باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز

813
باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز

باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز

باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی : باز کردن رگهای بسته شده قلب ، کار زیاد سختی نیست است اما این روزها در بین بیماران قلبی ، معجونی شگفت انگیز شهرتی به هم زده است . این نسخه بنا بر نقل مشهور در فضای مجازی، بر اساس توصیه متخصّصان «دانشکده پزشکی ارلانگن» آلمان نگاشته شده است؛ اگرچه در صحت این نسخه شک و شبهه هایی وجود دارد امّا با توجه به موادی که در تهیه این معجون به کار رفته است هیچ گونه مورد خاصی در مصرف آن مشاهده نمی شود .  توصیه می شود کسانی که طبق تشخیص پزشک به عمل جراحی باز کردن رگ نیاز دارند بهتر است قبل از اقدام به عمل یک بار این شیوه را امتحان کنند شاید پس از آن نیازی به عمل نباشد . در این بهخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم در مورد باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز صحبت کنیم . همراه ما باشید .

باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز
باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز

موارد لوازم

هسته لیموترش بزرگ ۵ عدد یا ۱۵ عدد هسته لیموترش کوچک

سیر ۳۰ حبه متوسط

آب یک لیتر یا ۵ لیوان معمولی

طرز تهیه

هسته لیموترش ها را خارج کنید ولی پوست آنها را نگیرید . سپس آنها را با حبه سیرها پوست گرفته و در مخلوط کن بریزید . پس از آن که همه محتویات در مخلوط کن له شد؛ آنها را با آب روی شعله کم بگذارید تا جوش بیاید. با اولین جوش، شعله را خاموش کرده؛ آن را از صافی رد کنید. مخلوط صاف شده را داخل یک ظرف شیشه ای بریزید و در یخچال نگهداری کنید.

روش مصرف

روزانه دو بار و هر بار نصف استکان کوچک از عصاره را، قبل یا بعد از غذاهای اصلی(ناهار و شام)، میل نمایید.  اگر مشکل معده ندارید قبل از ناهار و شام وگرنه بعد از آنها مصرف کنید.

پس از سپری شدن سه هفته از مصرف مداوم این عصاره طبیعی، احساس جوانی و شادابی را در بدنتان لمس خواهید کرد و به تدریج، گرفتگی های رگ های بدن و همچنین عوارض آنها (مثل کاهش دید و سنگینی گوش) مسیر بهبودی را خواهند پیمود .

به یاد داشته باشید ؛ بعد از مصرف یک دوره سه هفته ای، یک هفته مصرف دارو را قطع کرده؛ سپس دومین دوره مصرف سه هفته ای را اجرا کنید. به این ترتیب یک دوره درمانی، کامل خواهد شد.

نکات احتیاط در مصرف این معجون

باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز
باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز

– بوی سیری که با خوردن این عصاره از دهان شما استشمام خواهد شد؛ آن قدر خفیف است که کسی متوجّه آن نخواهد شد؛ لذا بدون نگرانی از این بابت، معجون را مصرف نمایید.

– مصرف این معجون ، علاوه بر باز کردن گرفتگی های عروقی، چربی خون را کنترل می کند؛ جرم دندان را کاهش می دهد؛ و برای کسانی که سایش دندان ( دندان قروچه ) دارند هم، مفید است .

– برای اینکه پوست سیر را راحت تر بکنید، آن را در آب خیس کنید.

– دوره درمان با همان دو دوره سه هفته ای و استراحت یک هفته ای بین آن تکمیل می شود. پیشنهاد می شود این روش درمانی ارزان و موثر را سالی یک بار تکرار کنید.

– ادامه طولانی تر این درمان باید با نظر پزشک مجرّب طب سنتی صورت گیرد چراکه این دارو از دسته داروهای دارای درجه قدرت بالا (سه از چهار) محسوب می شود .

– مصرف همزمان اين معجون با داروهاي قلبي يا ساير داروهاي شيميايي بلامانع است .

– بيماراني كه مشكلات معدي يا گوارشي دارند ممكن است نتوانند آن را تحمّل كنند .

– در بيماران ديابتي ممكن است اندكي قند خون را افزايش دهد كه جاي نگراني نيست.

– در برخي بيماران ممكن است مصرف معجون باعث كاهش فشار خون و حالت هايي از جمله سرگيجه شود كه مي توان با مصرف كمي عسل يا خرما آن را كنترل كرد.

–  اين معجون تقريبا براي همه افراد حتّي كساني كه مشكل طبّي خاصي ندارند هم قابل استفاده است.

باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

بررسی

خواص و فواید شگفت انگیز سبزی شاهی در سلامتی

خواص و فواید شگفت انگیز سبزی شاهی در سلامتی خواص و فواید شگفت انگیز سبزی شاهی در سلامتی : …