۶ تکنیک برای مخفی کردن چاقی و غبغب گردن

363
غبغب گردن

۶ تکنیک برای مخفی کردن چاقی و غبغب گردن

گردن چاق و غبغب ازجمله مشکلاتی است که اشخاص زیادی با آن درگیرند و این دردسر با بالا رفتن سن هم شدت بیشتری پیدا می‌کند. بااین که تعدادی از ورزش‌ها و حرکات فک و چانه می‌تواند در کاهش غبغب گردن موثر باشد ولی درمان مشخصی برای چاقی گردن وجود ندارد و دلایل متعددی برای این مشکل وجود دارد ازجمله ضعف عضلات گردن یا کمبود ویتامین و پروتئین‌های مورد نیاز بدن برای ایجاد حالت ارتجاعی عضلات و پوست و یا عادت به گرفتن چانه به سمت پایین. ولی با چندراهکار ساده در شیوه لباس پوشیدن و آرایش موها می‌توان این مشکل راتا میزان زیادی برطرف کرد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید.

 

  • یقه اسکی

ایده‌آل ترین تکنیک برای حذف ایراد هر اندامی پوشاندن آن است که در این باره لباس‌های یقه اسکی و یقه ایستاده این عمل را برای شما به نحو احسن انجام می‌دهند.

غبغب گردن
غبغب گردن
  • یقه هفت

تکنیک دیگر، ایجاد خطای دید با پوشیدن لباس‌هایی است که یقه هفت دارند. این لباس‌ها در کشیده‌تر دیده شدن گردن شما نقش موثری دارند.

  • یقه پیراهنی

یقه پیراهنی که دکمه‌های بالایی آن باز باشد تاثیری همسو با یقه ایستاده و یقه هفت دارد علی‌الخصوص اگر پیراهن شما رنگی باشد و مانع از توجه به گردن شود.

  • مدل مو

مدل مویی برای شما توصیه می‌شود که بلندی آن دقیقا تا شانه شما بوده و فضایی مناسب برای گردن شما به وجود آورده و چاقی آن را بپوشاند.

غبغب گردن
غبغب گردن
  • آرایش و گردنبند

درصورتی که با تکنیک‌های کانتور آشنا هستید می‌توانید با استفاده از کرم پودرهای تیره گردن خود را لاغرتر نشان دهید و مرز این تغییر رنگ رابا یک گردنبند محو کنید.

  • دستمال گردن

درصورتی که قادر نیستید یقه مناسبی برای گردن چاق خود انتخاب کنید به کمک یک دستمال گردن می‌توانید چاقی آن را بپوشانید.

۶ تکنیک برای مخفی کردن چاقی و غبغب گردن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =

بررسی

این تکنیک های آرایشی را رعایت کنید تا همیشه زیبا و دلربا باشید

این تکنیک های آرایشی را رعایت کنید تا همیشه زیبا و دلربا باشید تکنیک های آرایشی زیباترین آ…