اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی

665

اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی

حدود شش سال پیش بود که تصاویر وحشتناک از حمله گروه تروریستی داعش را برای اولین بار از اخبار تلوزیون و شبکه های مجازی مشاهده کردیم . هزاران مرد و زن و کودک بیگناه ، قربانی تمایلات پست حیواناتی انسان نما شدند و میلیون ها نفر از خانه و شهر خود آواره گشتند . چه کودکانی که یتیم نشدند و مادرانی که داغ فرزندان خود را ندیدند چه زن هایی که به تاراج نرفتند و مردانی که به وحشیانه ترین حالات اعدام نشدند . اما به یاری خداوند و تلاش مردانی از جنس مدافع حرم ، سرانجام بعد از شش سال وعده الهی محقق شد و داعشی ها به عاقبت اعمال شوم خود رسیدند . امروز بعد از آن همه اتفاقات دلخراش ، شنیدن خبر خوش پیروزی در مقابل داعش باعث خوشحالی همه ما شد . با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا در مورد خبر خوش اعلام پایان کار داعش ، مطالبی را به حضورتان تقدیم کنیم .

اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی
اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی

اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی

در ژوئیهٔ ۲۰۱۴ میلادی بود که اخبار و تصاویری وحشتناک از سوریه در جهان پخش شد . عده ای ریش بلند و با پرچم مشکی ، از قتل و عام مردم بیگناه تصویر گرفته و در فضای مجازی پخش کردند . این اقدام وحشیانه چنان ترسی در دل نیروهای امنیتی سوریه و عراق انداخت که باعث فرار آنها شد و عملا مقاومتی از آنها مشاهده نشد . چند روز بعد هم فردی بنام ابوبکر البغدادی ادعای خلافت اسلامی کرده و دولت اسلامی عراق و شام (بصورت مخفف داعش ) را به جهان معرفی کرد . یک گروه ستیزه‌جوی جهادگرای سَلَفی که خود را مسلمان نام نهاده و با افکار رادیکال خود خواهان برقراری اسلام واقعی در جهان بودند ! .

اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی
اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی

در مدت حضور این افراد در شهرها ، جنایات بسیار دردناکی که غیر قابل تصور است رخ داد از جمله سربریدن کودکان یا پوست کندن زنده زنده مردان در مقابل خانواده های خود، به اسارت گرفتن دختران و زن های بی گناه و تجاوز به آنان، سوزاندن زنده زنده افراد و ذبح دسته جمعی صدها جوان . مردم مسلمان این کشورها متحیر از این طوفان مسموم, بخشی گرفتار خنجرهای برنده جنایتکاران تکفیری گردیدند و میلیون ها نفر دیگر خانه و کاشانه خود را رها کرده و آواره شهرها و کشورهای دیگر شدند . مراکز فرهنگی و مساجد ویران شد زیرساخت های اصلی دو کشور عراق و سوریه به شدت آسیب دید و آثار تاریخی این مناطق به غارت رفت .

اسلام که سهل است این گروه جنایتکار ، روی تمامی خونخواران جهان را سفید کرد و جنایاتی مرتکب شد که تا آخر جهان باعث شرم انسان خواهد بود . تقریبا دو ماه پیش سردار قاسم سلیمانی به چند مورد از جنایات بی سابقه این گروه اشاره کرد و پیش بینی کرد که دو ماه بعد کار داعش تمام خواهد شد . امروز این وعده سردار سلیمانی محقق شد و ابوکمال به عنوان آخرین شهری که داعش در سوریه در تصرف خود داشت آزاد شد . بنابراین داعش هم اکنون هیچ شهری را نه در عراق نه در سوریه و نه در لبنان ، در تصرف خود ندارد . با پایان یافتن تاریخ مصرف داعش ، سردار سلیمانی نامه ای به رهبر انقلاب نوشت و این پیروزی بزرگ را به رهبر و ملت ایران تبریک گفت . این تبریک آنهم از زبان سرداری همچون سلیمانی ، شاید شیرین ترین خبری بود که در این چند روز به گوشمان رسیده باشد .

اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی
اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی

این پیروزی شیرین نتیجه چندین سال مجاهدت هزاران رزمنده بی ادعا و مخلص مدافع حرم در محور مقاومت به بار نشسته و کارآمدی راهبرد جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با توطئه تکفیری صهیونیستی ، آشکار شده است . به گفته رییس بنیاد شهید تا اسفند ۹۵ تعداد ۲۱۰۰ شهید مدافع حرم در راه دفاع از حرم آل الله جان خود را فدای اسلام کرده بودند و احتمالا آمار کل شهیدان تا این لحظه بیشتر از این هم باشد . هرگز از یادمان نخواهد رفت جوانانی که علی رغم سن کم خود ، مردانه به میدان جنگ با داعش رفتند و امنیتی مثال زدنی برای کشورمان به ارمغان آوردند .

اعلام پایان کار داعش با نامه سردار قاسم سلیمانی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 19 =

بررسی

معرفی محبوب ترین و برترین چهره های سال ۱۳۹۶

معرفی محبوب ترین و برترین چهره های سال ۱۳۹۶ معرفی محبوب ترین و برترین چهره های سال ۱۳۹۶ : …