راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست

693
راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست

راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست

راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ : رشد سریع برای هر شرکتی هیجان‌انگیز است . کسب‌ و کار رونق می‌گیرد ، فروش بالا است و سودآوری بهتر از همیشه است . با این‌حال رشد سریع مشکلات خودش را دارد . شاید در مراحل اولیه‌ی راه‌اندازی یک استارتاپ و رشد کسب‌ و کار ، احتمالاً حس می‌کنید برخی از تصمیماتی که می‌گیرید ضعیف یا بی‌ اهمیت هستند .  بسیاری از این تصمیم‌ها و نتایج شان به‌مرور زمان فراموش می‌شوند ؛ ولی بعضی از انتخاب‌های شما تأثیر قابل ملاحظه‌ای در مسیر کسب‌ و کار خواهند داشت .

استارت آپ
استارت آپ

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم . همراه ما باشید .

 

راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست
راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست

۱ – کنار گذاشتن سلسله‌ مراتب

هرچه ساختار و تشکیلات مفصل‌تری داشته باشید ، سلسله‌ مراتب بیشتر و زنجیره‌ی فرمان طولانی‌تری هم خواهید داشت . هر تصمیمی که اتخاذ می‌شود باید از فیلترهای مختلفی گذر کند در نتیجه تصمیمات به آهستگی عملی می‌شود و تغییرات کمتری رخ می‌دهد.

اگر دوست دارید کسب‌ و کارتان به صورت سریع رشد کند ، باید این سلسله‌ مراتب را حذف کنید و به یک ساختار ساده برسید .

۲ – استفاده از از سیستم پیش‌بینی هدفمند

استفاده از سیستم پیش‌ بینی کننده ، اجازه می‌دهد بهینه‌سازی‌ها اجرا شوند و بعد در عرض چند ساعت نتایج را با معیارهای مورد نیاز می‌سنجند . در صورتی‌ که نتایج حاصل‌شده با پیش‌بینی‌ها سازگار باشند ، بهینه‌ سازی با سرعت بیشتری ادامه پیدا می‌کند .

۳ – انتخاب تیم هوشمند و قوی

کارمندانی که استخدام می‌کنید، تأثیر بسیار زیادی بر آینده شرکت شما دارند. صرف‌نظر از اینکه کیفیت محصولات و خدمات شما چقدر خوب باشد ، بدون داشتن تیمی خوب که رشد شرکت را هدایت کنند، شرکت شما سقوط خواهد کرد. از استخدام افراد باهوش‌تر از خودتان نترسید . آن‌ها می‌توانند ایده‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشند و کمک کنند رشد شرکتتان در روندی ملایم ادامه پیدا کند. فقط باید از بینشی یکسان آنها نسبت به آینده شرکت مطلع شوید .

راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست
راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست

۴ – اولویت اصلی جلب رضایت مشتری‌

صرف‌نظر از اینکه رشد کسب‌وکار شما در چه مرحله‌ای است ، همیشه باید به حرف مشتریان گوش بدهید و ببینید آن‌ها چه نیازهایی دارند. برای همه ما پیش‌ آمده است که وقتی با یک شرکت بزرگ تماس می‌گیریم، صدایی دیجیتال به ما جواب می‌دهد و مجبوریم مدت‌ها آهنگ انتظار را تحمل‌ کنیم. اگر از مشتریان خود خوب پشتیبانی کنید، مانع از گلایه‌های آن‌ها می‌شوید و نمی‌گذارید چنین تجاربی آن‌ها را از شرکت شما فراری دهند.

نباید فراموش کنید که مشتریان چرخه‌ی مالی شما را می‌چرخانند و دلیل اصلی رونق کسب‌وکار شما هستند. پس بایستی آن‌ها را خوشحال و راضی نگه‌دارید .

۵ – استفاده هوشمندانه از چرخه ساخت ، سنجش ، یادگیری

چرخه‌ی ساخت، سنجش، یادگیری یک حلقه‌ی بازخورد یا فیدبک است که پروسه‌ی بهره‌گیری از دانش و تحولات محصول و عملیات کسب‌ و کار را سریع‌تر و کارآمدتر می‌کند . همان‌طور که از نام آن پیدا است، این حلقه شامل سه مرحله‌ی اصلی است . هدف این است که یک محصول اولیه بسازیم ، سپس نتایج را اندازه‌گیری کنیم و دریابیم که آیا باید این پروسه را ادامه دهیم یا خیر .

در نهایت تلاش کنید تا سرعت رشد استارتاپ خود را به خوبی به‌دست بیاورید و تمام برنامه‌ریزی‌ها، جلسات، دریافت کمک‌ها و ریبسک‌های در مسیر پیشرفت را بر اساس این سرعت انجام دهید.

راهکارهای مدیریت و رشد سریع استارتاپ در مراحل نخست نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =

بررسی

تحول بزرگ در زندگی شخصی و کاری با قوانین جک کنفیلد

تحول بزرگ در زندگی شخصی و کاری با قوانین جک کنفیلد تحول بزرگ در زندگی شخصی و کاری با قوانی…