۱۲ نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

642
12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

۱۲ نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

نیمه‌ی گمشده‌ زندگی : خیلی‌ها وقتی از پیدا کردن نیمه گمشده با آنها حرف می‌زنید ، مسخره‌تان می‌کنند و تصور می‌کنند چنین چیزی وجود ندارد . البته منظور ما آن نیمه گمشده‌ی خیالی نیست که نمی‌تواند وجود خارجی داشته باشد. اعتقاد ما این است که بعضی آدم‌ها بهتر می‌توانند به عمق روح ما نزدیک شوند . در مورد دوست‌هایتان هم وضع همینطور است. شما با افراد زیادی معاشرت می‌کنید و احتمالاً دوستان زیادی دارید ولی فقط تعداد بسیار کمی از آنها هستند که صمیمیت عمیقی با آنها دارید . هرگاه زوجی که مدت‌ها کنار هم زندگی کرده‌اند داستان آشنایی‌شان را تعریف می‌کنند، همیشه می‌توانند لحظه‌ای را مشخص کنند که مطمئن شدند «نیمه‌ی گمشده‌ی خود» را پیدا کرده‌اند . در چنین لحظه‌‌ای برایتان روشن می‌شود می‌خواهید با این شخص بمانید نه با هیچ‌کس دیگری در جهان، اما لحظه‌های کوچک فراوانی هستند که شما را به این درک شگفت‌انگیز می‌رسانند . اگر شما نیز از این لحظات داشته‌اید، پس باید کم‌کم به این فکر باشید که رابطه‌ی خود را جلوتر ببرید .

در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم ۱۲ نشانه ای که نشان میدهد نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید شما را بیشتر آشنا کنیم . همراه ما باشید .

 

۱۲ نشانه نیمه‌ی گمشده‌ زندگی

12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید
12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

۱ – به علایق هم علاقه دارید

وقتی می‌گوییم به علایق هم علاقه داشته باشید منظورمان این نیست که باید به هر جزئیات کوچکی درمورد جنگ و سیاست آنطور که او علاقه دارد، علاقه داشته باشید. ولی باید به قدر کافی به این موضوع علاقه‌مند باشید که از گوش کردن به حرف‌های او لذت ببرید.

۲ – انتخاب همدیگر هستید

نیمه گمشده شما کسی است که برای انجام هر کاری انتخاب اول شماست. حتماً منظورمان را متوجه می‌شوید. او باید کسی باشد که هر فعالیتی کنار او برای شما به مراتب لذت‌بخش‌تر باشد.

۳ – اعتقادات یکسانی دارید

چطور می‌تواند کسی نیمه گمشده شما باشد وقتی همیشه در حال بحث با هم بر سر موضوعات مذهبی یا اهداف زندگی هستید؟ با اینکه ممکن است نیمه گمشده‌تان تفاوت‌هایی با شما داشته باشد ولی وقتی صحبت از باورها و اعتقادات اصلی و بنیادی می‌شود باید زمینه مشترک داشته باشید.

۴ – میزان شوخ‌ طبعی یکسانی دارید

پیدا کردن راهی برای خندیدن در موقعیت‌های سخت تنها چیزی است که زندگی شما را از بقیه متفاوت خواهد کرد. شما به کسی نیاز دارید که بتواند روی صورتتان لبخند بیاورد (و تصور کند که شما هم این توانایی را دارید) و البته بداند که چه زمان هم وقت خندیدن و شوخی نیست. میزان شوخ طبعی نیمه‌های گمشده با هم هماهنگ است.

12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید
12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

۵ – اهداف مالی یکسانی دارید

اینکه پول نقش بسیار مهمی در رضایت یا عدم رضایت از یک رابطه بازی می‌کند قابل انکار نیست. با اینکه قرار نیست صددرصد با هم برای روش خرج کردن پولتان موافق باشید ولی نباید جهت‌گیری‌های متضاد هم داشته باشید. نیمه گمشده شما کسی است که وقتی صحبت به این موضوع بحث‌برانگیز می‌رسد، بتوانید با هم کنار بیایید.

۶ – دیدن او همه‌ چیز را بهتر می‌کند

همه ممکن است روزهای بدی داشته باشید که بخواهید زیر لحاف بروید و هیچ وقت بیرون نیایید. شریک عاطفی مناسب می‌تواند کاری کند همه‌ی درد و عذاب آن روز را از یاد ببرید و احساس کنید چقدر خوش‌شانسید. به محض اینکه که او را می‌بینید به یاد می‌آورید چرا این همه بدبختی را در محل کار خود تحمل کرده‌اید : چون می‌خواهید برای او زندگی بهتری بسازید و آینده‌ی بهتری برای خودتان فراهم کنید .

۷ – بعضی کارها را بدون او انجام نمی‌دهید

اگر عادت کرده‌اید یک برنامه‌ی تلویزیونی را با هم ببینید ، دیگر هیچ‌وقت آن برنامه را بدون او نمی‌بینید . اگر بستنی خوردن در کافه‌‌ای خاص کار همیشگی شماست ،‌ دیگر بدون او آنجا نمی‌روید (مگر اینکه بروید تا چیزی را برای او بگیرید!). اگر رژیم دارید، فقط برای خودتان مرغ رژیمی نمی‌گیرید. وقتی یک سری کارها تبدیل به دونفره‌های شما شدند، دیگر باید بدانید نیمه‌ی گمشده‌ی خود را پیدا کرده‌اید.

12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید
12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

۸ – با او رک هستید

یک قانون برای خودتان وضع کنید : اگر چیزی آزارت می‌دهد، یک شب به آن فکر کن. اگر دیدی این موضوع همچنان آزارت می‌دهد، موضوع را مطرح کن. این راه‌کار خیلی مفید است. با این راهکار خیلی کم دعوا می کنید .

۹ – دریافت پیام‌های بی‌مناسبت از او

همه‌ی ما در ابتدای رابطه هیجان‌زده هستیم ولی اگر سال‌ها از آغاز رابطه‌‌ی شما گذشته باشد، و هنوز همین احساس را داشته باشید، معمول نیست . این نشان می‌دهد حتی وقتی درگیر کار و زندگی هستید باز هم به من فکر می‌کنید .

۱۰ – همدیگر را تشویق می‌کنید

وقتی نیمه‌ی گمشده‌ی خود را پیدا کنید، می‌خواهید همه‌ی رؤیاهای او به حقیقت بپیوندد . حالا چه حمایت از او هنگام رژیم غذایی‌اش باشد، چه تشویق او به ادامه‌ی تحصیل، و چه پیشرفت در کار . فقط می‌خواهید موفقیت او را ببینید و هر کاری از دست‌تان بر می‌آید برایش انجام می‌دهید.

۱۱ – می‌ترسید که عاشقش شوید

عاشق بودن واقعا ترسناک است.  وقتی کم‌کم به این نتیجه می‌رسید که «خودشه»، واقعا از این احساس می‌ترسید. این ترس به این خاطر است که تابه‌حال چنین احساسی نداشته‌اید. حتی ممکن است در ابتدا از او دوری کنید اما مقاومت نکنی د. وقتی نیمه‌ی گمشده‌ی خود را در کنارتان دارید باقی‌ زندگی آسان‌تر می‌شود.

۱۲ – او را با همه‌ی دنیا عوض نمی‌کنید

علاوه بر این‌که از این احساس خود می‌ترسید،‌ ممکن است دوست نداشته باشید «زندگی مجردی» را ترک کنید. البته وقتی ازدواج کنید دیگر نمی‌توانید تا دیروقت با دوستان خود بیرون بمانید. باید دونفری و با هم تصمیم بگیرید. ولی اینها که بد نیستند. وقتی با نیمه‌‌ی گمشده‌ی خود ازدواج کردید،‌ احتمالا از خودتان می‌پرسید چرا تا قبل از این زندگی خود را با رفقا به هدر می‌دادید. احتمالا به خودتان می‌گویید کاش زودتر ازدواج کرده‌ بودید. وقتی نیمه‌ی گمشده‌ی خود را پیدا کردید، زندگی‌تان کاملا زیر‌ورو می‌شود. اما از این تغییرات کاملا راضی خواهید بود.

 

۱۲ واقعیت در مورد نیمه‌ی گمشده‌ زندگی

12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید
12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

♥ ۱ – همه ما در زندگی ماموریتی داریم و این به خودمان بستگی دارد که آن ماموریت را پیدا کنیم . نیمه گمشده ما می‌تواند برای رسیدن به آن کمکمان کند .

♥ ۲ – بعضی‌اوقات نیمه گمشده ما به این دلیل وارد زندگیمان می‌شوند که مشکلی را باید حل کنیم.

♥ ۳ – نیمه گمشده کسی است که کمکتان می‌کند از نظر معنوی و روحانی رشد کنید تا بتوانید در زندگی به تعادل برسید.

♥ ۴ – نمی‌توانید پیوند با نیمه گمشده‌تان را به اجبار ایجاد کنید . این پیوند یا خودبه‌خود ایجاد می‌شود یا نمی‌شود.

♥ ۵ – اگر از یافتن نیمه گمشده‌تان دلسرد و ناامید شده‌ باشید، هیچوقت این اتفاق نخواهد افتاد.

12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید
12 نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید

♥ ۶ – اگر برای برآوردن نیازهایتان به دنبال نیمه گمشده‌تان هستید، این اتفاق نمی‌افتد.

♥ ۷ – نیمه گمشده‌تان شما را همانگونه که هستید می‌پذیرد.

♥ ۸ – نیمه گمشده‌تان در مواقع ناراحتی از شما مراقبت می‌کند و وقتی موفق می‌شوید تحسینتان می‌کند.

♥ ۹ – اگر اعتماد و اطمینان بین شما نباشد، هیچ چیز نخواهید داشت و بهتر است جدا شوید.

♥ ۱۰ – مسئله مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که بهترین و بادوام‌ترین رابطه رابطه‌ای است که عشق شما به هم فراتر از نیاز شما به یکدیگر باشد.

♥ ۱۱ – یافتن نیمه گمشده‌تان نیازمند صبر و توانایی دیدن فرای داستان پریان است که در آن نیمه گمشده حتماً به سراغ شما می‌آید.

♥ ۱۲ – داشتن زندگی با عشق هدیه‌ای است که هر کسی می‌تواند به خود بدهد. یافتن کسی که آن عشق را با او تقسیم کنید آن را غنی‌تر هم می‌کند.

۱۲ نشانه ای که نیمه‌ی گمشده‌ زندگی را پیدا کرده اید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 19 =

بررسی

چقدر از انتخاب شریک زندگی تان مطمئن هستید

چقدر از انتخاب شریک زندگی تان مطمئن هستید همه ی ما زوج هایی را میشناسیم که الگوی بهتر بودن…