آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی

558
آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی

آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی

اگر شما به تازه گی یک اسکوتر خریده اید یا قصد خرید آن را دارید شاید برایتان جالب باشد که چطور میتوان از این وسیله هیجان انگیز استفاده کرد . مطمئن باشید اسکوتر سواری جزو آسان ترین کارهایی است که شما میتوانید آن را انجام دهید . البته این کار شاید در شروع کمی با دردسر یا اضطراب همراه باشد ، اما در نهایت کمتر از ۵ دقیقه زمان برای فراگیری آن کافی است . فقط درنظر داشته باشید که در زمان اولین استفاده ، اگر کسی نیست که به شما کمک کند ، حتما در کنار دیوار روی اسکوتر بایستید تا بتوانید تعادل خود را بخوبی حفظ کنید . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم در مورد آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی را خدمت شما همراهان گرامی تقدیم کنیم لطفا همراه ما باشید .

آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی
آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی

آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی

اولین کاری که شما باید انجام دهید ایستادن صحیح روی اسکوتر برقی است . مطابق تصویر برای سوار شدن روی اسکوتر برقی کافی است که پای سمت چپ تان را بدون وارد کردن کوچک ترین فشاری ، روی اسکوتر بگذارید و سپس خیلی با احتیاط پای دیگر را در قسمتی دیگر از اسکوتر قرار دهید . البته همانطور که گفتیم سعی کنید برای اولین بار از شخصی کمک بخواهید یا حداقل کنار دیوار بایستید تا کمتر به دردسر بخورید .

آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی

حرکت با اسکوتر برقی

حرکت به جلو یا عقب با اسکوتر حتی از ایستادن روی آن ساده تر است . کافی است تا خودتان را کمی به سمت جلو متمایل کنید تا اسکوتر به جلو حرکت کند یا بالعکس! هیچ کار سختی قرار نیست صورت بگیرد . هیچ پدال یا دنده ای نیست که شما را گیج کند، همه چیز به همین سادگی اتفاق می افتد . همانطور که در تصویر مشاهده میکنید کافی است تا با کمی دفت خودتان را به جلو یا عقب متمایل کنید تا اسکوتر برقی شما به حرکت در بیاید .

آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی

دور زدن با اسکوتر برقی

برای تغییر جهت به چپ و راست با اسکوتر برقی ، کافی است تا با پای موافق کمی به اسکوتر فشار وارد کنید و پای مخالف را کاملا بدون فشار قرار دهید . برای مثال اگر می خواهید به سمت راست بپیچید ، فشار پای راست تان را بیشتر کنید و پای چپ تان را بدون فشار همانطور که بود، روی اسکوتر برقی بگذارید . این کار ساده، باعث می شود تا شما به سمت راست بپیچید . اگر هم می خواهید به سمت چپ تغییر مسیر دهید، کافی است تا همین کار را با پای دیگرتان بکنید .

همه آموزش اسکوتر برقی، همین چند بند است. حرکت با این وسایل حتی از آن چیزی که شما فکرش را هم بکنید، ساده تر است. هیچ جای نگرانی ای نیست، همه افراد بدون در نظر گرفتن سطح هوش شان، در کمتر از چند دقیقه کار کردن با این وسایل محبوب را فرا می گیرند اما نکته مهمی که باید در نظر گرفت اینست که باید محیط مناسبی برای اینکار انتخاب شود مخصوصا در اوایل کار که شما هنوز مهارت زیادی در استفاده از اسکوتر برقی ندارید بهتر است در یک فضای خلوت که محل عبور اتومبیل یا عابرین پیاده نباشد اینکار را انجام دهید .

آموزش سواری کردن با اسکوتر برقی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =