واکنش صابر ابر به نسل کشی فجیع مسلمانان در میانمار

341
واکنش صابر ابر به نسل کشی فجیع مسلمانان در میانمار

واکنش صابر ابر به نسل کشی فجیع مسلمانان در میانمار

واکنش صابر ابر به نسل کشی فجیع مسلمانان : صابر ابر متولد ۱۸ خرداد ۱۳۶۳ در تهران است . وی به خاطر بازی در فیلم درباره الی نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در ۲۷ امین جشنواره فیلم فجر و به خاطر بازی در فیلم دایره زنگی نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد برای در ۲۶امین جشنواره فیلم فجر شد.

به گزارش مجله اینترنتی بیر کلیک ، صابر ابر در آخرین پست اینستاگرام خود https://www.instagram.com/saberabar نسبت به نسل کشی فجیع مسلمانان در میانمار واکنش نشان داده و در این باره نوشت :

رختخواب بوی عرق و بوی تب می‌دهد؛ من را ببخشید، با عکس و یادداشتی تلخ روزتان را شروع می‌کنید! هیچکس در این دنیا فرصتی برای ورق زدن عکس‌های اخیر در میانمار ندارد؟! هیچکس این سر‌های بریده و تنهای متلاشی و تن‌های سوخته را ندیده؟ خبر بمب شیمیایی و تستش در کره مهمتر است و اتفاقی که به وجود می‌آید یا اتفاقی که به وجود آمده؟ چقدر ترسناکیم ما انسانها! کدام حیوانی برای شبیه نبودن به آن دیگری تنش را میدرد؟!

اگر قتل عام کودکان در میانمار نسل کشی نیست، اسمش چیست؟ با دنیا واقعی باشیم، بچه‌ها را در آب خفه می‌کنند، … سر‌ها را می‌کَنند، تن‌ها را زنده در آتش می‌اندازند! و ما از موی ترامپ خبر می‌رویم!

کاش تمام روزنامه‌های صبح دنیا یک روز این عکس را با یک قرار جمعی چاپ می‌کرد تا تاریخ روز انسانیت را ثبت کند. اصلا کاش کیهان و شرق با هم عکس یک‌شان میشد همین! چه اشکالی دارد در یک چیز‌هایی همسو باشیم، در انسانیت.

واکنش صابر ابر به نسل کشی فجیع مسلمانان در میانمار
واکنش صابر ابر به نسل کشی فجیع مسلمانان در میانمار

به این عکس نگاه کنید و به خیال‌های غرق شده‌اش! به لباس‌هایی که دوست داشت بپوشد، به اسباب بازیهایش، به جای خوابش، به هوس‌هایش، به خنده‌هایش، به نگاه احتمالیش به شما، اگر روزی مسافر آنجا بودید و او کنار خیابان یک چیزی میفروخت! خیال کنید!و به اینکه، چرا آمد؟ کجای جهان جای خوبی برای اوست؟خدا همه را ببخشد. من حتی اسمت را هم نمیدانم، اما تو هیچ چیزی را اینجا از دست ندادی .

واکنش صابر ابر به نسل کشی فجیع مسلمانان در میانمار نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =

بررسی

اسامی فوت شدگان حج ۹۶ به همراه اطلاعات تکمیلی

اسامی فوت شدگان حج ۹۶ به همراه اطلاعات تکمیلی معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر …