رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان در زندگی مشترک

376
رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان

رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان در زندگی مشترک

آقایان اغلب سعی دارند در مقابل خانم‌ها، با توسل به دروغ های بی‌خطر یا به اصلاح مصلحتی، بعضی از شرایط‌ها را به سود خود تغییر دهند. به همین جهت در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان در زندگی مشترک آشنا سازیم. با ماهمراه باشید.

 

  • نه خیلیم خوبه

یقینا برای شما هم پیش‌آمده که نظر همسرتان را درباره لباسی که به تن کرده اید، بپرسید: «عشق، این لباس من و چاق نشون می‌ده؟» این پرسشی است که اگر حقیقت را بگویید، باعث ناراحتی همسرتان می شود، ازاین رو آقایان ترجیح می‌دهند که حتی درصورتی‌که همسرشان در لباسی که پوشیده است چاق شده، حقیقت را به زبان نیاورند: «نه گلم، خیلی‌هم بهت میاد و خوش اندامی!» آنوقت است که آقایان می‌توانند یک نفس راحت، از این که توانستند یک مانع مهم را رد کنند، بکشند.

رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان
رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان
  • کاملا با دوستات راحتم

هنگامی‌که ما شخصی را به زندگی مان راه می‌دهیم، درکنار او باید با خانواده و دوستانش نیز درارتباط باشیم. اهمیت ندارد که چقدر دوستان او را می‌پسندیم یا نه، در هرحال هرشخصی نیاز به دوستان هم جنس خود دارد که باآنها درد و دل کند یا حتی خوش بگذراند. در این موقعیت‌ها، وقتی‌که خانم‌ها از همسرانشان می پرسند: «موردی ندارد که دوستانم را امروز به خانه دعوت کنم؟» آقایان درپاسخ می گویند: «نه، حتما. من با دوستای تو مشکلی ندارم.» و این درشرایطی است که بیشتراوقات حوصله اش از دیدن دوستان شما سرمی رود.

  • باشه برای فردا

شیر آب چکه می‌کنه، نردبان چند روزه که گوشه اتاق رها شده، راه پله ها احتیاج به تعمیر دارند… و هزار کار نیمه تمامی که همسرتان مدام انجام شان را به فردا موکول می‌کند. در این مواقع ظاهرا اصرارهای خانم‌ها هم تاثیری به حال شان ندارد. درحقیقت، وقتی‌که خانم ها از آقایان خواسته‌ای دارند، آسان‌ترین جواب برای آقایان این است: «فردا انجامش می دهم». درواقع آنها با این دروغ تا مدتی خودشان را از دست بحث و گفتگو باشما رها می‌کنند.

رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان
رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان
  • گوشم باتوست

خانم‌ها براین باورند که آقایان یک گوش‌شان در است و گوش دیگر دروازه. این حقیقت را اغلب از خانم ها باور کرده‌اند ولی این که زمانی که در حال صحبت‌اند، همسرشان به حرف شان گوش ندهد، هیچ‌وقت برایشان عادی نمی شود. همیشه خانم‌ها تمایل دارند که از تمام جزییات اتفاقاتی که برایشان پیش‌آمده حرف بزنند، به عنوان نمونه در محیط کار چه کرده‌اند، در راه چه کسایی را دیده اند یا چه اخبار داغی به گوش شان خورده است… ولی از آنجایی که آقایان خیلی به گوش دادن به چنین مواردی تمایل ندارند، از گوش کردن به آنها نیز سرباز می زنند، ولی در این شرایط حقیقت را نمی‌گویند، بلکه در پاسخ به همسرش که آیا گوش‌ات با من است، می گویند: «بله عشقم، من دارم به حرفهایت گوش می دهم.»

  • بهترین دست‌پخت داری

همه دروغ هایی که آقایان به خانم‌ها می‌گویند جهت رهایی از دردسر نیست، آنها بعضی مواقع جهت برقراری صمیمیت بیشتر یا انتقال انرژی مثبت به همسرشان مجبور به گفتن دروغ می‌شوند. به عنوان نمونه وقتی‌که آنها خسته از سرکار می‌رسند و همسرشان غذایی را که ساعت‌ها برای آن وقت گذاشته، مقابلش قرار می‌دهد، حتی درصورتی‌که آن غذا طعم مناسبی نداشته باشد، او به دروغ می‌گوید: «دست پخت تو عالی است».

رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان
رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان
  • لاغر شدی؟

این یکی از دروغ‌های مشهوری است که آقایان فقط برای دل خانم ها می گویند. بااین‌که آقایان یقین دارند که خانم شان وزنی کم نکرده ولی پس از دیدن تلاش های او، برای این که دلش را نشکنند یا انگیزه اش را سست نکنند، به او می گویند که تغییر کرده‌ای. برای این دسته از آقایان، دیدن لبخند رضایت بر لبان همسران‌شان مهم‌ترین چیز است.

  • ترافیک سنگین بود

درمواقعی که آقایان دیر به سر قرار می‌رسند، معمولا تقصیر را گردن ترافیک می‌اندازند. به عنوان نمونه وقتی‌که با همسرشان در رستورانی قرار دارند، دیر از محل کار حرکت می‌کنند ولی در جواب این سوال که چرا دیر کرده‌اید، می گویند: «ترافیک سنگین بوده است» درآخر آنها قول می‌دهند که دیگر این اتفاق پیش نیاید ولی دفعه دیگر همان آش و همان کاسه.

  • کار داشتم

یکی از ایده‌آل‌ترین بهانه‌هایی که آقایان در زمان بوجود آمدن مشکلی بیان می‌کنند، کار است. چه تاخیر در آمدن به خانه باشد یا فراموش کردن خرید مایحتاج خانه، در هرحال ساده‌ترین توضیح برای آنها این است که بگویند درگیر کار بودند و از آنجا که خانم‌ها در مورد کار آقایان خیلی بحث نمی‌کنند، با گفتن این جمله موضوع ختم به خیر می‌شود.

رایج ترین دورغ های آقایان به همسرانشان در زندگی مشترک نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

بررسی

مشکلاتی که با دروغ گفتن درباره درآمد تان پیش می‌آید

مشکلاتی که با دروغ گفتن درباره درآمد تان پیش می‌آید پنهان کردن پول! موضوعی که خیانت مالی ن…