نحوه استفاده از کرم های ضد چروک پوست

411
کرم های ضد چروک پوست

نحوه استفاده از کرم های ضد چروک پوست

شیوه و مدت زمان استفاده از کرم های ضد چروک ازجمله سوالات و ابهاماتیه که غالب مصرف کنندگان با آن مواجه هستند. همه ما اطلاع داریم که نحوه مصرف انواع کرم ها اهمیت ویژه‌ای دارد، کرم های دور چشم را میبایست به صورت ضربه ای و خطوط اخم و خنده را باید به صورت پی‌درپی و با حرکات چرخش دست، ماساژ داد. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه شوید تا شمارا نحوه استفاده از کرم های ضد چروک پوست آشنا نماییم.

 

توجه داشته باشید

 • سن شروع استفاده ازتمامی محصولات ضد چروک بااین که دربرخی جوامع ۳۰ و در برخی دیگر ۴۰ سال معرفی شده، ولی باید درنظر داشته باشیم که این سن تقریبیه و باتوجه به جنسیت، میزان قرارگیری دربرابر آفتاب، ژنتیک، تغذیه و… باید باتوصیه پزشک شروع به استفاده از این محصولات نمود.
کرم های ضد چروک پوست
کرم های ضد چروک پوست
 • متاسفانه بعضی از مردم از محصولات ناهماهنگ باپوست خودشون استفاده می‌کنند، به عنوان مثال طبق آمار بدست آمده، اکثر اشخاص زیر ۳۰ سال از محصولات ضد چروک بالای ۴۰ سال استفاده می‌نمایند و علت این انتخابشون را هم قوی‌تر و موثرتر بودن این محصولات عنوان می‌کنند. درصورتی که باید بدانید که این نوع شیوه مصرف نتیجه عکس داده و موجب از بین رفتن ساختار طبیعی پوست شما میشود.

 

چه مدت باید از محصولات ضد چروک استفاده کنید

تحریک سلول‌های پوستی برای ساخت کلاژن تقریبا یک فرآیند بلندمدت بوده و درماه های نخست استفاده ازاین گونه کرم‌ها و لوسیون ها احتمالا هیچ تغییری مشاهده نمی‌کنید؛ به‌همین جهت اشخاص باید به صورت بلند مدت از اینگونه داروها استفاده نمایند تا کلاژن سازی‌ در پوست صورت گیرد. بعد از ۵ تا ۶ ماه از شروع استفاده از این محصولات نشانه‌های بهبود به آرامی خودشون رو نشان می دهند.

کرم های ضد چروک پوست
کرم های ضد چروک پوست

نحوه استفاده از کرم های ضد چروک پوست چگونه است

کرم‌ها و لوسیون های ضد‌چروک را نباید تنها روی چروک ها استفاده کرد، بلکه باید از کرم های ضدچروک بر روی کل صورت استفاده نمود؛ حتی جهت پیشگیری از به وجود آمدن چروک های گردن، روی گردن هم ازاین محصولات استفاده نمایید.

علاوه براین توصیه می‌شود کف دستتان را هم کرم ضد چروک بمالید تا جوانی آن را هم حفظ کنید. اینکه تنها کرم رو روی خط چروک بمالید هیچ فایده‌ای نداره، باید کرم را روی کل پوست استفاده نمود تا تحریک کلاژن سازی‌ یکنواختی صورت گیرد.

 

نحوه استفاده از کرم های ضد چروک پوست نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

 • پوست شفاف به کمک طب سنتی در 2 ساعت

  پوست شفاف به کمک طب سنتی در ۲ ساعت

  پوست شفاف به کمک طب سنتی در ۲ ساعت پوست شفاف به کمک طب سنتی :  حتما تاکنون در شبکه های اجت…
 • طرز تهیه ماسک بوتاکس طبیعی در خانه

  طرز تهیه ماسک بوتاکس طبیعی در خانه

  طرز تهیه ماسک بوتاکس طبیعی در خانه طرز تهیه ماسک بوتاکس طبیعی : بیشتر مردم برای اینکه صورت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

بررسی

پوست شفاف به کمک طب سنتی در ۲ ساعت

پوست شفاف به کمک طب سنتی در ۲ ساعت پوست شفاف به کمک طب سنتی :  حتما تاکنون در شبکه های اجت…