تکنیک‌ها و ترفندهای ست کردن لباس سیاه و سفید

693
تکنیک‌ها و ترفندهای ست کردن لباس سیاه و سفید

تکنیک‌ها و ترفندهای ست کردن لباس سیاه و سفید

سیاه و سفید ازجمله کاملترین رنگ‌ها بحساب می‌آیند و به همین خاطر استفاده بسیاری در صنعت پوشاک مردانه و زنانه دارند. ولی استفاده ازاین دور رنگ درکنار هم نیز مزایای فراوانی دارد. سیاه و سفید دو رنگی هستند که کاملا متضاد هم هستند و با استفاده از آن‌ها می‌توانید اندام خود را فرم دهید. ولی درنظر داشته باشید استفاده از این دو رنگ احتمال دارد استایل شما را کمی بیش از اندازه کسل کننده و تکراری جلوه دهد. در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک شما را با تکنیک‌ها و ترفندهای ست کردن لباس سیاه و سفید آشنا خواهیم نمود.

  • از یک عنصر رنگی کمک بگیرید

یک کیف، شال، روسری و یاهر عنصر کوچکی که بتواند تیپ شما را زنده کند و به آن روح ببخشد برای تکمیل تیپ سیاه و سفید توصیه می‌شود. به‌دلیل آنکه رنگ دیگری در لباس شما وجود ندارد در انتخاب رنگ سوم گزینه‌های زیادی دارید و از شادترین و روشن‌ترین رنگ‌ها می‌توانید بهره ببرید.

  • از پارچه‌های بافت‌دار استفاده نمایید

پارچه‌های ساده سیاه‌وسفید احتمال دارد تیپ شما را دو بعدی نشان دهند ولی بااستفاده از پارچه‌های دارای بافت مانند چرم و خزو … می‌توانید به‌آسانی تنوع و حجم به استایل خود اضافه نمایید.

تکنیک‌ها و ترفندهای ست کردن لباس سیاه و سفید
تکنیک‌ها و ترفندهای ست کردن لباس سیاه و سفید
  • سیاه و سفید طرح‌دار کمک خوبی هستند

طرح‌های راه‌راه، چهارخانه، خالدار و شکل‌های هندسی دیگری که از ترکیب رنگ‌های سیاه و سفید تشکیل شده‌اند هم بالباس های سیاه‌وسفید دیگر شما هماهنگی دارند و هم به تنهایی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند بی‌آنکه زیبایی ظاهر شما کم شود.

  • مانورو روی شکل و فرم

طرح‌ها و برش‌های متعدد و دیده نشده لباس و مدل‌های جدید را با رنگ‌های سیاه و سفید مناسبتر و راحت‌تر می‌توان در ظاهر شخصی ارائه نمود بدون آن که بیش از حد متفاوت و توی‌چشم باشید.

  • اضافه کردن شلوار جین

شلوار جین هم می‌تواند تکمیل کننده ظاهر سیاه و سفید شما باشد و هم به آن رنگ و تنوع بدهد. به عنوان نمونه توصیه می‌کنیم حتما پالتوی سیاه و سفید خود را با شلوار جین آبی ست کنید.

تکنیک‌ها و ترفندهای ست کردن لباس سیاه و سفید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =

بررسی

لباس های زنانه گلدار مخصوص فصل بهار

لباس های زنانه گلدار مخصوص فصل بهار با آمدن فصل بهار و حیات دوباره زمین ، گویا لباس های ان…