کتک کاری سحر قریشی با پسر مزاحم خبرساز شد

517
کتک کاری سحر قریشی

کتک کاری سحر قریشی با پسر مزاحم خبرساز شد

سحر قریشی بازیگر محبوب تلویزیون و سینما که با هنرنمایی سریال دلنوازان در تلویزیون به شهرت رسید در یک گفتگو شنیدنی خاطره جالبی از دوران مدرسه اش تعریف کرد و هنر رزمی کار بودن را به هنر بازیگری اش اضافه کرد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه شوید تاخاطره کتک کاری سحر قریشی با پسر مزاحم خیابانی را بخوانیم.

سحر قریشی پسری رابخاطر ایجاد مزاحمت برای همکلاسیش کتک زد . بازیگر سریال دلنوازان ماجرا رااینگونه توضیح می‌دهد :یک پسری تو دوران مدرسه برای یکی از بچه های مدرسمون مزاحمت ایجاد کرد، از آنجایی که من دوران بچگیم و با پسرا بزرگ شدم جلو رفتم و یک مشتی از فکش زدم. مغازه دارهای دور وبر که من و پدرم را میشناختند، آن پسر را گرفتند و پیش پدر من بردند و گفتند این پسر برای دخترخانم شما مزاحمت ایجاد کرده، پدرم پرسید:خوب چرا این بنده خدا را زده اید؟ که یکی از مغازه دارها که آنجا بود گفت ما نزدیم که آقای قریشی دختر شما ایشون رو زده. سحر قریشی در ادامه توضیح داد که اون قضیه کتک اولین و آخرین مورد کتک کاری بوده.

کتک کاری سحر قریشی
کتک کاری سحر قریشی

سحر قریشی در سال ۱۳۸۸ با نقش آفرینی در فیلم لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد. سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای هنرنمایی در این فیلم انتخاب شد که شروعی برای ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد و در سال ۸۸ با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

کتک کاری سحر قریشی با پسر مزاحم خبرساز شد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

1 نظر

  1. آموزش آشپزی

    ۱۳۹۶-۰۶-۲۲ at ۰۳:۰۰

    ممنون از سایت خوبتون. من هم توی سایتمون آموزش های زیادی گداشتم به سایت من هم سر بزنید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

بررسی

پست قابل تامل سحر قریشی در شام غریبان امام حسین

پست قابل تامل سحر قریشی در شام غریبان امام حسین پست قابل تامل سحر قریشی : سحر قریشی متولد …