آیفون ۸ پلاس هم در زمان شارژ منفجر می‌شود

326
آیفون 8 پلاس

آیفون ۸ پلاس هم در زمان شارژ منفجر می‌شود

تقریبا یک هفته‌ای می‌شود که آیفون ۸ پلاس به بازار آمده است ولی گزارش‌های جالب و شنیدنی در مورد این گوشی از نفاط مختلف جهان شنیده می‌شود. یکی از مصرف کنندگان محصولات اپل اعلام کرده که زمانی که درحال شارژ کردن گوشی خود بود به یکباره گوشی او متلاشی شد. یک مورد دیگر، یک مصرف کننده دیگر ژاپنی بود که اعلام کرد که هنگامی که گوشی خود را برای نخستین بار از جعبه خارج کرده متوجه شده که گوشی اواز هم جدا شده بود. دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک به اخبار و حواشی حول منفجر شدن آیفون ۸ پلاس در زمان شارژ می‌پردازیم. با ما همراه باشید!

هر دو دستگاه، آیفون ۸ پلاس بودند و هردو به یک شکل باز شده بودند. تصویر هر دو گوشی را می‌توانید درزیر ببینید.

طبق گزارش PCMag یک گوشی درشرایطی که تنها سه دقیقه درحال شارژ شدن بوده متلاشی شد. صاحب این گوشی ازآداپتور اصلی اپل استفاده کرده و شارژر رابه همراه گوشی دریافت کرده بود. برپایه گزارشات، شرکت اپل این گوشی را دریافت کرده و درحال تحقیق روی آن است.

آیفون 8 پلاس
آیفون ۸ پلاس

برخی از وب‌سایت‌ها از این واقعه به عنوان انفجار یاد کرده‌اند. البته قابل ذکر است که انفجار همیشه به معنی آتش گرفتن و سوختن نیست. در چنین شرایطی این لغت به مفهوم از هم پاشیدگی دستگاه است. به همین خاطر زمانی که سال پیش ماشین لباس‌شویی سامسونگ دچار مشکل شد ازآن به عنوان «انفجار» یاد شد (این ماشین لباس شویی به یکباره از هم می‌پاشید).

علت این اتفاق دو عامل می‌تواند باشد: يا چسبی که برای چسباندن گوشی مورد استفاده قرار گرفته است بسیار ضعیف است و نمی‌تواند گوشی را نگاه دارد یابه طور صحیح از آن استفاده نشده است. تنها یک ضربه کوتاه می‌تواند باعث شود که گوشی از هم بپاشد. البته این مشکل برای تعداد ناچیزی از گوشی‌ها پیش آمده است. درصورتی که مشکل فقط چسب باشد به راحتی قابل تعمیر است.

آیفون ۸ پلاس هم در زمان شارژ منفجر می‌شود نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

بررسی

۷ دلیل برای عدم خرید آیفون ۸ و منتظر ماندن برای آیفون ۱۰

۷ دلیل برای عدم خرید آیفون ۸ و منتظر ماندن برای آیفون ۱۰ درصورتی که یکی از طرفداران برند ا…