راهنمای انتخاب لباس متناسب با قد و اندام بدنتان

514
راهنمای انتخاب لباس

راهنمای انتخاب لباس متناسب با قد و اندام بدنتان

قد موهبتی خدادادی است و تغییر دادن آن علی الخصوص در دوران بزرگسالی کاری است تقریبا غیرممکن، البته احتیاجی هم بر این تغییر نیست هر شخصی با هر قد و اندامی می‌تواند مناسب‌ترین استایل را داشته باشد تنها کافی است خودتان را دوست بدارید و چند نکته ساده اما کلیدی را درباره انتخاب لباس، کفش و متعلقات مناسب آن‌‌ها رعایت کنید. دراین مقاله از مجله اینترنتی بیر کلیک شما را با راهنمای انتخاب لباس متناسب با قد و اندام بدنتان آشنا می‌نماییم.

اکثر مردانی که کوچک اندام هستند علاقه‌منداند که بلندتر به نظر برسند، به همین جهت به راحتی باایجاد کمی خطای دید می‌توان این خواسته را به حقیقت تبدیل کرد تنها باید چند نکته مهم را مدنظر قرار داد.

  • قدم اول این است که از لباس‌های اندامی و تنگ استفاده نمایید، تیپ و ظاهر شما هرچه باریک و کشیده باشد در نظر سایرین قدبلندتر خواهید بود، در عوض لباس‌های گشاد و بگی شما را کوتاه‌تر از قد واقعی‌تان نشان می‌دهد.
راهنمای انتخاب لباس
راهنمای انتخاب لباس
  • روش دوم برای بلند به نظر رسیدن تا زدن پاچه شلوار است، ممکن است این کار عجیب بنظر برسد ولی این کار کمک می‌کند تا در نظر سایرین پاهای بلندتری داشته باشید. یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای این کار شلوار جین است.
  • از پوشیدن لباس‌هایی با چاپ‌های رنگابارنگ خودداری کنید. برای اشخاصی که از حد استاندارد کوتاه‌تر هستند شلوغ و رنگی لباس پوشیدن بر این ویژگی‌شان بیشتر تاکید می‌کند، برای این اشخاص توصیه می‌شوداز ترکیب‌های تک رنگ و یا ترکیبی دریک طیف رنگی هم خانواده استفاده کنند. گروه رنگ‌های خنثی انتخاب ایده‌آلی برای آن‌هایی است که مایلند بلندتر دیده شوند.
  • زیورآلات لباس هم ‌تواند بر ظاهر شما تاثیرگذار باشد، از زیورآلات مناسب بالاتنه استفاده کنید به عنوان مثال به جای استفاده از دستبندهای گوناگون از یک گردنبند ساده استفاده کنید، کلاه، دستمال سر و عینک آفتابی پیشنهادهای دیگر ما هستند. توجه داشته باشید که این زیورآلات را از میان مدل‌های زمخت و پرحجم انتخاب نکنید تا تاثیری که دوست دارید را بر استایل شما بگذارند.
راهنمای انتخاب لباس
راهنمای انتخاب لباس
  • در تیپ‌های رسمی، اصلی‌ترین نکته درباره انتخاب کت و شلوار مناسب همان بحث اندازه و اندامی بودن است، گشادی در کت یا شلوار موجب می‌شود علاوه بر شلختگی کوتاه به نظر برسید، توجه داشته باشید که اندامی بودن با تنگ بودن متفاوت است شما باید بتوانید با این لباس به آسانی فعالیت داشته باشید. قطعا تا زدن پایین یک شلوار پارچه‌ای رسمی زیاد خوش‌آیند نیست پس توصیه می‌شود قد شلوار را کوتاه کنید آنقدر که دقیقا تا لبه کفش شما برسد ویا اگر دوست داشتید تا حدی کوتاه کنید که کمی از قوزک پا دیده شود. در مورد کفش هم در هر استایلی لژمخفی بهترین پیشنهاد است.
راهنمای انتخاب لباس متناسب با قد و اندام بدنتان نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =

بررسی

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی لباس‌هایتان آن تاثیری که دوست دارید را روی اطرا…