آیا پوشیدن کفش بدون جوراب شما را خوشتیپ‌تر می‌کند

576
پوشیدن کفش بدون جوراب

آیا پوشیدن کفش بدون جوراب شما را خوشتیپ‌تر می‌کند

همه ما کاملا آگاه هستیم که مد هرروز و هرروز درحال تغییر و گسترش است و هوای پاییزی رو هم کاملا درمحیط شهر احساس می‌کنیم ولی با این حال در اوسط روز هوای گرمی رو تجربه می‌کنیم. اکنون به نظر شمامیشه کفش بدون جوراب پوشید؟ آیا این نوع پوشش صحیح و اصولی می‌باشد؟ با کارشناسان مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا بررسی نماییم پوشیدن کفش بدون جوراب کار صحیحی است یا نه؟

  • باعث می‌شود پای شما عرق کرده و بوی ناخوش‌آیندی داشته باشد

درحقیقت دلیل نسبتا قانع کننده‌ای است که نباید کفش رابدون جوراب پوشید. درصورتی که جوراب به پا نداشته باشید در آخر روز، زمانی که قصد دارید پاهایتان را از کفش خارج کنید با دو مشکل اساسی مواجه می شوید، پاهایی که خیس عرق هستند و بوی ناخوش‌آیندی که از کفش و پاهایتان به بیرون می آید! برای این موضوع بسیاری پیشنهاد می‌کنند که از پودرهای ویژه‌ای که برای از بین رفتن بوی کفش است استفاده نمایید و هرشب آن را درون کفش خود بریزید، ولی واقعا کی حوصله داره هرشب این کار رو تکرار کنه؟!

پوشیدن کفش بدون جوراب
پوشیدن کفش بدون جوراب
  • پای بی‌جوراب ظاهر خوبی ندارد

تاکنون در مجله اینترنتی بیر کلیک بسیاری از اشخاص مطرح و سرشناس خوشتیپ را به شما معرفی نمودیم ولی هیچ‌یک از آن ها را بدون جوراب ندید، ممکن است خیلی محافظه کارانه به‌نظر آید ولی یک واقعیت غیرقابل انکار است. توجه داشته باشید نپوشیدن جوراب آن هم برای یک جلسه رسمی به هیچ‌وجه قابل قبول نیست

ایده‌آل ترین روش برای نپوشیدن جوراب، درواقع اینه که نباید هیچ گاه بدون جوراب باشید! درصورتی‌که به هر علتی تمایل دارید جوراب به پا نداشته باشید توصیه ما به شما جوراب های کالج و یا همان جوراب های بدون ساق هستند که علاوه براینکه این نیاز شما را مرتفع می‌کند، مانع ازایجاد بوی بد در پا و کفش شما می شود.

آیا پوشیدن کفش بدون جوراب شما را خوشتیپ‌تر می‌کند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یازده =

بررسی

راهنمای تمیز کردن کفش چرم جیر در ۴ مرحله ساده

راهنمای تمیز کردن کفش چرم جیر در ۴ مرحله ساده درصورتی‌که در زمان خرید کفش مردانه و یا زنان…