راهنمای خرید کفش عروس مناسب برای نوعروسان

932
خرید کفش عروس

راهنمای خرید کفش عروس مناسب برای نوعروسان

همه خانم‌ها براین موضوع واقف‌اند که اگر کفش عروس درست انتخاب نشود و پا در آن احساس راحتی نکند عروس خانم کل روز عروسی تا آخر شب را در عذاب خواهد بود به‌همین‌خاطر حتما در انتخاب کفش عروس دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید باخیالی راحت کل عروسی‌تان را قدم بردارید و برقصید. در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک تلاشمان براین بوده است که اشتباهات رایجی را که عروس خانم‌ها در خرید کفش عروس خود انجام می‌دهند را در اختیارتان قرار دهیم، باماهمراه باشید!

 

  • اندازه و سایز

شاید بتوان گفت اصلی‌ترین موردی که در خرید کفش عروس باید به آن دقت کرد راحتی و سایزکفش است. درصورتی‌که کفش مورد علاقه شما کمی برای پاهایتان تنگ است، به‌امید اینکه سایزش تغییر می‌کند یا یک‌شب هزار شب نمی‌شود و تحمل می‌کنم خودتان را فریب ندهید. زیراکه تلوتلو خوردن و تاول زدن پا به دلیل تنگی کفش موجب می‌شود بهترین روز زندگیتان رااز دست بدهید. توصیه اول ما این است که پیش‌از شب جشن چند روزی از کفش‌هایتان استفاده نمایید و با آن‌ها راه بروید تا به طور کامل به‌آنها عادت کنید.

خرید کفش عروس
خرید کفش عروس

نکته اول : احتیاج نیست کفش عروس حتما سفید باشد. خرید کفش‌های روشن دیگر این نکته مثبت رادارد که از آن‌ها می‌توانید بعد از مراسم خود هم استفاده نمایید.

نکته دوم : درصورتی‌که تابه‌حال از کفش پاشنه‌دار استفاده نکرده‌اید یا آن‌ها را دوست ندارید، مجبور نیستید درروز عروسی هم کفش پاشنه‌دار به‌پا کنید. دقت داشته باشید که در عروسی قرار نیست به شخص دیگری تبدیل شوید و بهتر است تیپ شخصیتان را حفظ نمایید.

نکته سوم : اگر لباس عروس بلندی را برگزیده‌اید احتمال این که کفش‌هایتان دیده شود بسیار کم است. به‌همین خاطر احتیاج نیست هزینه زیادی برای خرید کفش صرف نمایید. بیشتر راحت بودن کفش را مدنظر داشته باشید.

 

  • کفش اضافی

درصورتی‌که به پوشیدن کفش پاشنه‌دار اصرار دارید و رقصیدن و قدم برداشتن با آن برایتان دشوار است توصیه می‌کنیم یک جفت کفش راحتی، برای این کار برگزینید و از کفش‌های پاشنه‌دار خود جهت عکس گرفتن یا ورود به تالار استفاده نمایید.

خرید کفش عروس
خرید کفش عروس
  • پدیکور

اگر دائما ناخن و پاکسازی پوست را در خانه انجام می‌دهید، می‌تواند کافی باشد ولی به هرحال اگر از صندل یا کفش‌های جلو باز استفاده می‌کنید حتما ناخن‌هایتان و پوست‌پا مرطوب و بدون پوست اضافه باشد.

نکته چهارم : پاشنه کفش و بلندی لباس به‌یکدیگر بیاید، درصورتی‌که پاشنه کفش‌تان بلند باشد لباس عروستان باید کمی بلندتر از سایز نرمالش باشد و اگر کفش بدون پاشنه را پسند می‌کنید، بهتراست لباس را کوتاهتر انتخاب کنید تا زیر پا نرود.

 

راهنمای خرید کفش عروس مناسب برای نوعروسان نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 15 =