معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹

610
معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل 2019

معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹

معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹ : اگر بخواهیم عرصه جدال خودروهای اتوماتیک را به قلمروی پادشاهی تشبیه کنیم، بدون شک آئودی می تواند وارث آینده این سلطنت باشد . نسخه اتوماتیک این خودرو پر از کارکردهای ناشناخته و غیر قابل پیش بینی است ، به شکلی که گمان می رود این میزان از قابلیت های خودرانی و اتکا به ویژگی های اتوماتیک آن تا حدی تبدیل به شک و شبهه برای خریداران شود .

علاقه مندان به خودروهای لوکس و جذاب می‌توانند در مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi شاهد ویژگی‌های بسیار جالبی باشند .  شرکت آئودی در مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi تکنولوژی‌های نوین فراوانی را به کار گرفته که وجود بسیاری از آن‌ها در این خودرو، محصول جدید آئودی را بیش از یک اتومبیل به یک اتاق کوچک هتل شبیه ساخته است.

در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم با ویژگی های جذاب خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹ بیشتر آشنا شویم . همراه ما باشید .

ویژگی های جذاب آئودی مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi

 

معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل 2019
معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹

۱ – سیستم ماساژ مطبوع

در مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi که در دو نسخه‌ی استاندارد و نسخه‌ی Long موجود است که در نسخه‌ی Long فاصله محور جلو و محور عقب به ۱۳۰ میلی‌متر می‌رسد . در میان سرنشینان صندلی‌های عقب خودروی A8L Audi می‌توانند علاوه بر دراز کردن پاهای خود از ماساژوری که برای مشت و مال دادن پاهای آن‌ها طراحی شده است نیز بهره بگیرند . ماساژور خودکاری که به سیستم خنک کننده و گرم کننده مجهز است و می‌توان به منظور ماساژ دادن پاهای سرنشینان عقب خودروی A8L Audi آن را برنامه ریزی نمود . در هر حال مسافران مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi نه تنها از فضای گسترده‌ای برای دراز کردن پاهای خود برخوردارند، بلکه می‌توانند در درون این خودرو از مساژ پا نیز بهره‌مند شوند.

۲ – نمایشگر قابل حمل صندلی‌های پشتی

سرنشینان حاضر در صندلی عقب مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi علاوه بر امکان دریافت ماساژ پا قادر به استفاده از قابلیت‌های صفحه نمایشی که در مرکز کابین این خودرو و روی دسته‌ی صندلی عقب آن تعبیه شده است نیز خواهند بود . این صفحه نمایش کوچک که به طور کامل با صفحه نمایش اصلی خودروی A8L Audi و سیستم اینفوتینمنت آن مرتبط است، اندازه‌ای مشابه با صفحه نمایش یک تلفن هوشمند دارد و می‌توان آن را برای نمایش محتواهای مختلف مرتبط با سیستم اینفوتینمنت خودروی A8L Audi برنامه ریزی کرد.

نکته‌ی جالب در مورد صفحه نمایش کوچک صندلی‌های عقب خودروی A8L Audi آن است که این صفحه نمایش مستقل قادر به جدا شدن از روی دسته‌ی صندلی و استفاده همانند یک تلفن همراه یا تبلت قابل حمل است .

معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل 2019
معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹

۳ – سیستم نورپردازی جالب درونی

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi با بهره‌گیری از سیستم نورپردازی جدید و شبکه‌ای خود، که با نام تکنولوژی Matrix LED شناخته می‌شود ، باعث میشود  سرنشینان حاضر در صندلی عقب خودروی A8L Audi از طریق همان صفحه نمایش کوچک و قابل حملی که در سطور پیشین این متن به آن اشاره شد، میزان نور مورد نیاز برای مطالعه‌ی خود و همچنین حوزه‌ی تابش این نور را تنظیم کرده و بدون هیچ مشکلی به خواندن کتاب یا سایر موارد مشابه بپردازند.

۴ – سکوت دلپذیر حاکم بر کابین

مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi از وجود یک سیستم عایق صوتی پیشرفته بهره می‌برد که سر و صدای اضافه را از سرنشینان این خودرو دور می‌کند و محیطی آرام و بی صدا را برایشان فراهم می‌نماید . سوای آن خودروی لوکس آئودی به یک سیستم حذف صدای نوین نیز مجهز است که قابلیت‌های عایق صوتی این خودرو را تکمیل می‌کند. این سیستم حذف صدا از وجود چندین میکروفون‌ و بلندگوی متعدد استفاده می‌کند که در فضای داخلی این خودرو پراکنده هستند و به کمک یکدیگر صداهای زائد موجود در فضای کابین را حذف می‌کنند. به بیان دقیق‌تر سیستم حذف صدای جدید خودروی A8 L Audi با دریافت صداهای اضافه از طریق میکروفون‌های خود، به پخش و فعال‌سازی امواج صوتی معکوس با آن می‌پردازد تا اثر این آواهای مزاحم را خنثی کرده و شر آن را از سر سرنشینان خودروی جدید آئودی کم کند.

معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل 2019
معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹

۵ – رابط کاربری لمسی آن

از جمله ویژگی‌های مهم رابط کاربری مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi حذف دکمه های فیزیکی در آن و جایگزینی این دکمه‌ها با نمونه‌های مشابه مجازی است. در واقع مدل جدید خودروی A8L Audi از وجود یک صفحه نمایش لمسی دوگانه برای برقراری ارتباط با راننده و گرفتن دستورات لازم از او استفاده کرده است . البته هنوز هم از وجود دکمه‌های فیزیکی برای تنظیم برخی از ویژگی‌های این خودرو استفاده شده است که در میان آن‌ها می‌توان به دکمه‌ی اختصاصی مربوط به تنظیم درجه صدا اشاره کرد.

نکته‌ی مثبت دکمه‌های مجازی رابط کاربری خودروی A8 L Audi آن است که این دکمه ها از قدرت پاسخ‌گویی بالایی برخوردار هستند و دستورات اعلام شده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام می‌رسانند.

۶ – عدم نیاز به کلید

صاحبان مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi دیگر هیچ نگرانی خاصی از بابت گم کردن کلید یا سوییچ خودروی خود نخواهند داشت. به این دلیل که خودروی جدید شرکت آئودی از وجود کلید بی‌نیاز است و از تکنولوژی جدیدی به نام سیستم اتصال آئودی به عنوان یک قابلیت جایگزین بهره می‌برد. در واقع سیستم اتصال آئودی در قالب یک اپلیکیشن موبایل قابل استفاده خواهد بود. اپلیکیشنی که روی تلفن‌های همراه یا تبلت‌های مبتنی بر قابلیت NFC نصب می‌شود و به صاحبان مدل ۲۰۱۹ خودروی A8L Audi این اجازه را می‌دهد تا بتوانند با نزدیک کردن تلفن هوشمند خود به دستگیره‌ی در این خودرو قفل آن را گشوده و وارد اتومبیل شوند. پس از آن رانندگان خودروی A8 L Audi می‌توانند با چسباندن تلفن هوشمند خود به کنسول مرکزی این خودرو، موتور آن را روشن کرده و شروع به رانندگی با خودروی لوکس آئودی نمایند.

 

جمع بندی 

معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل 2019
معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹

آئودی A8L همچون موشک کروز گرانبهایی است که کوه ها را هموار می کند و با آرامش و خونسردی در بزرگراه ها قدرت نمایی می کند. حتی بدون داشتن سیستم Jam Pilot که نام رسمی سیستم خودران آئودی LA8 است، این ماشین یکی از پیشرفته ترین خودروهای جهان از لحاظ تکنولوژی و فناوری روز است. در مجموع مدل ۲۰۱۹ خودروی A8 L Audi با وجود قابلیت‌هایی که به آن اشاره شد می‌تواند توجه بسیاری از علاقه مندان به خودروهای شیک و لوکس را به سوی خود جلب کرده و آن‌ها را وادار کند تا بدون هیچ تردیدی دست به جیب شوند و این اتومبیل شیک و لوکس را در اختیار بگیرند.

معرفی خودروی لوکس آئودی A8L مدل ۲۰۱۹ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

بررسی

بکسل بوئینگ ۹-۷۸۷ با خودروی برقی و ثبت رکورد گینس

بکسل بوئینگ ۹-۷۸۷ با خودروی برقی و ثبت رکورد گینس بکسل بوئینگ ۹-۷۸۷ با خودروی برقی : هفدهم…