استوری جنجالی محسن افشانی به همراه عکس

1,096
استوری جنجالی محسن افشانی

استوری جنجالی محسن افشانی به همراه عکس

محسن افشانی هنرمند پرحاشیه و جوان سینما و تلوزیون که مدتی است در دوبی به سر می برد، نهم شهریورماه باارسال عکسی در بخش استوری اینستاگرام خود جنجال آفرین شده است و مورد هجوم و سرزنش تعداد زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه شوید تا به حواشی استوری جنجالی محسن افشانی بپردازیم.

درحال حاضر هدف و انگیزه ی افشانی از این کار مشخص نیست ولی خیلی سریع این تصویر را پاک کرده و در ویدئویی از اشخاصی که به این تصویر واکنش نشان داده بودند را مورد سرزنش قرار داد.

استوری جنجالی محسن افشانی
استوری جنجالی محسن افشانی

واکنش محسن افشانی به استوری جنجالیش

گر حکم شود که مست گیرند درشـهر هر آنچه هست گیرند. ولی ما که چیزی ندیدیم! شخصی که واقعاً دیده بیاد به ما هم نشون بده… بالاخره که برمی‌گردم مملکتم! برسم، زخمی میکنم عامل این حواشی رو! خیلی هاتون روز تاسوعا و عاشورا تهمت زدین بهم، حلالتون ولی به این خرده آبرویی که دارم، صاحب همین روزا شاهده حقانیتمه… اگه بال و پرم بریزه، آبروم نمیریزه؛ بااینکه خیلیاتون با من طرف شدین! یه تنه همه تونو حریفم بسم الله من و چیزی که میدونم نبوده شما همه با وجدانتون جانمازاتون رو آب بکشید نوبت خجالتتون هم میرسه… با تک تکتون سر همون پل معروفه چشم تو چشم میشم! “میگذریم” چون اینم میگذره.

استوری جنجالی محسن افشانی به همراه عکس نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

بررسی

آموزش درج و ارسال نظرسنجی در استوری اینستاگرام

آموزش درج و ارسال نظرسنجی در استوری اینستاگرام درج و ارسال نظرسنجی در استوری اینستاگرام : …