۴ ترکیب فوق‌العاده برای تبدیل موهای کم پشت به پر پشت

927
تبدیل موهای کم پشت به پر پشت

۴ ترکیب فوق‌العاده برای تبدیل موهای کم پشت به پر پشت

یقینا داشتن موهایی پرپشت، از المان‌های زیبایی به شمار می‌آید. بااین‌که داشتن موهایی پرپشت جزو فاکتورهای ژنتیکی است ولی بسیار اهمیت دارد که از موهای خود محافظت نمایید و مانع از ریزش آنها شوید. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه شوید تا شما را با ۴ ترکیب فوق‌العاده برای تبدیل موهای کم پشت به پر پشت آشنا نماییم.

  • ترکیب پیاز و روغن آرگان

مواد مفید و سودمند موجود در پیاز درکنار ویژگی مرطوب کنندگی و ترمیم کنندگی روغن آرگان درمان ایده‌آلی جهت مبارزه با ریزش مو به حساب می‌آید.

مواد لازم: پیاز خام، ۲قاشق روغن آرگان

شیوه تهیه: عصاره پیاز را آماده کنید و آن را با دو قاشق روغن آرگان ترکیب نمایید. هنگامی‌که خوب ترکیب شدند موهای خود را دسته‌بندی کنید واین ترکیب را روی کف سر خود بمالید سپس به مدت نیم ساعت صبر کنید و سپس آن را با شامپو آبکشی نمایید. این کار را دوبار در هفته انجام دهید تا به نتایج فوق‌العده آن برسید.

  • پیاز و عسل

راهکاری است که برای جلوگیری از ریزش مو ایده‌آل است. حاوی خاصیت ترمیم کنندگی است. این ترکیب روغن مو را به حد نرمال می‌رساند و رطوبت طبیعی به پوست می بخشد. علاوه برآن از شکنندگی مو جلوگیری می کند.

مواد لازم: یک عددپیاز، ۳قاشق عسل

طرز تهیه: پیاز را از نصف ببرید و با عسل ترکیب کنید. سپس روی تمام سر خود بمالید و اجازه دهیئ یک ساعت بماند. این کار را دو تا سه بار در هفته انجام دهید.

  • پیاز و روغن نارگیل

تبدیل موهای کم پشت به پر پشت
تبدیل موهای کم پشت به پر پشت

روغن نارگیل یکی از موادی است که جهت رطوبت دهی به مو و کنترل رطوبت مو کاربردهای بسیار فراوانی دارد. اسیدهای چرب موجود در آن به طور کامل پوست را تغذیه می‌کند و علاوه برآن از خشکی مو، ریزش مو و روغن اضافی مو جلوگیری می‌کند.

طرز تهیه: روغن نارگیل و پیاز را ترکیب کنید ور وی مو استفاده کنید. نیم ساعت صبر کنید و سپس با آب گرم بشویید. این کار را حداقل یکبار در هفته انجام دهید.

  • پیاز و رز ماری

رزماری گیاهی دارویی با فواید درمانی بسیار است و از ریزش مو جلوگیری می‌کند و موجب رشد مجدد مو می شود. ترکیب رزماری و پیاز مو را براق ساخته و از ریزش آن جلوگیری می‌کند.

مواد موردنیاز: پیاز، ۲فنجان عصاره رزماری

طرز تهیه: پیاز و رزماری را بایکدیگر ترکیب کنید و روی موی سر استفاده کنید. نیم ساعت صبر کنید و سپس موهیتان را بشویید.

 

۴ ترکیب فوق‌العاده برای تبدیل موهای کم پشت به پر پشت نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =

بررسی

روشهای کاربردی و موثر برای جلوگیری از ریزش موهای سر

روشهای کاربردی و موثر برای جلوگیری از ریزش موهای سر روشهای کاربردی و موثر برای جلوگیری از …