فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند

998
فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند

فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند

فواید بوسیدن همسر : اگر چشم مدخل روح باشد ، آن وقت می توان گفت که لب هم راهرو ذهن اسـت . مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال می دهیم ، عشق را در کلمـات می گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز می نماییم. در یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.

در مورد بوسیدن همسر فوایدی دارد که عمراً شما بدانید ! همه ما می دانیم که بوسه روی روابط زناشویی می تواند تاثیر بسیار مهمی داشته باشد . در منابع مختلف توصیه شده است که حتما حداقل روزی یک بار همسرتان را ببوسید . هنگام ترک منزل با بوسه خداحافظی به او روحیه بدهید یا هنگامی که به خانه باز می گردد همراه با بوسه از او استقبال کنید .

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم در مورد فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند صحبت کنیم . تا انتهای این مقاله همراه باشید . 

فواید بوسیدن همسر

فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند
فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند

۱ – بوسه باعث ترشح اندورفین و اکسیتوسین می شود.  به همین دلیل باعث می شود احساس خوشحالی کنید و استرس کمتر داشته باشید و انرژی مثبت بیشتری حس کنید.

۲ – لب های شما حتی از آلت تناسلی حساس تر هستند و یکی از دلایل لذت بخش بودن بوسه نیز همین است. لب ها فوق حساس هستند، زیرا حدود ۱۰ هزار عصب در لب هایتان وجود دارند.

۳ – بوسه برای سلامتی شما مفید است و باعث طول عمرتان می شود . مطالعات متعددی نشان داده اند که زوج هایی که یکدیگر را می بوسند بیشتر عمر می کنند. حتی یک بوسه خداحافظی پیش از آن که همسرتان سر کار برود تاثیر بسیاری می تواند داشته باشد.

۴ – هر بار که یکدیگر را می بوسید ۸۰ میلیون میکروب مختلف را انتقال می دهید . این میزان از ۷۷۰۰۰ میکروبی که که در توالت های عمومی یافت می شود نیز بیشتر است. به همین دلیل زوج ها میکروب های مشترکی دارند که در اثر بوسیدن مکرر به تعادل می رسد.

فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند
فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند

۵ – انتقال میکروب ها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شما می شود . تبادل میکروب ها بین شما و همسرتان باعث می شود که مقاومت بدنتان بیشتر شود، پس یادتان باشد دفعه بعدی که فصل سرما فرا می رسد در کنار نوشیدن آب پرتقال بوسه های مکرر را نیز فراموش نکنید.

۶ – به ازای هر چند لحظه ای که همسرتان را می بوسید ۵ کالری می سوزانید . پس اگر به فکر تناسب اندام هستید تا می توانید همسرتان را ببوسید .

۷ – یک بوسه عاشقانه ، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس محسوب می شود .

۸ – تاخیر در فرایند پیری یکی از مهم ترین مزایای بوسیدن به شمار می رود. بوسیدن به شما کمک میکند تا قدرت ماهیچه های فک و چانه همچنان حفظ شود، به همین دلیل میزان ایجاد چین و چروک در آنها پایین کاهش پیدا می کند.

۹ – یک بوسه عاشقانه با همسرتان می تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. به صورت تئوری می توان این موضوع را اینچنین توضیح داد که در زمان بوسیدن، خوشحال هستید، و وقتی هم که خوشحال باشید احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما می شود.

بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع بیان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت می باشد .

چند نکته جالب در مورد بوسیدن

فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند
فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند

۱ – انسان ها تنها موجوداتی نیستند که یکدیگر را می بوسند . گاوها، سنجاب ها و حتی حلزون ها نیز همدیگر را می بوسند . اما تنها حیوانی که حالت بوسیدنش شبیه انسان هاست شامپانزه است .

۲ – طولانی ترین بوسه دنیا به مدت ۵۸ ساعت و ۳۵ دقیقه و ۵۸ ثانیه را یک زوج تایلندی در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرده اند.

۳ – بوسه طولانی مدت ۳۴ ماهیچه را فعال می کند. در حالی که یک بوسه معمولی تنها از دو ماهیچه استفاده می کند، بوسه وانی مدت تمامی ۳۴ ماهیچه صورت را به کار می گیرد.

۴ – بوسیدن از پوسیدگی دندان های شما جلوگیری می کند! این کار به دلیل بالا بردن ترشح بزاق به واسطه مواد معدنی موجود در آن ذرات غذای دور از دسترس مسواک را پاک کرده و از مینای دندان محافظت می کند.

فواید بوسیدن همسر که هر مردی باید بداند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

بررسی

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است

زن ایده ال از نگاه مردان چگونه زنی است زن و مرد به سبب نوع خلقت شان تفاوت های اساسی با همد…