سلفی قاتلان پسر ۱۹ ساله مهابادی با جسد سوخته‌اش

474
سلفی قاتلان پسر 19

سلفی قاتلان پسر ۱۹ ساله مهابادی با جسد سوخته‌اش

سلفی قاتلان پسر ۱۹ ساله : سوم مهرماه، یکی از اهالی مهاباد با جسدی سوخته کنار جاده مواجه شد و به پلیس اطلاع داد. باحضور ماموران درمحل حادثه، جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شده و شناسایی هویت او آغاز شد. در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک به خبر قتل پسر ۱۹ ساله می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

درهمان حال خانواده‌ای نیز بامراجعه به کلانتری از مفقود شدن پسر ۱۹ ساله شان به نام صادق خبر دادند و گفتند: «صادق دیشب بهمراه چهار نفر ازدوستانش سوار پرایدی شد و از خانه بیرون رفت. آنها هم‌دانشگاهی و ازدوستان چندین ساله هم هستند.» بعداز تشخیص هویت مشخص گردید، جسد سوخته متعلق به صادق است.

با کشف این سرنخ، بازداشت متهمان به جریان افتاد و آنها درعرض ۲۴ ساعت از سوی پلیس دستگیر شدند ودر بازجویی‌ها به قتل صادق به علت اختلافات شخصی اعتراف کردند. درهمان حال با دستگیری متهمان، فیلمی از صحنه قتل پسر جوان به دست آمد که درآن قاتلان از صحنه قتل و آتش زدن مقتول فیلم گرفته بودند.

صادق دانشجوی حسابداری بود ویک خواهر کوچک تر ازخود دارد. یکی از نزدیکانش که فیلم لحظه قتل و آتش زدن او را دیده بود، درباره جزئیات حادثه گفت: «هر چهار پسری که توسط پلیس دستگیر شده اند بین ۱۹ تا ۲۰ سال دارند و همیشه در دانشگاه وبیرون باصادق بودند. آنها شب حادثه، صادق رابه بهانه تفریح سوار خودرو پراید کردند وبا هم به چند کیلومتری مهاباد رفتند ولی در یک لحظه با قمه و چاقو او را مجروح کردند وصبح روز بعد نیز درحالی که داشت نفس می کشید با بنزین آتشش زدند.»

سلفی قاتلان پسر 19
سلفی قاتلان پسر ۱۹

وی درباره محتوای فیلمی که قاتلین از صحنه قتل و سوزاندن تهیه کرده‌اند نیز گفت : «فیلم تقریبا ۱۵ دقیقه است و چنددفعه قطع و وصل می شود. نخستین ثانیه های آن نیز صادق را درشرایطی که سرش زخمی است و به صورت تقریبا بیهوش در صندلی عقب ماشین نشسته و سرش روی بالشتک خودرو افتاده، نشان می دهد. متهمان بسیار خونسرد و آرام هستند، صدای ضبط ماشین را بلند کرده اند و ماشین هم درحال حرکت است. آنها دستکش سفید دارند و به صورتشان نیز ماسک زده اند.»

«فیلم لحظه‌ای قطع می شود ولی درشروع دوباره متوجه می‌شویم متهمان ماشین رابه بیرون از شهر برده‌اند و درحال پیاده شدن از آن هستند. سپس با قمه و چاقو ضرباتی به صادق می زنند. در این حال، صدای یکی ازمتهمان می‌آید که به دیگری می گوید برو تو هم بزن… داره بلند می شه…»

وی درباره لحظه آتش زدن مقتول این گونه توضیح می‌دهد: «فیلم بسیار فجیع است و نمی‌توان براحتی به آن نگاه کرد. ثانیه های آخر، صادق را درشرایطی که در آتش است، نشان می دهد. آنها بنزین ریختند و او را آتش زدند. درقسمتی از فیلم دو نفر از متهمان را دیدم که دوربین را بالا می آورند و به حالت سلفی با جسد ژست می گیرند.»

به گفته وی، مراسم تشییع صادق روز جمعه درمهاباد برگزار گردیدو پدر و مادر او نیز با حضور در دادسرا، درخواست قصاص کردند. رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی درباره حادثه به میزان گفت: «سوم مهر امسال، جسد سوخته مجهول الهویه در جاده ای روستایی کشف شد و بلافاصله ماموران و بازپرس شعبه اول دادسرای مهاباد در محل حاضر شدند.»

سلفی قاتلان پسر ۱۹ ساله مهابادی با جسد سوخته‌اش نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =