تکنیک‌هایی برای نتیجه گیری حداکثری از مکمل کربوهیدرات

720
مکمل کربوهیدرات

تکنیک‌هایی برای نتیجه گیری حداکثری از مکمل کربوهیدرات

مناسب‌ترین زمان استفاده مکمل کربوهیدرات در بدنسازی از جمله سوال‌هایی که اکثر ورزشکاران و بدنسازان در زمان مصرف با آن رو به رو هستن و به دنبال پاسخ صحیحی برای آن هستند. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تاشما رابا  تکنیک‌هایی برای نتیجه گیری حداکثری از مکمل کربوهیدرات آشنا نماییم.

معمولا توصیه می‌شود زمان مصرف مکمل کربوهیدرات صبح باشد به این دلیل که برای بازسازی ذخایر گلیکوژن تخلیه شده از کبد و عضلات در طی خواب شبانه موثر است. همچنین پیش از تمرین برای تامین انرژی و بعداز تمرین بجهت بازسازی بدن و افزایش سریع میزان انسولین برای تحریک رشد عضلانی، نیز توصیه می‌شود.

مکمل کربوهیدرات
مکمل کربوهیدرات

جهت مصرف مکمل کربوهیدرات هیچ‌وقت شب‌ها رو انتخاب نکنید. درصورتی‌که در طول روز به خوبی ذخایر گلیکوژن عضلات و کبد بازسازی شده باشد، مصرف هرمقدار از کربوهیدرات می‌تواند به آسانی موجب افزایش ذخایر چربی موجب شود و شما رو از ظاهر ایده‌آل دور کند.

علاوه بر ایجاد چربی، پژوهشی در کشور سوئیس نشان داده که استفاده از کربوهیدرات ها ۲ الی ۳ ساعت پیش‎از خواب موجب می‌شود که دمای بدن بالا رفته و ضربان قلب بالاتری داشته باشد که این خود خطری برای سلامت بوده و از ورزشکاران خواب راحت رو سلب می‌کند. پس درصورتی‌که خواب راحت و بدون کابوس را می‌خواهید توصیه می‌شود از مصرف کربوهیدرات پیش از خواب دوری کنید.

مکمل کربوهیدرات
مکمل کربوهیدرات

توجه داشته باشید که هرگونه اختلال در خواب جهت رشد عضلانی و چربی سوزی مضر است. پس درصورتی‌که مایل به افزایش حجم عضلاتتون دارید، همیشه آخرین وعده غنی از کربوهیدرات را حداقل ۴ ساعت پیش از خواب میل نمایید. برای قبل از خواب تنها پروتئین توصیه می‌شود، به صورت میانگین ۴۰ تا ۵۰ گرم پروتئین می‌تواند به خوبی بدن شما رو سرحال نگه می‌دارد، درحالی که احساس ضعف ندارید و چربی هم در بدنتان رخنه نمی‌کند و هر چه بیشتر می‌توانید به سلامت ایده آل بدنیتون نزدیک بشوید.

تکنیک‌هایی برای نتیجه گیری حداکثری از مکمل کربوهیدرات نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − سه =

بررسی

کاهش وزن ایده آل با اجرای ۱۰ عادت شبانه

کاهش وزن ایده آل با اجرای ۱۰ عادت شبانه کاهش وزن ایده آل : آنچه که شما در انتهای روز انجام…