختند.

ادگار موضوعات یاد گرفته از والدین خود را در زندگی خود استفاده کرد و برای شروع کار رستوران خود تلاش‌های فراوانی داشت. “ادگار” در کتابش می‌گوید سال‌ها ساعت خواب خود را کاهش دادم و به مسافرت نمی‌رفتم.

4 توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید
4 توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید
  • ارزش های مهم در زندگی را به کودکان خود آموزش دهید تا زندگی سودمندی داشته باشند

“ادگار” می توانست در سن ۳۰ سالگی به میلیاردر شدن فکر کند ولی به‌خاطر روش تربیتی‌اش زودتر به این فکر افتاد. وی نقل می‌کند درصورتی‌که در سن ۳۰ سالگی به فکر کار کردن می‌افتادم احتمال داشت به خاطر داشتن پول کم ورشکست شوم. من از پدر و مادرم به خاطر ارزش‌هایی که به من آموختند قدردانی می‌کنم زیرا تربیت آنها به من کمک کرد مقاوم و باپشتکار بمانم.

۴ توصیه برای آنکه کودک میلیونر داشته باشید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =

بررسی

۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته که باید بدانید

۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته که باید بدانید ۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته  : امرو…