ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت و شیوه فعالسازی آن

620
ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت

ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت و شیوه فعالسازی آن

امکان ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت در شبکه‌ی مخابرات به کمک سرویس پیام کوتاه تلفن ثابت امکان پذیر می‌باشد. این سرویس موجب شده است تاخدمات متعددی از طریق تلفن ثابت به مشترکین عرضه گردد. سرویس پیام کوتاه در شبکه‌ی تلفن ثابت (Fix SMS) این شرایط را فراهم ساخته تا بتوان به کمک تلفن ثابت به سایر تلفن های ثابت و همچنین به تلفن های همراه پیامک متنی ارسال کرد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه شوید تا شما را شیوه ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت آشنا نماییم.

سرویس پیام کوتاه در شبکه‌ی تلفن ثابت از سال ۱۳۹۰ در اغلب مراکز استان‌ها قابل استفاده است. این سرویس امکان ارسال ۷۰ کاراکتر فارسی و ۱۶۰ کاراکتر انگلیسی را فراهم ساخته است. توجه داشته باشید در این شیوه ارسال پیامک نیز مشابه پیامک‌های تلفن همراه درصورت بیشتر شدن کاراکترها از میزان تعیین شده مجاز هزینه‌ی ارسال پیامک بیشتر محاسبه می‌شود. علی‌رغم کارایی زیاد این شیوه ارسال پیامک، درحال حاضر استقبال اندکی از این سرویس شده است.

جهت بهره‌گیری از این سرویس درصورتی که گوشی تلفن ثابت دارای قابلیت ارسال و دریافت پیامک باشد، می‌توان با وارد کردن شماره ی ۹۷۱۷۰۰۰ به عنوان SMS Center از خدمات این سرویس بهره کامل برد. راه اندازی سرویس پیام کوتاه بااستفاده از تلفن ثابت احتیاجی به ثبت نام و هزینه‌ی راه اندازی اولیه ندارد.

راه دوم این است که به سایت asanak.ir مراجعه کنید و در آنجا ثبت نام و سرویس مناسب خود را خریداری نمایید. این شیوه اغلب برای ارسال و دریافت انبوه پیامک مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعداز ثبت‌نام، با استفاده از تلفن ثابت شخص درخواست کننده و یا با شماره های ویژه‌ای با پیش شماره ی ۰۲۱ می‌توان از طریق اینترنت پیامک ارسال و دریافت کرد.

ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت
ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت

توجه داشته باشید که هم مشترکان حقیقی و هم مشترکان حقوقی می توانند بااستفاده از تلفن ثابت پیامک ارسال و دریافت کنند. برای بهره‌گیری از خدمات سایت آسانک مشترکان حقیقی باید کپی کارت ملی و آخرین قبض پرداختی تلفن خود را ارائه دهند. مشترکان حقوقی نیز ملزم هستند تا کپی آگهی تأسیس، آخرین روزنامه رسمی شرکت، معرفی رسمی نماینده‌ی شرکت به همراه کپی کارت ملی او را به آسانک ارائه دهند.

گذشته ازاین همراه داشتن کپی اجاره نامه ای که دارای کد رهگیری است، درصورتی که خط تلفن ثابت در اجاره ی متقاضی باشد، ضروری است. سرویس ارسال پیام کوتاه بااستفاده از تلفن ثابت به کسب و کارها و شرکت ها این شرایط را ایجاد می‌کنند تا به صورت انبوه پیامک ارسال کنند. چنین سرویسی امکان تبلیغات گسترده با استفاده از تلفن ثابت را فراهم می سازد

 

ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت و شیوه فعالسازی آن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

بررسی

افزایش یا کاهش بازدهی پیام های تبلیغاتی در گرو چه چیزی است

افزایش یا کاهش بازدهی پیام های تبلیغاتی در گرو چه چیزی است درصورتی‌که پیام‌های تبلیغاتی‌تا…