ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد

434
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد

بازنشستگان و موظفين محترم مشترک صندوق بازنشستگی کشوری می توانند از تاریخ ۲۲ / ۷ / ۱۳۹۶ لغايت ۲۱ / ۸ / ۱۳۹۶ با توجه به شرايط و ضوابطی که در ادامه توضیح داده خواهد شد و از طريق سایت صندوق اقدام به ثبت درخواست وام ضروری خود نمایند . پس از پايان مهلت ثبت نام و اعلام اسامی واجدين شرايط دريافت ، مبلغ وام بر اساس اولويت تعيين شده به شماره حساب متقاضی نزد بانک صادرات ايران واريز و مراتب با پيام کوتاه (SMS) به اطلاع وی خواهد رسيد . با موضوع ثبت نام وام ضروری بازنشستگان با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید .

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد

ثبت نام ۱۲۰۰ میلیارد تومان وام ضروری بازنشستگان کشوری از دیروز آغاز و به مدت یک ماه در سایت صندوق به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت . وام ضروری بازنشستگان کشوری با کارمزد سالانه چهار درصد و به مبلغ ۴ میلیون تومان در ۱۲ مرحله از سوی بانک صادرات به ۳۰۰ هزار بازنشسته کشوری ارائه می شود . بازپرداخت این تسهیلات ۳۶ ماهه بوده و ماهانه ۱۲۰ هزار تومان از مستمری وام گیرندگان کسر می شود . بازنشستگان کشوری و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می توانند با ورود به سایت صندوق و لینک ثبت نام وام ضروری ، شماره دفترکل ، شماره ملی ، شماره حساب و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و برای ثبت نام اقدام کنند . بدیهی است در صورتی که تعداد ثبت نام کنندگان بیشتر از ۳۰۰ هزار نفر باشد ، ارائه وام در قالب قرعه کشی انجام می‌شود .

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد

ضوابط و شرايط دريافت وام

۱ – اعتبار وام بر اساس تعداد بازنشستگان و موظفين هر استان تعيين مي گردد .
۲ – اولويت با متقاضياني است که تاکنون از وام ضروري استفاده نکرده باشند .
۳ – مبلغ وام چهل میلیون ریال می باشد و فقط به حساب متقاضی دربانک صادرات که درسیستم احکام درج شده و ازاین حساب حقوق بازنشستگی / وظیفه دریافت می نماید ، واریز خواهد شد .
۴ – پرداخت اقساط وام ۳۶ ماهه با کارمزد ساليانه چهار درصد مي باشد .
۵ – فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با رضايت سایر وراث وظیفه بگیر می تواند از وام استفاده نماید. لذا متقاضی می بايست پس از دريافت <<فرم تعهد وراث>> و تکميل آن توسط ساير وارث، فرم را جهت تاييد در اختيار مديريت های صندوق در مرکز استان قرار دهد .
۶ – لازم به ذکر است تکمیل فرم <<تعهد وراث>> برای وظیفه بگيران بيش از يک نفر الزامی است .
۷- تنها در صورت ارائه فرم تعهد وراث و تاييد مديريت های صندوق بازنشستگی در مرکز استان درخواست ثبت نام کننده در ليست متقاضيان وام ضروری قرار خواهد گرفت .
۸ – درخصوص وراث صغیر و محجور ، اصل حکم سرپرستی صادره توسط دادگستری جمهوری اسلامی ایران درهنگام دریافت وام می بایست ارائه گردد
۹ – ذکر شماره دفترکل بازنشستگی، شماره ملی، شماره حساب بانک صادرات ايران و شماره تلفن همراه الزامی است .
۱۰ – تکميل فرم، حقي را براي دريافت وام به متقاضي ايجاد نخواهد کرد .
۱۱ – چنانچه تعداد متقاضيان (در شرايط برابر) افزون بر ميزان مقرر باشد در اين صورت از طريق فرآيند قرعه کشی و برندگان انتخاب خواهند شد .
۱۲ – وام مذکور در دوازده مرحله و به ترتيب اولويت به واجدين شرايط پرداخت خواهد شد .
۱۳ – تسويه حساب قبل از پايان اقساط وام ضروری دريافتی، مشمول مقررات مالي بانک خواهد بود .

 

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان آغاز شد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

بررسی

احتمال افزایش مقدار وام ازدواج به پانزده میلیون تومان

احتمال افزایش مقدار وام ازدواج به پانزده میلیون تومان اخیرا نمایندگان مجلس شورای اسلامی طر…