علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

1,170
علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

اکثر مادران باردار دوست دارند بدانند که فرشته کوچکی که در داخل رحم شان زندگی می کند دختر است یا پسر . حس مشترکی که بین تمام مادران باردار وجود دارد، حکم می کند که با الهام گرفتن از افسانه های قدیمی که توسط زنان پیر و سالخورده تعریف می شود ، شانس خود را در دانستن جنسیت جنین خود محک زده و این حس را تا زمان آغاز روند زایمان در وجود خود افزایش دهند . اما، آیا در پشت هر یک این افسانه ها، حقیقت هایی هم وجود دارد؟ آیا علائم خاصی وجود دارد که بتواند نشان دهد یک مادر باردار جنین پسر دارد و یا دختری در بدن او رشد می کند ؟ در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم در مورد علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین با شما صحبت کنیم لطفا همراه ما باشید .

علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین
علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

ثابت شده است که جنسیت جنین داخل رحم مادر بر تغییرات رفتاری او تاثیر زیادی می گذارد . محققان طی تحقیقاتی گسترده در این مورد ، نتیجه گیری کرده اند زنان حامله ای که در دوران بارداری خود طبیعت تهاجمی پیدا می کنند و با حرف های درشت و غلیظ سخن می گویند ، با احتمال بیشتری جنین پسری را در رحم خود پرورش می دهند . دلیل این امر هم این است که با توجه به افزایش سطح هورمون تستوسترون، جنبه های رفتاری مادرانی که جنین پسری را در رحم خود دارند ، بیشتر پذیرای رفتار و شخصیت مردانگی می شود . در ادامه به برخی از این علائم اشاره میکنیم :

شکم رو به پایین مادر

موقعیت شکم مادر در طی دوران باداری، یکی از علائم معمولی است که نشان می دهد جنسیت جنین او، پسر خواهد بود و یا دختر. بنابراین، به عنوان یک مادر باردار به خاطر داشته باشید که اگر شکم شما رو به پایین باشد، به وضوح نشان می دهد که شما در حال حمل یک جنین پسر در رحم خود هستید .

علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین
علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

زیاد شدن آکنه پوست مادر

در ابتدا، یادتان باشد از آن جایی که زنان در دوران بارداری خود، تعادل هورمونی بدنشان را از دست می دهند و تغییر و تحولات فیزیکی و روحی زیادی را در این دوران تجربه می کنند، بنابراین بدن آن ها برای مقابله با این تغییرات، هم واکنش های مختلفی را از خود نشان می دهد. شروع جوش زدن و بروز آکنه بر روی پوست بدن مادر در دوران بارداری آن ها یکی از علائمی است که نشان می دهد مادر باردار، جنسیت جنین مادر پسر است .

رنگ تیره ادرار مادر

رنگ ادرار تمام زنان در دوران بارداری تغییر می کند. تیره شدن ادرار مادر در دوران بارداری نشان می دهد که او در حال حمل یک جنین پسر است. برای اثبات این موضوع، گزارشات علمی متنوعی در مورد دوران بارداری زنان ارائه شده است، که طبق گزارشات این منابع معتبر اگر ادرار مادر با آغاز دوران بارداری او تیره تر شده باشد، به این معنی است که او در حال حمل یک جنین پسر است. این در حالی است که اگر ادرار مادر با آغاز دوران بارداری او زلال و سفید شده باشد، بدان معنی است که او جنین دختری را در رحم خود پرورش می دهد .

علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین
علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

هوس غذاهای ترش و شور

جالب است بدانید هنگامی که مادر بارداری نوزاد پسری را در رحم خود پرورش دهد ، اشتیاق زیادی در خوردن مواد غذایی ترش و یا غذاهای شور خواهد داشت.نکات جالبی درباره ویار بارداری در حقیقت هایی در مورد ویار بارداری بخوانید .

سرد بودن پاهای مادر

سردن بودن پاهای هر مادری در طول دوران بارداری او یکی دیگر از نشانه های روشنی است که اثبات می کند که جنسیت جنین مادر پسر است .

علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین
علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین

خشک شدن زیاد دست های مادر

خشک کردن و ترک خوردن دست های هر مادر بارداری، علامت زنده ی دیگری است که نشان می دهد جنسیت جنین پسر است .

نتیجه گیری

پس بطور خلاصه اگر مادر باردار این علائم را داشته باشد صاحب فرزند پسر خواهد شد : اوایل حاملگی اول صبح حالت تهوع نداشته باشد . ضربان قلب نوزاد کمتر از ۱۴۰ در دقیقه است . در قسمت شکم مادر چاق شدن اتفاق می افتد . نوک سینه ها به طور قابل ملاحظه ای تیره تر می شود . علاقه به به غذاهای ترش و شور و پروتئین مانند گوشت و پنیر از دیگر علائم آن است . پاها سردتر از دوران قبل از حاملگی خواهد شد . موی روی پاها سریعتر رشد می کند و دستها خیلی خشک می شود.

 

 

علامت های جالب پسر بودن جنسیت جنین نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =

بررسی

بهترین زمان ختنه نوزاد پسر چه وقت می باشد

بهترین زمان ختنه نوزاد پسر چه وقت می باشد آیا شما جزو آن دسته از خانواده‌ها هستید که به تا…