معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها

753
معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها

معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها

معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO : همه ما شنیده‌ایم که در هر فصلی باید از عطر مناسب آن استفاده کرد که بر پایه نوع رایحه عطر تعیین می‌شود . برای مثال، گفته می‌شود که در زمستان از عطرهای گرم و در تابستان، از عطرهایی با رایحه خنک استفاده کنیم . ولی در نهایت، نمی‌توان قاعده‌ای کلی را برای انتخاب عطر در فصول مختلف سال مشخص کرد .

در واقع، هیچ قانون مشخصی برای انتخاب عطر در فصول گوناگون وجود ندارد؛ ولی توصیه کلی درباره فصل پاییز این است که چون از هوای گرم تابستان رفته‌رفته به سوی آب و هوایی متعادل و خنک‌تر می‌رویم، بهتر است عطرهایی با رایحه ملایم و کمی گرم را انتخاب کنیم.

توصیه بهتر و جامع‌تر درباره انتخاب بهترین عطر زنانه پاییزی این است که در نیمه اول فصل پاییز، عطرهایی ملایم و تازه را انتخاب و در نیمه دوم پاییز که هوا رفته‌رفته خنک‌تر می‌شود، از عطرهایی کمی گرم و غلیظ‌تر استفاده کنیم. ناگفته نماند که در کنار همه اینها، سلیقه و ذائقه بویایی هر فرد نیز مهم‌ترین ملاک در تصمیم‌گیری او برای انتخاب نوع عطر خود خواهد بود.

در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک سوپرایز پاییزی برای خانم ها داریم و آنهم معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO  هست . همراه ما باشید .

 

معرفی عطر زنانه پاییزی از برند KENZO با نام Flower in the air

معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها
معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها

برند فرانسوی کنزو که نسخه‌های متوالی فلاور را در سال‌های متمادی پس از اولین محصول این نسخه ارائه کرده، این بار محصول متفاوتی را از این کلکسیون عرضه کرده است که ظاهر کشیده کنزو فلاورها را نداشته و با آنها تفاوت دارد.

عطر Flower in the air که طرفداران “کنزو” آن را عطری بر فراز شهر نامیده‌اند ، ترکیبی از رایحه‌های گل‌ها است؛ گل‌های خوشبویی چون رز، یاسمن و مگنولیا در کنار روایح فلفل صورتی، تمشک و مشک. این عطر شیرین که مناسب روزهای خنک پاییزی است را می‌توان ترکیبی از رؤیاها در کنار آزادی مطلق دانست!

KENZO با ساخت این بهترین عطر زنانه پاییزی تلاش کرد مرزهای معمول را در هم بشکند و سفری شگفت‌انگیز را به سوی آزادی بی‌انتها به تصویر بکشد. جالب‌تر از همه این که همه اینها با رایحه‌ای رؤیایی که بر فراز شهر حرکت می‌کند، ممکن می‌شوند! نسیمی تازه هماهنگ با احساسات لطیف و شاعرانه زنانه که در قلب بسته‌بندی زیبایی جای گرفته است!

بهترین عطر زنانه پاییزی KENZO که رؤیای جدیدی را پیش روی ما تداعی می‌کند، دنیایی از زیبایی و آزادی مطلق را برای هر زنی به ارمغان می‌آرود! بنابراین، بد نیست که شما هم رایحه شگفت‌انگیز این بهترین عطر زنانه پاییزی را امتحان کنید !

 

مشخصات Flower in the air

معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها
معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها
گروه بویایی رایحه های گلی
عطار آلبرتو موریلاس
اسانس اولیه تمشک , فلفل صورتی
اسانس میانی رز , مگنولیا , گاردنیای یاسمنی
اسانس پایه مشک

معرفی عطر زنانه پاییزی KENZO سوپرایزی برای خانم ها نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

بررسی

با عطر فلفل صورتی ترند در حال رشد دنیای عطرها آشنا شوید

با عطر فلفل صورتی ترند در حال رشد دنیای عطرها آشنا شوید یک عطر زنانه و جذاب با رایحه ی تحر…