راهنمای خرید زیورآلات و ست کردن آنها با لباس

261
راهنمای خرید زیورآلات

راهنمای خرید زیورآلات و ست کردن آنها با لباس

طلا و جواهرات از دیرباز به عنوان ابزاری برای بهبود ظاهر و استایل افراد به ویزه زنان استفاده می‌شود. خوشبختانه امروزه طیف بسیار گسترده‌ای از سبک‌های طلا و جواهر برای گزینش در اختیار داریم. از زیورآلات ارزان قیمت تا طلای‌های گران قیمت و الماس. گردنبندها و گوشواره‌ها و دستبند در هر اندازه و شکلی ساخته شده‌اند. هرشخصی مایل است از جواهرات استفاده کند ولی شکل و سبک طلا و جواهری که شما برمی‌گزینید می‌تواند در بهبود ظاهر شما نقش اساسی داشته باشد. در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک شما را با راهنمای خرید زیورآلات و ست کردن آنها با لباس‌های متعدد را آشنا می‌نماییم.

 

  • گردنبند

جواهرات همانند لباس می‌توانند موجب شوند قد شما بلندتر به نظر برسد. درصورتی که کوتاه قد هستید و علاقه‌مند هستید بلند قدتر دیده شوید می‌توانید از گردنبندهایی که زنجیر بلندتر دارند استفاده نمایید. گردنبندهایی که دارای شکل V یا Y هستند می توانند به شما در رسیدن به خواسته‌هایتان کمک کنند.

راهنمای خرید زیورآلات
راهنمای خرید زیورآلات
  1. بلندی گردنبندها اغلب در سایزهای ۳۵، ۴۰، ۴۵، ۵۰، ۶۰، ۷۶ و ۸۳ سانتی‌متری هستند.
  2. گردنبندهایی که بلندی زنجیر آن‌ها ۳۵ سانتی متر است  با لباس‌های یقه گرد، یقه هفت و یقه قایقی ایده‌آلترین ظاهر را ایجاد خواهند کرد.
  3. گردنبندهایی که بلندی زنجیر آن‌ها ۴۰ سانتی متر است با اکثر نوع لباس‌ها به غیر از یقه اسکی‌ها و لباس‌های یقه ایستاده ظاهری مناسبی ایجاد می‌کنند.
  4. گردنبندهای ۴۵ سانتی متری توصیه می‌شود بالباس‌های یقه گرد، یقه ایستاده و یقه هفت ست شوند.
  5. گردنبندهایی که بلندی آن‌ها ۵۰ تا ۶۰ سانتی متر است توصیه می‌شودبرای استایل‌های مجلسی و رسمی هستند و باهر نوع لباسی می‌توانید این مدل گردنبند‌ها راست کنید.
  6. گردنبندهای با بلندی ۷۶ تا ۸۳ بهترین‌ها برای ست شدن با لباس یقه ایستاده و لباس مجلسی مناسب هستند.

 

  • گوشواره

آیا تابه حال پیش آمده است گوشواره‌ای را برگزینید و بعد احساس کنید شکل صورتتان را زیباتر جلوه می‌دهد وحتی برخی اشکالات صورت‌تان را کمرنگ کرده‌ است؟ گوشواره‌ها بیشتر از هر زیورآلاتی به صورت شما نزدیک هستند و تعیین سبک و مدل ایده‌آل گوشواره می‌تواند در تکمیل شکل صورت شما تاثیر داشته باشد. متغییر با شکل ظاهر شما، می‌توانید از نوع خاصی ازگوشواره استفاده کنید تاتاکید بر نقاط قوت صورت شما باشد.

اشخاصی که شکل صورتشان بیضی شکل است خوش شانس هستند چونکه می‌توانند هرنوع سبک گوشواره را انتخاب کنند و اوکی به نظر برسند. درصورتی که صورت مستطیل شکلی دارید، مدل مناسب چهره شما نوع قطره‌ای یا حلقه‌دار می باشد. درصورتی که صورت گردی دارید، گوشواره‌های کمی کشیده را برگزینید، به شرطی که بیش ازحد بلند نباشند.

 

  • انگشتر و دستبند

راهنمای خرید زیورآلات
راهنمای خرید زیورآلات

جهت اینکه انگشتان دست‌تان کشیده‌تر به نظربرسند از حلقه‌های باریک استفاده نمایید. درصورتی که دستان کشیده‌ای دارید می‌توانید از انواع حلقه‌های کلفت‌تر بهره ببرید. به عنوان یک قانون قدیمی جواهرات و زیورآلاتی مانند حلقه نامزدی، ازدواج یا ارثیه‌های خانوادگی را در دست چپ استفاده کنید. بااین حال می‌توانید انگشترهای مختلفی را در دست راست استفاده کنید. درزمان انتخاب دستبند هم از قواعدی که گفته شد پیروی کنید. اگر مچ دست شما ظریف است بهتر است دستبند شکل و طراحی ظریف داشته باشد.

 

راهنمای خرید زیورآلات و ست کردن آنها با لباس نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

بررسی

اصول خوش تیپی و جذابیت داماد در روز عروسی

اصول خوش تیپی و جذابیت داماد در روز عروسی اصول خوش تیپی و جذابیت داماد : بسیاری از آقایان …