یادگیری آسان و سریع با ۵ ترفند فوق‌العاده موثر

270
یادگیری آسان و سریع با 5 ترفند فوق‌العاده موثر

یادگیری آسان و سریع با ۵ ترفند فوق‌العاده موثر

اگر به‌راستی قصد دارید که برای یادگیری آسان و سریع قدم‌های روبه جلویی بردارید و از تکنیک‌هایی برای سرعت بخشیدن به آن استفاده کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم. درصورتی که به عادت های یادگیریتان تکیه کنید به طور حتم خواهید توانست به نقاط خوبی دست یابید. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم شما را با ۵ ترفند یادگیری آسان و سریع آشنا نماییم. با ما همراه باشید!

  • اهداف زندگیتان را با موضوعاتی که قصددارید یاد بگیرید هم‌سو سازید

میخواهید موضوعی راسریع تر بیاموزید درگام اول باید ارتباط آن با زندگیتان را درک کنید. مامعمولا به افراد می گوییم موضوعاتی که قصد دارید یاد بگیرید را مطرح نکنید چون بعضی از این احتیاجات هوس های زودگذر هستند. اگر مایلید فردی موفق باشید باید آن را به آرزوهایتان نزدیک کنید و پیش از آن باید درک کرده باشید از زندگی چه میخواهید تا وقتی که درک نکنید از زندگی چه میخواهید و هدفتان چیست قطعا نخواهید دانست چه می خواهید یاد بگیرید.

یادگیری آسان و سریع با 5 ترفند فوق‌العاده موثر
یادگیری آسان و سریع با ۵ ترفند فوق‌العاده موثر
  • ازالگوها پیروی کنید

درگام دوم برای یادگیری سریع باید توانایی الگو قرار دادن چیزی را داشته باشید درحقیقت نیاز دارید با اشخاصی که این مسیر را تجربه کرده اند مشورت کنید. بدترین کاری که می توانید دراین مورد انجام دهید این است بدون هیچ زمینه ای فعالیتی راآغاز کنید که کند ترین روش برای یادگیری است.

  • تمرین کنید

به طور مستمر فعالیتی را که قصد دارید انجام بدهید راباید تمرین کنید. اکنون این یعنی چه؟ یعنی روزانه در مسیر فعالیتی که قصد دارید انجام دهید باشید مثلا زمانی که مایلید زبان فرانسوی یاد بگیرید آغاز آن با صحبت کردن با اشخاصی که این زبان را می دانند نیست بلکه باید فراتر از اینها باشد اگر واقعا هدفتان این است که خوب بیاموزید باید عمقی و درازمدت در آن فرو روید.

یادگیری آسان و سریع با 5 ترفند فوق‌العاده موثر
یادگیری آسان و سریع با ۵ ترفند فوق‌العاده موثر
  • بازخورد ها را فرصتی برای خود بدانید

برای رشد وپیشرفت اگرمایلید ورزشکار بین‌المللی شوید به مربی خوب نیاز دارید یعنی درحقیقت به شخصی احتیاج دارید که بازخوردهای شما را یادداشت وآنها را گزارش دهد. این راهکار به رشد شما کمک می کند.

  • مشخص کردن هدف و روش مشخص یادگیری آسان

با چه سرعتی دوست دارید یاد بگیرید، با چه سرعتی دوست دارید پیشرفت کنید، بدون محدود کردن بازه زمان پیشرفت امکان پذیر نیست و ممکن است باشکست مواجه شوید.

یادگیری آسان و سریع با ۵ ترفند فوق‌العاده موثر نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

بررسی

زندگی نامه ریچارد بندلر پایه گذار برنامه ریزی عصبی کلامی NLP

زندگی نامه ریچارد بندلر پایه گذار برنامه ریزی عصبی کلامی NLP زندگی نامه ریچارد بندلر پایه …