نکات کاربردی و مهم در خرید لباس عروس

1,114
خرید لباس عروس

نکات کاربردی و مهم در خرید لباس عروس

خرید لباس عروس می‌تواند برای هرشخصی، یک تجربه وصف‌نشدنی باشد، ولی برای برخی نیز، انتخابی استرس‌زا و بسیار سخت است. در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک نکات کاربردی پیرامون انتخاب لباس عروس و جواب همه سوالاتی که در مورد خرید لباس عروس به فکر هرشحصی می‌رسد را بیان می‌کنیم.

  • مناسبترین زمان برای خرید لباس عروس

احتمالا نخستین چیزی که بعد از خرید حلقه ازدواج ذهن شما را درگیر می‌کند، خرید لباس عروس زیبا است. درصورتی‌که در دوران نامزدی هستید، توصیه ما این است در این مدت لباس‌ عروس‌های موجود در بازار را هم بررسی نمایید. اگر زودتر جستجو برای لباس عروس را آغاز کنید، می‌توانید گزینه‌های بهتری داشته باشید. همچنین لباس‌ عروس‌های جدید هر شش ماه یک بار وارد بازار می‌شوند، به‌همین خاطر می‌توانید مطمئن شوید که آخرین مدل‌های موجود لباس عروس را بررسی کرده‌اید.

خرید لباس عروس
خرید لباس عروس
  • شش تا نه ماه قبل از عروسی، بهترین زمان برای خرید لباس عروس

هنگامی که به اغلب مزون‌های لباس عروس سر می‌زنید و لباس مناسب خود را تهیه می‌کنید، این لباس برای شما خاص و شیرین خواهد بود ولی دقت داشته باشید، چهار تا شش ماه برای انتخاب و دوخت لباس و دو تا چهار هفته برای تغییرات و اصلاحات آن احتیاج خواهید داشت. البته می‌توانید اگر لباس عروستان سریع‌تر آماده شد، یک ماه قبل از عروسی در کمد خود نگه دارید و به سایر امور مربوط به عروسی برسید. ولی در کل، موارد بالا استثنا هستند و شما می‌توانید، لباس عروس را در مدت زمان کوتاه‌تری دریافت کنید. ولی اگر مایلید خیالتان از بابت خرید لباس عروس مناسب راحت باشد، شش تا نه ماه پیش از عروسی زمان مناسبی برای شروع جستجو و اقدام به خرید است.

  • اغلب مزون‌ها با تعیین وقت قبلی کار می‌کنند

در اغلب مزون‌های لباس عروس خدمات تخصصی عروس هم ارائه می‌شود. هر مزون لباس عروس، باتوجه به سبک هر عروس به طور مجزا خدمات خود را به اشخاص ارائه می‌دهد. زمانی را برای رفتن به مزون‌های عروس انتخاب نمایید که تمرکز و توانایی در تست چند لباس را داشته باشید. اکثر سالن‌های لباس عروس تنها با تعیین وقت قبلی کار می‌کنند، به‌همین خاطر حتما سر وقت در مزون حاضر باشید تا قرارتان لغو نگردد. همچنین اغلب مزون‌ها به شما اجازه دیدن همه لباس‌ها را می‌دهند تا لباس مناسب خود را انتخاب نمایید.

خرید لباس عروس
خرید لباس عروس
  • چند مزون عروس را برای بازدید از قبل انتخاب کنید

به صورت حضوری به مزون‌ها سر زدن، کار شما را راحت می‌کند، ولی احتیاجی نیست به همه مزون‌ها بروید. خودتان گزینه‌هایی را که مناسب سبک و سلیقه شما نیستند رااز لیست حذف نمایید. برای پیدا کردن یک لباس عروس سبک، راحت، زیبا و در عین حال ارزان لازم است به چندسالن سربزنید و در نخستین مزون سفارش ندهید. اگر در سه سالن اولی که رفتید، لباس مورد نظرتان را پیدا نکردید، توصیه می‌کنیماز مزون‌های بیش‌تری دیدن کنید و مدل‌های متنوع‌تری را امتحان کنید.

  • لباس‌هایی که درمزون می‌بینید، نمونه هستند

در اغلب سالن‌ها، می‌توانید لباس‌هایی را که حدودا ۹ تا ۱۲ تغییر سایز می‌دهند را انتخاب و پرو کنید. پس از آنکه یکی از آن‌ها را تأیید کردید، می‌توانید لباسی از همان مدل، با اندازه مخصوص به خودتان خریداری نمایید. حتی می‌توانید لیستی از توقعات خود از لباس عروس را همراه داشته باشید تا هرلباسی که تست می‌کنید را با آن مقایسه کنید.

 

نکات کاربردی و مهم در خرید لباس عروس نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 5 =

بررسی

۴ لباس مناسب زنانه برای عروسی در فصل زمستان

۴ لباس مناسب زنانه برای عروسی در فصل زمستان عروسی در فصل زمستان : عروسی‌هایی که درزمستان ب…